18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Ja pierdolę
cryptic • 2012-08-22, 23:01

Amerykańscy żołnierze dopuścili się wtedy brutalnego mordu na 24 Irakijczykach. Wśród zamordowanych znalazły się kobiety i dzieci. Do masakry doszło, gdy wybuch przydrożnej bomby pułapki zabił żołnierza piechoty morskiej. Jak powiedział amerykański kongresman, weteran wojny wietnamskiej John Murtha, który relację o incydencie otrzymał od wojskowych USA, koledzy zabitego żołnierza zastrzelili wtedy kilku cywilów w taksówce i wtargnęli do domów w pobliżu miejsca eksplozji. Tam zastrzelili kolejnych kilkanaście bezbronnych osób, w tym kobiety i dzieci.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-08-23, 21:05
To chyba proste że dostał najwięcej ten kto teoretycznie "nic nie zrobił", bo korporacje na tym straciły. A oni mają wszystko w kieszeni. Mają prywatne armie, polityków, sędziów wszystko one kurwa rządzą tym światem.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-08-23, 21:06
To jest prosty dowód ile warte jest ludzkie życie a ile pieniądze...
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-08-23, 21:07 2
Bo ten pierwszy był gruby.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-23, 21:11
Za gwałt, czy morderstwo karą też byłoby zapewne 50 lat. Oczywiście, gdyby gwałciciel/morderca podpadł tej samej osobie, co Kim Schmitz. Pieniądz robi swoje a w przypadku Schmitz'a to utrata przez pewną grupę sporych pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
; 2012-08-23, 21:13
ten fiut nas okradał... koniec kropka.
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-08-23, 21:13
Grubas okradał amerykańskich żydów.
Drugi gość zabił kobietę, ale nie prawdziwą amerykankę.
A te trupy w Iraku to dla nich tylko zwierzęta.

Wyroki są dostosowane do ofiar...
Zgłoś
Avatar
toka 2012-08-23, 21:18
@Damundo
Nie wiem jak ty, ale ja prezesowi Amber Gold dał medal za super pomysł. Jak ktoś jest debilem to niech inwestuje kasę w takie firmy, a potem narzeka że stracił. Już jeden z pseudoposłów wpadł na pomysł, żeby skarb państwa pokrył straty osób. Jak dla mnie nie rusza mnie takie coś, a kasę państwową bym im nie dał.
Zgłoś
Avatar
Kedarr3 2012-08-23, 21:53
Powiem wam tyle tam gdzie sa wieksze pieniadze tam jest wiekszy wyrok proste!!!
Zgłoś
Avatar
konios 2012-08-23, 22:41
wiecie co mnie denerwoje , komentowanie wasze typu ,, przeczytalem i wytlumacze innym " a najbardziej jeden kolegi MJR po pierwsze |MARTA byla polką a ten gnojek spalil ją zywcem i odbylo sie w Angli , skad wiem ? bo znalem ja dobrze i byla siostrą mojego dobrego kumpla pochodzila z kłody woj.wielkoposkie obok Rydzyny z ktorej pochodze . a ten 3 haha ile mogl dostac amerykance przezciez nawet medale by rozdawali jakby mogli za zabijanie tych arabskich scierw\'
Zgłoś
Avatar
clemenza 2012-08-23, 23:39
wojna rządzi się swoimi prawami.
Zgłoś
Avatar
Oko112 2012-08-24, 0:30
Tego naszego kochanego prawa juz nie da się odbudować, je trzeba tylko rozpierdolić i od nowa zbudować.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-08-24, 0:57
amerykanie są normalni, dlatego rozpierdalają ciapatych zanim oni przywalą do nich z rpg albo wyciągną kałacha spod kiecy.... inna sprawa że ćwoki typu wikileaks pokazac potrafią tylko, iż oprócz 20 irackich bojowników zginął jakiś kamerzysta... i własnie wtedy najłatwiej wieszać koty na USA... BO PRZECIEŻ TACY ŹLI... przez bande patafianów polaczki uwierzą we wszystko byleby miało w tle "spisek" "zamach" "niewinni" a najgorsze jest to, że naszych żołnierzy ciągali po sądach za rozjebanie paru lepianek gdzie prawdopodobnie zakitosili sie ciapaci bojownicy zdechladu... zamiast dać im medal... ale tak to jest jak polskie prawo opiera się na helsińskiej fundacji praw dałnów a nie na doświadczeniach z ubiegłych lat
Zgłoś
Avatar
Panterusmaximus 2012-08-24, 11:07
A teraz jeszcze Brevik 21 lat za 77 osób ... pewnie windowsa miał legalnego
Zgłoś
Avatar
jantrzaskalski 2012-08-24, 12:48
Propsy dla typa za fragi na brudasach.
Zgłoś
Avatar
konował 2012-08-24, 17:31
Film był nawet o tym, ale nie pamiętam jak się nazywał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie