18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
shoe5maker 2024-01-16, 17:14 2
pfefe napisał/a:

Masz rację.
Małpka wołałą "Give me my stuff!" ("Oddaj moje rzeczy")
A ten koleś: "No. You can walk away. 'll get you your stuff. ("Nie. Wyjdź stąd. Ja odniosę twoje rzeczy").
Ale nie wiadomo czemu wyrzucili ją z pracy. Może napluła do jedzenia albo coś ukradła i/lub zniszczyła i dlatego mieli powód, że nie chcą wpuścić jej na zaplecze. Zresztą sądząc po tym, że nawet inny Murzyn ją wypychał to musiała coś srogo odpierdolić.



Czyli małpa nie rozumie po cywilizowanemu, że ma poczekać na zewnątrz.
Zgłoś
Avatar
Coffey 2024-01-16, 17:21
Lubię takie drobne agresywne szmaty. W lóżku najlepsze
Zgłoś
Avatar
bubatsa 2024-01-16, 17:32 1
Kumpele pracowala kilka lat w restauracji w UK. Stwierdzila, ze najgorsze bydlo to smoluchy. Zawsze zostawiali rozpier..ol, szczegolnie rodziny z dzieciakami.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2024-01-16, 17:36
Waliłbym tego spalonego skwarka patelnią, najwyżej bym wyleciał z roboty.
Zgłoś
Avatar
oceloto 2024-01-16, 17:36
youzeck1984 napisał/a:

Oglądając Sadola, przestałem uważać czarne kobiety za kobiety, one są takie same jak ich czarni bracia. Pierdolony czarny motłoch. Dziwie się kolesiowi, że jej nie zajebał strzała na łeb, ja bym już nie miał żadnych oporów, wpierdoliłbym jej, jak facetowi…



Miałbyś gdybyś się urodził w stanach, typ ryzykował by tym, pracę, karierę, znajomych, rodzinę bo to kobieta + czarna + nagranie, które 100/100% wyląduje w sieci, a jak zwykle nagrana jest tylko końcówka akcji więc chuj wie kto co komu zrobił itd
Zgłoś
Avatar
e................s 2024-01-16, 17:59 2
Tak jak zazwyczaj jadę po małpach, tak tutaj trochę nie rozumiem, skąd ten wjazd na typiarę...

Chciała wziąć swoją kurtkę i torebkę, nie mogli jej tego zwyczajnie dać? Kazali jej wyjść, zostawiając rzeczy osobiste. Sam bym się wkurwił
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-01-16, 20:54 1
youzeck1984 napisał/a:

Oglądając Sadola, przestałem uważać czarne kobiety za kobiety, one są takie same jak ich czarni bracia. Pierdolony czarny motłoch. Dziwie się kolesiowi, że jej nie zajebał strzała na łeb, ja bym już nie miał żadnych oporów, wpierdoliłbym jej, jak facetowi…



Popracuj jako ochroniarz, policjant, kanar itp. to zrozumiesz że kobiety od mężczyzn jeśli mowa o zachowaniu różni jedynie to że kobiety zazwyczaj są zaskoczone tym że ponoszą za swoje zachowania konsekwencje.
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-01-16, 22:10
czarnuchy do gazu jebane małpy w Polsce ich zajebiemy
Zgłoś
Avatar
dgfdfg 2024-01-17, 14:00
Jak małpka fiki miki piłem wczoraj siki Weroniki KUUUURWAAAA !!!!!! (mojej dziewczyny)
Zgłoś
Avatar
Judasz z IKEI 2024-01-17, 21:03 1
youzeck1984 napisał/a:

Oglądając Sadola, przestałem uważać czarne kobiety za kobiety, one są takie same jak ich czarni bracia. Pierdolony czarny motłoch. Dziwie się kolesiowi, że jej nie zajebał strzała na łeb, ja bym już nie miał żadnych oporów, wpierdoliłbym jej, jak facetowi…



Ja przestałem uważać czarnuchów za ludzi po przyjeździe do UK. A pojechałem tam jako punk w długich włosach myśląc że wszyscy są tacy sami. Życie zweryfikowało moje głupie poglądy w jeden dzień. A spędziłem tam dekadę. Dziś jestem największym rasistą pośród moich znajomych i nie wstydzę się tego.
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2024-01-19, 22:38 2
Trudne murzyńskie sprawy.

youzeck1984 napisał/a:

Oglądając Sadola, przestałem uważać czarne kobiety za kobiety, one są takie same jak ich czarni bracia. Pierdolony czarny motłoch. Dziwie się kolesiowi, że jej nie zajebał strzała na łeb, ja bym już nie miał żadnych oporów, wpierdoliłbym jej, jak facetowi…



Oglądając sadola przestałem uważać czarnych za małpy naczelne. Orangutan, goryl czy szympans przy nich reprezentują wyższy szczebel drabiny ewolucyjnej. Czarny to coś między pawianem (agresja) a bonobo (seksualne rozpasanie)
Zgłoś