18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Istny meksyk ...
~McSadol • 2024-09-28, 10:11


W gminie Ecatepec w stanie Meksyk doszło do próby linczu na młodym mężczyźnie, którego rozwścieczony tłum oskarżył o próbę gwałtu na nieletniej.

Nagranie wideo krążące w mediach społecznościowych pokazuje grupę mężczyzn kopiących, bijących i nękających podejrzanego, którego kobieta, domniemana jego krewna, próbuje chronić, ale sama zostaje również zaatakowana przez „strażników”.

Okrzyki „Nic nie zrobiłem” i „Jestem niewinny” nie wystarczyły, aby uspokoić protestujących, którzy nie zadowalając się kopniakami i ciosami, rozebrali oskarżonego do naga i torturowali go w makabryczny sposób: zgwałcili go miotłą, a następnie oblali wrzątkiem jego ciało.

Na nagraniu widać patrol policji na miejscu zdarzenia, ale nie widać żadnych umundurowanych funkcjonariuszy próbujących powstrzymać ludzi, którzy tam byli, przed wymierzeniem sprawiedliwości na własną rękę.

Do zdarzeń doszło w Cuarta Cerrada de Las Flores, Blok 8, w dzielnicy Casa Reales, ale nie jest jasne, czy wydarzyły się wczesnym rankiem w ten poniedziałek. Na chwilę obecną nie ma też żadnych oficjalnych informacji od władz.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-28, 23:40 2
viking19 napisał/a:

ty udar masz, czy tylko połowę alfabetu znasz? xD
masz napisane:



Udar raczej bo nie doczytałem xD
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-09-29, 5:13
Prosty napisał/a:

Udar raczej bo nie doczytałem xD



spoko, rozchodzisz. xD
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-09-29, 15:25
TwójCzarnyPan napisał/a:

Po ostatniej popularności "patroli obywatelskich" widać, że wielu Polaków o tym marzy. Tylko co będzie, jak na nich trafi?
A co, jak tym jednym niewinnym będziesz ty?



No właśnie dlatego się cieszę, że jednak żyje w cywilizowanym kraju. Moja szanowna małżonka po 2 latach separacji oskarżyła mnie, że była przeze mnie gwałcona w małżeństwie. Kobiety to zło 😆
Zgłoś