18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
jkubson93 2021-08-27, 21:00
Jebane tępe sebixy wydupcone po matim
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-08-27, 21:14
hyal napisał/a:

ale kurwa niektorzy uzytkownicy sadola maja smutne zycie, chlopaki sie elegancko bawia, a tu bol dupy w komentarzach, jakies pierdolenie o utylizacji itd XDD



tyś kurwa widział elegancką zabawę na jutubie chyba. Parówkowa impreza po amerykańsku. No super. Nie wstawiaj już waszych filmików XD ziom
Zgłoś
Avatar
amator 2021-08-27, 22:25
boomerzy zesrani
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-08-27, 23:00
Matka i ojciec się wkurwią za rozjebany stół.... Stary już pasem ani kablem nie wpierdoli ale ja bym ojcowi tego co rozjebał zajebał lute na pysk za wychowanie takiego idioty i rozjebanie stołu .... I tak mi nie odkupi kurwa bo przeciesz bo szlachta nie pracuje a takiego idiotę nie przyjmą nawet do mc Donalda
Zgłoś
Avatar
hyal 2021-08-27, 23:11
Kamil3l napisał/a:

tyś kurwa widział elegancką zabawę na jutubie chyba. Parówkowa impreza po amerykańsku. No super. Nie wstawiaj już waszych filmików XD ziom



ale jaka parowkowa zabawa? co maja kurwa siedziec przed kompem cale zycie jak ty czy wiekszosc przegrywow z tego forum czy kurwa bawic sie tak jak wy chcecie? wez sie incelu w leb pierdolnij, jak sie lubia tak bawic i nie robia nikomu krzywdy to niech sie kurwa bawia, takie komentarze tylko potwierdzaja jakie spierdoliny zyciowe na tym forum przebywaja XD
Zgłoś
Avatar
Bodziosowy111 2021-08-28, 9:09
uwaga gimbaza przyszło i piwa stawia
Zgłoś
Avatar
lesku73 2021-08-29, 0:53
wiadomo czy dojechali ci co jadą jadą?
Zgłoś