18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
15-letnia nastolatka twierdzi, że w ubiegły piątek została zgwałcona przez dwóch mężczyzn w Baixada Fluminense . Według młodej kobiety molestowanie zostało nagrane i udostępnione w jej sieciach społecznościowych bez jej zgody.
Ofiara stwierdziła, że ​​została zgwałcona przez znajomych w domu przyjaciela w Nova Iguaçu w piątek wczesnym rankiem.



„Zaczęli pić i robić wyzwania. Jednym z nich było pozostanie z chłopcami w pokoju, a ona odmówiła. Potem bardzo się upiła, na pewno dodali jej coś do szklanki. Wszystko zaplanowali” – powiedziała jedna z sióstr.





Według jej rodziny dwóch z nich, jeden w wieku 20 lat, a drugi w wieku 22 lat, zgwałciło ją. Na filmach wydaje się być nieprzytomna podczas gwałtu. Na zdjęciach widać, że dziecko śpi w łóżku, a młoda kobieta zostaje uderzona w twarz. Inna dziewczyna, leżąc na łóżku, obserwuje wszystko. „Nagrałeś to, stary? To wyślij to do mnie” – powiedział jeden z mężczyzn.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-11-07, 20:20
robertocarlos23 napisał/a:

Ja to bym chciał aby po pijaku mi dziewczyny dupą na twarzy siadały. Nawet my mogły wrzucić to do sieci.



Tobie to może jedynie Rafalala usiąść
Zgłoś
Avatar
SanEscobarrrrr 2023-11-07, 20:55
Takie kurwy powinno się znakować żeby ktoś się przypadkiem nie naciął.
Zgłoś
Avatar
martils 2023-11-07, 21:21
robertocarlos23 napisał/a:

Ja to bym chciał aby po pijaku mi dziewczyny dupą na twarzy siadały. Nawet my mogły wrzucić to do sieci.



Jakbym był dziewczyną, to bym ale dupy dawał !
Zgłoś
Avatar
RaysonPL 2023-11-07, 21:26 2
martils napisał/a:

Jakbym był dziewczyną, to bym ale dupy dawał !



Wystarczy że już teraz dajesz
Zgłoś
Avatar
Karaczanx 2023-11-07, 21:32
spierdolenie umysłowe niektórych komentujących porażające...
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-11-08, 1:38 1
Dobrze tak głupiej kurwie. Kara za zadawanie się z czarnuchami.
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-11-08, 2:41
pewnie powysyłali to wszystkim i młody szmul uznał że powie że była gwałcona, normalne
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-11-08, 3:36
przecież tam nie ma żadnego gwałtu, Czy widzicie gdzieś tam kutasa? nie widać na filmie kutasa więc nie ma gwałtu
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-11-08, 6:31
Strasznie się tym w ogóle nie przejąłem.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2023-11-08, 7:41
Bidulka niewinna wcale tego nie chciała i nie prowokowała ,niech się cieszy że młode czarne chuje ją jebały i żyje
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2023-11-08, 8:24
Czy wyżej w hierarchii jest taka łaza co daje młodym czarnym gangsterom czy wieloletni donosiciel policyjny?
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-11-08, 10:36
Nic tylko jebnąć w to całe towarzystwo z granatnika.
"Komendant".
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2023-11-08, 13:53
Ten filmik w komentarzu co zamieścił jakiś kretyn nie jest powiązany z sytuacją w głównym poście, to są inne osoby. A tym co tak piszą, życzę żeby któregoś z was siorka wypiła ciut za dużo a koledzy wykorzystali okazję
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-08, 17:04
Dobrze, że niedługo u nas wprowadzą skrobanki dostępne za naklejki z biedronki i Karyna z Andżelą będą mogły spokojnie na święta do ojców jechać bez brzuszka po ćwiczeniach w tandemie językowym z inżynierami i lekarzami z pontonów Postęp musi być, a nie ta polska ciemnota
Zgłoś
Avatar
przemekkaro 2023-11-09, 14:16
A gdzie ten film bez cenzury?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie