18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
evilmatt 2011-11-08, 15:50 6
grelix napisał/a:



Ja będę miał nóż, Ty zastosuj chwyt. Filmik wrzucimy na sadola.


Dokładnie. Zadne super chwyty nie pomogą w spotkaniu z kimś wyposażonym w nóż i mającym chociaz minimalne pojęcie jak go użyć. Lepiej spierdalać niż wdawać sie w walke z góry przegraną. Nawet z bronią palną ma się kiepskie szanse jeśli napastnik jest bliżej niz te 5 metrów.
A co do filmiku to wg mnie policjanci mieli prawo strzelać do gościa (gdy nie wykonał ich poleceń i sie do nich zbliżał) i to w korpus, a nie w nogi bo w przypadku spudlowania istnieje ryzyko zrykoszetowania pocisku i zranienia osoby postronnej.
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2011-11-08, 16:22
W takim "rozwiniętym" kraju to pewnie jedna z nielicznych okazji kiedy takie NIEDOJEBY w mundurach mogą się wyżyć bez obawy o to, że dostaną w pierdol.
Zgłoś
Avatar
lasyk 2011-11-08, 17:10 1
Banda jebanych psów z gnatami nie wie jak zabrać się za JEDNEGO i NIEUZBROJONEGO typka, który właściwie nie stawia oporu i na dodatek musi spierdalać przed zboczoną psią budą, która chce zrobić mu z dupy jesień średniowiecza... Co za tępe pały..
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-11-08, 17:12
lasyk napisał/a:

NIEUZBROJONEGO



Nóż w ręce to nie uzbrojenie?
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2011-11-08, 17:16 1
ֺ napisał/a:



Nóż w ręce to nie uzbrojenie?



Niektórzy nie znaja pojęcia broń biała lub są po prostu ślepi:)
Zgłoś
Avatar
rolerek 2011-11-08, 19:19 1
@up

Ja bym powiedział, że nie znają pojęcia mózg

Swoją drogą to metoda dobra, nie narażają się na ugodzenie nożem. Wtedy to musieliby go odpalić a widać, że tego nie chcieli.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-11-08, 19:49
grelix napisał/a:



Ja będę miał nóż, Ty zastosuj chwyt. Filmik wrzucimy na sadola.



Jestem policjantem, mam broń i są ze mną kumple, którzy też mają broń. Jak zaatakujesz mnie nożem to resztę życia spędzisz w więzieniu (za zabójstwo policjanta jest dożywocie z miejsca) albo któryś z kumpli nie wytrzyma i cię zastrzeli. Rzucisz się z nożem na kilku uzbrojonych w broń palną policjantów czy dasz się obezwładnić? Tu działa psychologia (no chyba że koleś jest naprawdę popierdolony i ma gdzieś czy go zastrzelą, ale ten na takiego nie wyglądał). Ale jebani Kanadyjczycy, pomiot ciotowatych Francuzów, są ciotami do tego stopnia, że mając przewagę liczebną i broń palną i tak boją się kolesia z nożem i muszą wjeżdżać w niego autem.
Zgłoś
Avatar
mazi153 2011-11-08, 20:06 4
BongMan napisał/a:



Jestem policjantem, mam broń i są ze mną kumple, którzy też mają broń. Jak zaatakujesz mnie nożem to resztę życia spędzisz w więzieniu (za zabójstwo policjanta jest dożywocie z miejsca) albo któryś z kumpli nie wytrzyma i cię zastrzeli.



Czyli dałbyś się zabić tylko po to, żeby pokazać jaki to Ty jesteś wielki. Brawo za głupotę.
Zgłoś
Avatar
Xeo 2011-11-08, 20:18
Jankesi na dzień dobry wpakowali by magazynek w kolesia a potem zawieźli na przesłuchanie. nie wiem co gorsze.
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-08, 20:36
Po tym jak załatwili naszego to myślałem, że tutaj ktoś dostanie kulę w łeb stojąc w kolejce bo były podejrzenia, że myśli o zrobieniu czegoś złego.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-11-08, 21:28
mazi153 napisał/a:



Czyli dałbyś się zabić tylko po to, żeby pokazać jaki to Ty jesteś wielki. Brawo za głupotę.



Nie rozumiesz. Jeśli któryś z moich kumpli-policjantów by zobaczył choćby minimalny ruch nożem to od razu by wystrzelił. Koleś by padł zanim w ogóle by zdążył mnie zaatakować.
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-11-08, 21:44
z debilem z nożem tak się postępuję

Myślałem że gość sobie przeszedł na czerwonym :d
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2011-11-08, 22:16
i zajebiście
Zgłoś
Avatar
mazi153 2011-11-08, 22:27 1
BongMan napisał/a:



Nie rozumiesz. Jeśli któryś z moich kumpli-policjantów by zobaczył choćby minimalny ruch nożem to od razu by wystrzelił. Koleś by padł zanim w ogóle by zdążył mnie zaatakować.



Zawsze przecież istnieje możliwość, że Twoi kumple-policjanci mogli by chybić, albo nie mieliby czystego strzału i mogliby trafić Ciebie w momencie gdy napastnik znajdowałby się blisko Ciebie. Po co podejmować głupie ryzyko? Chociaż fakt faktem, można by wyposażyć policjantów w paralizatory, którymi można obezwładnić na odległość.
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2011-11-08, 23:11
Kurwa miałem nadzieje że pan policjant wykona blok rodem z futbolu amerykańskiego wtedy typ zrobi 3 salta jebnie głową o ziemie i usłyszę złamanie karku... Kurwa muszę się leczyć...
Zgłoś