18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Stary91 2013-06-07, 17:40
Za wolfa zawsze piwo !
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-06-07, 17:41
jakby hitler wygrał to by roboty były a tak nie ma i chuj
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-06-07, 17:42 10
Atreyu napisał/a:

remi1982 - wolałbyś grać po stronie mordującej polaków?



To jest tylko gra komputerowa i zapewne nie ma tam obozów śmierci gdzie utylizowałoby się Polaków. Tak więc nie spinaj się.

P.S. Uprzedzając niepochlebne komentarze - jestem rasistą, antysemitą, homofobem, nie trawię muzułmanów. A mój pradziadek służył w Wehrmachcie i jestem z tego dumny. I chuj.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-07, 17:44 2
Scenariusz byłby pewnie analogiczny do ZSRR. Najpierw zaczęłoby się wyrzynanie na świeczniku + terror na dole, podlegaliby mu wszyscy nie tylko Polacy czy Żydzi.
Zmęczeni ciągłym życiem w strachu i wzajemnym mordowaniem się, ci z góry wybraliby kogoś umiarkowanego na wodza. Stopniowo socjalistyczny moloch zacząłby się chylić ku ruinie gospodarczej targany bonusowymi konfliktami wewnętrznymi.
Świat już przeszedł taką dyktaturę od czasów rewolucji bolszewickiej więc widzę tutaj sporą analogię.
Tam wrogami była burżuazja i wszyscy co nie chcieli być komunistami [albo nawet chcieli tylko za mało] tutaj wrogami byłyby konkretne narody.
Zgłoś
Avatar
mefju90 2013-06-07, 17:45 1
Europa bez muzułmanów ? Let me dream about it
Zgłoś
Avatar
robert357 2013-06-07, 17:46 2
Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak to dobrze, że naziści nie wynaleźli bomby atomowej.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-06-07, 17:47 1
polska wyglądała by tak samo tylko bysmy byli nie w ue tylko w 3rz, mielibysmy dobre drogi, samochody, kasę i mówilibyśmy po niemiecku. Poza tym bez różnicy, no może poza tym ze nie było by tylu złodiei w rzadzie
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-07, 18:00 2
@nanab

Obawiam się, że skala terroru po wojnie byłaby nieporównywalnie większa niż za Stalina.
Fakt, DZISIAJ byłoby pewnie tak samo poza tym, że byłoby nas o parę milionów mniej.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-07, 18:00 6
remi1982 napisał/a:


To jest tylko gra komputerowa i zapewne nie ma tam obozów śmierci gdzie utylizowałoby się Polaków. Tak więc nie spinaj się.



Gra, książka, film. Nie szanuję i nie rozumiem propagandy i systemów które dążyły do zniszczenia Polski. Co innego pograć w grę Niemcami, a co innego w świecie rzeczywistym uznawać ich za "właściwą stronę". Tylko o to mi chodzi.

remi1982 napisał/a:

A mój pradziadek służył w Wehrmachcie i jestem z tego dumny. I chuj.



A mój był polakiem na kresach i jestem z tego bardziej dumny!
Zgłoś
Avatar
chujwtorcie 2013-06-07, 18:06 2
kobrys napisał/a:

Obawiam się, że skala terroru po wojnie byłaby nieporównywalnie większa niż za Stalina.
Fakt, DZISIAJ byłoby pewnie tak samo poza tym, że byłoby nas o parę milionów mniej.



Przepowiedziałbyś mi jeszcze kurs dolara na przyszły rok? Z góry dziękuje.

P.S. To piwo z przypadku Ci postawiłem, tak to jest jak człowiek zapierdala nocki po 12 godzin.
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-06-07, 18:10 10


ale oni wygrali wojne tylko ze zmienili LOGO
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-06-07, 18:13
BETHESDA FTW !!!! najlepsza firma jaka w ogole kurwa istnieje ! wypierdalac z infinity ward,ubisoftami, EA i tymi innymi smieciami. a i jeszcze szacuenk do valve i bioware ;p
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-07, 18:15
Kurwa, rozyk, to samo mi do głowy przyszło
Zgłoś
Avatar
Rael3251 2013-06-07, 18:15
matko jak ja się stęskniłem za grami w których można do niemiaszków strzelać a tu ciągle jakieś battlefieldy i inne pierdoły
Zgłoś
Avatar
szmiglak 2013-06-07, 18:19
ja... chcę !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie