18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
McMenel 2012-03-11, 9:39 2
Sorry ale kibole którzy w zamkniętym pomieszczeniu odpalają race to debile których należy wysłać do komór gazowych. Po pierwsze ryzykują zdrowiem dzieci bo ich mam w głębokiej czeluści mego odbytu to jeszcze kurwa uniemożliwiają grę. Vive la debile bez mózgu mieniący się kibicami.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-03-11, 9:39 1
jaranie się chujowoscią gazet, pisanie długich postów to chuj, pedalstwo i wbrew słusznemu bogu
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-03-11, 9:43
Że też temu chłopowi się chciało dla dwóch zdjęć i kilku linijek taką "aferę" kręcić.
Zgłoś
Avatar
Maxen 2012-03-11, 9:46 6
Magik2501 napisał/a:

Oj ale Gówno Prawda specjalizuje się w tym. Pisali jak to kibole Legii straszyli dzieciaki z Polonii na meczu młodzików Legia-Polonia, jak było naprawdę? Kibice Legii dopingowali dzieciaki z Legii, młodzież w barwach Polonii miała spokój.
Kibole Lecha co roku kibicują w turnieju dzieciakom z młodzieżówki Lecha i co roku się ich za to chwali, że mogą się dzieciaki poczuć jak na prawdziwym meczu piłkarskim o czym sami mówią.
WYjątkiem jest ostatnie wydarzenie, jak kibole bodajże Lechii skopali dzieciaki z Arki, ale okazało się, że to też jakaś gównarzeria 15-sto letnia była, a nie żadna zorganizowana ekipa kibiców z Gdańska.

A jak GW manipuluje? Cóż, zauważyłem, że jak opisuje manifestacje nacjonalistów, to dziwnym trafem źle słyszy skandowane hasła (np. było hasło "precz z Brukselską okupacją", napisali "Precz z żydowską okupacją") ale zawsze perfekcyjnie usłyszy jakiś uszczypliwy komentarz anonimowego przechodnia, który akurat jest w okolicy pochodu i coś mówi pod nosem (każdy myślący wie, że to jest prywatne zdanie dziennikarza, ale nie może tego napisać, bo przecież jest "bezstronny").



Rozmawiamy na temat wiarygodności artykułów zamieszczonych w internecie a magik sam sieje ferment i nie wiedzę a wystarczy zweryfikować to co się chce napisać

kryminalne.trojmiasto.pl/Chuligani-zaatakowali-mlodych-pilkarzy-i-ich-...

Trochę na odwrót, bo to frajerska akcja ze strony kibiców Arki Gdynia na dzieciakach Lechii Gdańsk które grały w turnieju młodzików.
Co ja tam wiem każdy wie przecież lepiej i jest znawcą
Zgłoś
Avatar
Miecz 2012-03-11, 10:14 18
Pozdrawiam wyszystkich prawdziwych kiboli, przede wszystkim:
- litara bijącego w twarz ojca rodziny na oczach swoich dzieci. Brawo miszczu!
- odważnego, kopiącego w plecy kamerzystę w Bydgoszczy. Podziwiam kunszt i odwagę!
- podpalających wozy transmisyjne w Warszawie. Dziękuje wam za zrobienie porządku!
- i całą resztę, przez których strach wyjść na mecz żeby nie dostać wpierdol.

D Z I Ę K U J Ę W A M K I B O L E !!!
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2012-03-11, 10:23
@up

Święta prawda.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-03-11, 10:25 2
HA HA HA HA HA HA

Zgadnijcie jak wyborcza odniosła się do całej sprawy

m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,11321915,Przerwany_turniej_w_Korniku__...

Oczywiście dziennikarzyna, co to za licencje chyba obciągnął komuś druta, opisał wszystko zgodnie z prawdo i polotem, to tylko jakiś kibol próbował podważyć wiarygodność wielkiego pismaka, żeby się pochwalić.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2012-03-11, 10:28
Łykneliście haczyk mocniej niż wszyscy w tych niby mailach. Żadnych screenów tylko tekst.
A pomyślcie, może ten "Piotrowicz" chce z Was zrobić jaja, żebyście mu pomogli oczernić media
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2012-03-11, 10:32 3
czytanie na kacu boli
Zgłoś
Avatar
gruszkins 2012-03-11, 10:40
Nieźle ich w chuja zrobił co jak co ale tacy są własnie polscy dziennikarze, łapią najswieższą nowinke i odrazu piszą o niej artykuł zeby tylko zarobic...Media obecnie smierdzą i piszą nie prawde, wole poczytac ciekawe rzeczy w necie niz kupic gazete ,bo na chuj jeszcze dawac im zarobic za pisanie nie prawdy? niech giną.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-03-11, 10:44
Cytat:

Łykneliście haczyk mocniej niż wszyscy w tych niby mailach. Żadnych screenów tylko tekst.
A pomyślcie, może ten "Piotrowicz" chce z Was zrobić jaja, żebyście mu pomogli oczernić media



Jeśli ci "dziennikarze" przytoczyli jego wypowiedź jako "ojca jednego z dzieci" i podali jego zdjęcia jako prawdziwe, to nie robi sobie jaj. Jeśli kretyn przez własną głupotę potwierdził swój artykuł tymi bzdurami, to jaką masz pewność co do innych źródeł albo i całych artykułów z wybiórczej?
Gdzie etyka dziennikarska? Ale oczywiście wyborcza nie ma sobie nic do zarzucenia. Żałosne.
Zgłoś
Avatar
2qiller2 2012-03-11, 11:00
Trolling lvl. Master
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2012-03-11, 11:03
Krótko i dosadnie:
Zgłoś
Avatar
konkretjak150 2012-03-11, 11:13 1
Maxen napisał/a:



Rozmawiamy na temat wiarygodności artykułów zamieszczonych w internecie a magik sam sieje ferment i nie wiedzę a wystarczy zweryfikować to co się chce napisać

kryminalne.trojmiasto.pl/Chuligani-zaatakowali-mlodych-pilkarzy-i-ich-...

Trochę na odwrót, bo to frajerska akcja ze strony kibiców Arki Gdynia na dzieciakach Lechii Gdańsk które grały w turnieju młodzików.
Co ja tam wiem każdy wie przecież lepiej i jest znawcą



Chciałeś zjebco zaszpanować, a jednak chuja wiesz. Żadnemu dziecku włos z głowy nie spadł, dostał jeden łysy kafar, który miał za dużo do powiedzenia, a później poskarżył się telewizji zasłaniając się dziećmi. Cała reszta to kolejna bajka kurewskich mediów. Jakiś czas po całym zajściu został zresztą przeproszony, a dzieci dostały paczki ze słodyczami (chuj wie właściwie czemu), ale o tym w mediach już nie napiszą. A frajerów to sobie w rodzinie szukaj.
Zgłoś
Avatar
platwi 2012-03-11, 11:33 3
konkretjak150 napisał/a:



Chciałeś zjebco zaszpanować, a jednak chuja wiesz. Żadnemu dziecku włos z głowy nie spadł, dostał jeden łysy kafar, który miał za dużo do powiedzenia, a później poskarżył się telewizji zasłaniając się dziećmi. Cała reszta to kolejna bajka kurewskich mediów. Jakiś czas po całym zajściu został zresztą przeproszony, a dzieci dostały paczki ze słodyczami (chuj wie właściwie czemu), ale o tym w mediach już nie napiszą. A frajerów to sobie w rodzinie szukaj.


I tak jestescie pajace, slodycze daliscie? Zajebiscie, szkoda tylko, ze jak zrobicie cos pozytecznego to musicie to rozdmuchiwac do kolosalnych rozmiarow, wielka mi kurwa filantropia na pokaz. Jak rozpierdolicie pol stadionu to tez wszystkiemu winne media, bo przeciez one was prowokuja! Napierdalacie sie po tych pustych lbach w imie klubu, ktory istnieje w celach zarobkowych, prezesi sie zmieniaja, zawodnicy przechodza dla kasy do innych klubow , a wy tepe barany widzicie w tym jakas ideologie. To nie sa lata 70-te i sport dla sportu, teraz jest tylko kasa. Przykro mi, ale bijecie sie i bronicie honoru mitu, ktory nie istnieje...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie