18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Schabik 2013-02-03, 21:04 1
ja pierdole co rusz jakieś vlogi niedługo będzie "jak srać na stojąco" "jak hodować jedwabniki" "jak wyhodować drugiego penisa" i chuj wie co jeszcze
Zgłoś
Avatar
Jericho 2013-02-03, 21:13
1:37 polecam
Zgłoś
Avatar
Libky 2013-02-03, 21:30 2
Za dzieciaka zderzyłem się z takim nietoperzem śmigając na rowerkach po mieście. Nietoperek został przytwierdzony do kierownicy. To był pierwszy i ostatni jak do tej pory bat-mobil w moim życiu:(

ps. Marta naprawdę ma super cycuszki;P
Zgłoś
Avatar
keyq 2013-02-03, 22:09 4
Rękawice? Pęseta? Nie rozumiem koleś się boi, że mu taki malec rękę odgryzie?
Już to kiedyś wklejałem ale wrzucę jeszcze raz co by nie było, że zza klawiatury taki cwaniak jestem.

Gdyby kogoś interesowało to ten z filmu to prawdopodobnie Borowiec wielki (chociaż głowy nie dam) natomiast te ze zdjęć poniżej to Mroczek pozłocisty

Tak się trzyma nietoperza (niestety fotek z karmienia brak, nie miałem wolnej ręki )

Zgłoś
Avatar
karolek52525 2013-02-03, 23:45
Jaki słodki ; ) gdzie takiego dorwać ?
Zgłoś
Avatar
_kwiatek_ 2013-02-04, 1:02
taki Stevie Wonder w płaszczu
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2013-02-04, 1:18
Marta grzechu warta

Swoją drogą kiedyś trafiłem na takiego Gacka. Siedział pod drzewem, kompletnie nie umiał sie odnaleźć, a to lato, upał i środek dnia. Zielonego pojęcia nie miałem, co mam z nim zrobić... Ale pomyślałem żeby go chociaż schować przed słońcem, psami, kotami itp itd... Kiedy chciałem go podnieść i przenieść w bezpieczniejsze miejsce, to tak się sukinsyn zaczął drzeć, że aż równowagę na moment straciłem, pisk, strasznie wysoki ton. Mam nadzieje że jakos sobie poradził i żyje sobie spokojnie na pohybel pierdolonym komarzycom i innemu latająco-wkurwiającemu kurewstwu.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-04, 8:08
Ale jesteście idiotami. Nietoperze to ssaki ale nie gryzonie
Zgłoś
Avatar
Bułka_bez_Masła 2013-02-04, 8:49
będziecie go tak karmić, to mu się kurwie latać odechce.
Zgłoś
Avatar
filthy666 2013-02-04, 9:40 1
Zgadzam się że nietoperze to ssaki, zgadzam sie że gryzonie to ssaki, ale nietoperze to rząd tak jak i gryzonie (więc do nich należeć nie mogą). Najbliższy takson do którego zaliczymy nietoperza i gryzonia to chyba łożyskowce (nie pamiętam dokładnie, zoologie to miałem już jakiś czas temu) ale do łożyskowców to nawet my się zaliczamy, więc nietoperz a gryzoń mają chuja wspólnego.
Zgłoś