18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Bila 2012-01-18, 21:05
Ja pierdole,co za kraj.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-01-18, 21:09 1
Sarkos napisał/a:



Obydwaj pierdolicie głupoty, widać, że samochodem jeździcie co najwyżej na fotelu pasażera. Samochód bez ABS, a na pulsacyjne za mała odległość, jak koła się zablokują, to często już chuj zrobisz, bo kręcenie kierownicą nic nie da, poza tym jakby się zatrzymała (co zrobiłoby 99% ludzi) to odbijając w prawo by na nią najechał, w lewo już odbijać nie miał gdzie, bo krawężnik nie mały. Widać, że leży śnieg, to, że asfalt jest czarny, nie znaczy, że nie ma na nim warstwy lodu i tak zatrzymał się na w miarę krótkim dystansie. To są sekundy na reakcję i nie ma czasu na zmianę decyzji. Mocno nie dostała, bo butów nie zgubiła.


Taki sam jesteś "miszcz kierownicy" jak ten frajer z filmiku.
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-01-18, 21:18
ahahah, rozpierdoliły mnie trzy rzeczy. Pierwsza - chujowa reakcja kierowcy, druga - nieprzeciętnie chujowa reakcja tej pizdy, trzecia - jak sobie wstała po czymś takim spokojnie.
Zgłoś
Avatar
Szabla 2012-01-18, 21:19
Powinnien odbić w prawo ale dobrze że jebnął jak się wpierdala na ulicę i nawet nie patrzy.
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-01-18, 21:26
piotrekp25 napisał/a:

a ja powiem jak ty kutasie jedziesz że na odległości 50 metrów nie potrafisz się zatrzymać!!



Gorzej, jakby chciał w nią trafić specjalnie. No kurwa Pekaesem bym ją minął. Totalny brak talentu w prowadzeniu.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-01-18, 21:27 4
Wygląda jak marzanna, więc skoro przeżyła, to teraz trzeba ją utopić.
Zgłoś
Avatar
ODkarzacz 2012-01-18, 22:17 3
jak nogami przebiera jak gazela
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-01-18, 22:23
co wy pierdolicie o ABS
no jaki byłby zysk w metrach z ABS? Gówno tak naprawdę by dało
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-01-18, 22:29 3
Dzięki ABS'owi możesz kontrolować drogę hamowania. Ale nie jego długość.
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-01-18, 22:29
mam nadzieje, że stare kurwisko pierdolnie na udar przez oderwany zakrzep stare pizdy nie nauczą się przełazić na pasach... stare to, niedołężne, pokraczne, ale napierdala środkiem ulicy między samochodami :/
Zgłoś
Avatar
Ravfal 2012-01-18, 22:30
@solteck ABS nie blokuje kół i jest możliwość manewru(skręcenia)
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-01-18, 22:32 1
Sarkos napisał/a:



Obydwaj pierdolicie głupoty, widać, że samochodem jeździcie co najwyżej na fotelu pasażera. Samochód bez ABS, a na pulsacyjne za mała odległość, jak koła się zablokują, to często już chuj zrobisz, bo kręcenie kierownicą nic nie da, poza tym jakby się zatrzymała (co zrobiłoby 99% ludzi) to odbijając w prawo by na nią najechał, w lewo już odbijać nie miał gdzie, bo krawężnik nie mały. Widać, że leży śnieg, to, że asfalt jest czarny, nie znaczy, że nie ma na nim warstwy lodu i tak zatrzymał się na w miarę krótkim dystansie. To są sekundy na reakcję i nie ma czasu na zmianę decyzji. Mocno nie dostała, bo butów nie zgubiła.


Jak się koła zablokują to się puszcza hamulec, żeby odzyskać sterowność auta. Spokojnie mógł odbić w prawo i ją ominąć.
Zgłoś
Avatar
jaco127 2012-01-18, 22:40
ale w suke przypierdolił ze ho ho
Zgłoś
Avatar
Ravfal 2012-01-18, 22:51 1
Pilot_Tupolewa napisał/a:


Jak się koła zablokują to się puszcza hamulec, żeby odzyskać sterowność auta. Spokojnie mógł odbić w prawo i ją ominąć.



Ale po co ją omijać?
Zgłoś
Avatar
Mazzi007 2012-01-18, 23:04
ale sobie fajnie poleciała
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie