18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Każdego tygodnia są jakieś palestyńskie demonstracje. Widzimy w nich głównie ludzi młodych, często dzieci. Te dzieci są często pod opieką rodziców, a zawsze pod czułym okiem kamer i aparatów fotograficznych. Jak widać żołnierze nic sobie z tego nie robią. Pogratulować rodzicom.

Angielski nie na tak trudnym poziomie przydałby się. Po tagach nie było
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-11-30, 21:23 2
A jak kamer nie ma, to co innego Jest wiele innych filmików jak zachowuje się Izraelska armia
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2012-11-30, 21:25
Było i to niedawno... Z sadistica robi się odgrzewany kotlet, 1 na 30 newsów już było, chyba też sobie zajebie, że danej rzeczy nie było i wezmę filmik z innego źródła, żeby nie było, że dany filmik został już udostępniony na sadisticu...
Zgłoś
Avatar
szyszek2000 2012-11-30, 21:33
te małe kurwy mają szczęście, że to nie ja jestem jednym z tych żołnierzy.. ale do czasu kurwa do czasu..
Zgłoś
Avatar
squ87 2012-11-30, 21:35 1
@up tzn. do czasu, aż zostaniesz Izraelskim żołnierzem?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-11-30, 22:01 4
szyszek2000 napisał/a:

te małe kurwy mają szczęście, że to nie ja jestem jednym z tych żołnierzy.. ale do czasu kurwa do czasu..


No i wyszło szydło z worka, a raczej żyd z ukrycia.
Zgłoś
Avatar
Rafao 2012-11-30, 22:12
Izraelska propaganda, obejrzyjcie sobie film z pokazów wojskowych w Izraelu, albo dokument "zniesławienie" i zrozumcie co tam się dzieje.
Zgłoś
Avatar
qucharz69 2012-11-30, 22:14
Tak kurwa arabusy to zawsze szatyni i blondyni , zwykła ustawka pod publiczkę zorganizowana na potrzeby propagandy (izralelskiej)
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-11-30, 22:26 1
To ja może tradycyjnie:

Jebać żydów.
Zgłoś
Avatar
Qcyk001 2012-11-30, 23:33
jaki jest ulubiona samochód Bin Ladena? Citroen C4
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-11-30, 23:48
Dzieci raczej wiedzą, dla czego nie mogą pójść do szkoły, czy do lekarza...
I do czego służą te posterunki.
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-12-01, 0:22 1
Tak jak kolega @Koniec Świata połowa społeczeństwa w Polsce nie wie kto to Palestyńczyk a kto Izraelczyk, jebie się im kto jest kim, ale zawsze warto napierdalać na Żydów... A jak zapytasz jednego debila z drugim o co chodzi im z tymi Żydami to powiedzą coś o ukrzyżowaniu Jezusa, żydowskich kamienicach, ukrytym złocie i innych farmazonach... Najbardziej lubię pierdolenie o "żydowskim spisku, dzięki któremu kontrolują cały świat"

No cóż...

Czcijcie dalej palestyńskie ścierwo, które nie zna papieru toaletowego i wbrew całemu światu podaje sobie lewą ręką, bo prawa jest wiecznie obsrana.

Dudeczek napisał/a:

A jak kamer nie ma, to co innego Jest wiele innych filmików jak zachowuje się Izraelska armia



A jak się ma kurwa debilu zachowywać? Podejdź do policjanta albo żołnierza w Polsce, USA, Niemczech i trąć go lub powiedz coś niekulturalnego to dostaniesz najnormalniej na świecie wpierdol i jeszcze cię zamkną.

EDIT:

Nie nie jestem Żydem, nie mam Żyda w rodzinie, nie wychowałem się z Żydami. Natomiast poznałem kilku arabów i nie mieści mi się w głowie, że w czasach kiedy wszyscy normalni ludzie boją się islamizacji jest spora rzesza ludzi, która napierdala na naród, który jako jeden z nielicznych nie pozwala sobie dmuchać w kaszę.

Ale chuj tam. Wasze córki będą klękać do arabskich kutasów, zaraz gdy te skończą obijać się o matę modlitewną.
Zgłoś
Avatar
Pariah 2012-12-01, 0:28
a najlepsze jest to, że mimo iżnie lubię Zydów, to mimo to mam szacun dla tych żołnierzy. Sam bym nie wytrzymał i na takie prowo sponiewierał bym te małe kurwy, kamera czy nie, do końca życia miały by słuszny powód by nie podchodzić ani nie dotykać innego faceta z jakiegokolwiek powodu... Jak to mówił Jaś pedofil: małe a cieszy...
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-12-01, 1:19
rawpanic napisał/a:

nie jest dziwna ta dziewczynka taka biala i blond? nie powiedzialbym ze jest arabka



A powiedziałbyś, że to jest Polak?
Zgłoś
Avatar
edoc 2012-12-01, 2:57
I już wiem, że nie mógłbym być żołnierzem, przypierdoliłbym na bank jakiemuś gadowi z kolby
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-12-01, 9:39
Velture napisał/a:

Najgorsze w tym jest ,że te dzieci nie mają pojęcia co się w sumie dzieje ale rodzice kazali i wbili im do łbów bzdury to tak się zachowują.
To tak samo jak jedne dzieci uczy się ,że bóg zapłodnił dziewice i urodziła bękarta ,który był synem bożym a inne uczy się ,że powinny zdetonować 5kg C4 na sobie w tłumie i dostaną w niebie od allaha kilkadziesiąt dziewic.



Patrzę i nie wierzę ... czytam i nie wierze... jak można być tak mentalnie upośledzonym cymbałem... to tak jak powiedzieć że powstańcy to to samo bo dzieciakom broń dawali (harcerzom) ... i nie to mnie w tym wszystkim dziwi najbardziej ... najbardziej mnie dziwi kurwa twoje podejście do 3 rzeszy naszych czasów czyli państwa izraelskiego - świat milczy a oni sobie własny majdanek robią - bo przecież się kurwom należy bo jacy oni biedni ile ich zginęło ... ja pierdole... idź icek w chuj i nie siej tu syjonistycznej zarazy.

P.S dla myślących...

Prawem kraju okupowanego jest bronić go w każdy możliwy sposób. KAŻDY.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie