18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Gharotief 2014-01-29, 22:20
Z wytrychem masz jeszcze jeden (niepokazany) drucik, którym u góry trzymasz to, co zrobiłeś.

Tutaj macie porcje drugą:

sadistic.pl/ciekawe-gify-porcja-druga-vt265922.htm
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-01-29, 22:21
admiralsuchy napisał/a:

@up
Że co kurwa oklepane?



Symbol * zastępuje dowolny ciąg znaków. Stąd odnosząc się do formatu pliku pisze się * a za nią rozszerzenie.

Np: *.gif *.jpg *.bat itp.

Duży browar dla autora mimo, że z Sosnowca
Zgłoś
Avatar
helter 2014-01-29, 22:22
dobree teraz bede wiedział jak czegos nie bede wiedział zgłosze sie do Ciebie:D jeszcze raz dzieki:*
Zgłoś
Avatar
anatomopatolog 2014-01-29, 22:29 1
Jak dobrze zauważyłem to w gifie z silnikiem czterosuwowym jest błąd, ponieważ w suwie pracy tuż przed DMP powinno nastąpić otwarcie zaworu wydechowego. Również zawór dolotowy otwiera się za późno, ponieważ w fazie wydechu, tuż przed GMP powinien otworzyć się zawór dolotowy. Błędy te powodują to, że pojawia się tutaj jeszcze jeden błąd, a mianowicie w tych schemacie brakuje fazy pokrycia zaworów, gdzie zawór dolotowy i wydechowy są otwarte i następuje przepłukanie komory spalania.
Zgłoś
Avatar
sebf 2014-01-29, 22:30 18
Ogarnij to.



Hipersześcian
Zgłoś
Avatar
DariuszX 2014-01-29, 22:44 2
$up to chyba jest 4 wymiary, nie wiem co musiałbym zażyć, żeby to ogarnąć ;D
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-01-29, 22:46 1
Najlepsze jest to, że nie można w Polsce kupić wytrychu. Jego posiadanie albo wyrabianie przez osoby nietrudniące się zawodem, w którym jest to niezbędne jest karalne. A w Niemczech normalnie na legalu można takie coś kupić
Zgłoś
Avatar
ObsranyBambosz 2014-01-29, 22:49
Żadne 4 wymiary, jakiś dziwaczny sześcian, którego boki zmieniają długość i jakoś dziwnie elastycznie ciągną się za sobą ;P
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2014-01-29, 22:58 5
Typowa orgia...
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-01-29, 23:00
Ten ostatni już był na głównej. Piwka nie będzie.
Zgłoś
Avatar
chris_ 2014-01-29, 23:00 1
to jest trójwymiarowy cień czterowymiarowego hipersześcianiu

nie próbuj zrozumieć
Zgłoś
Avatar
croyna 2014-01-29, 23:06
za "komcie" nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2014-01-29, 23:19 2
Jestem jakiś nienormalny, że dokładnie wiem o co chodzi z tym sześcianem?

To są dwa sześciany, które cały czas się zamieniają miejscami. Mały zmienia się w duży, a duży w mały.
To jak zabawa, w której pary kolejno przechodzą przez "tunel" stworzony z rąk innych par, a później ustawiają się na końcu tworząc dalszą część tunelu. A para z "drugiego końca" zaczyna przechodzić przez ten tunel. I zapętlić
Zgłoś
Avatar
vulthoom 2014-01-29, 23:26
Ssanie, sprężanie, praca, wydech... ahhhh, lubię to!
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-01-29, 23:45 3
ellsworth napisał/a:

Jak to działa z tym wytrychem? Dlaczego podniesiona zapadka nie spada z powrotem po przesunięciu tego co zostało użyte do jej podniesienia


To jest wytrych "hak". Zapadka nie spada spowrotem pod wpływem siły tarcia - nie ogarniesz.
ellsworth napisał/a:

oraz jakie ma znaczenie kolejność podnoszenia zapadek?


Tolerancja. Nie da się wywiercić w rzędzie idealnie równych otworów - każdy, pomimo że wygląda tak samo, jest inny. Otwory są poprzesuwane względem siebie o inną długość, nie są w idealnie równej linii (np. jeden jest bliżej lewej krawędzi od drugiego).

Jestę ękspertę, zajmuję się zamkami (montaż/wymiana/naprawa oraz otwieranie awaryjne) od kilku lat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie