18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
koolowsky 2014-01-20, 3:19 1
Tam jest kurwy coś o "polaczkach" i warszawie. Nikt nie kuma?
Zgłoś
Avatar
eablack 2014-01-20, 3:43 14
@Koolowsky Spiewa że polacy mają swoją Warszawę, bigos, żurek i flaczki, Maria Curie również polka. Do nich zajeżdzasz mowę ich znasz na myślach się łapiesz że ich szanujesz.

Czyli raczej pozytywny przekaz.
Zgłoś
Avatar
Jackofspam 2014-01-20, 8:51
Ciekawe czy dokładnie do tego chcieli doprowadzic walcząc w czasie ii wojny światowej przeciwko Polakom
Zgłoś
Avatar
kiwiszon 2014-01-20, 10:13
Nooo, to wszystko zrozumiałem
Zgłoś
Avatar
alhazar 2014-01-20, 11:06
To jest droga od przejścia w Medyce czy Korczowej? Bieda jest Panowie, że aż piszczy. Ale jak się wjedzie w dzielnicę, w której mieszkają np. celnicy czy policjanci........łeb pęka. Są tam takie pałace, że u nas ciężko coś takiego znaleźć. Na Ukrainie nie ma klasy średniej. Albo masz pieniądze, albo nie masz.
Zgłoś
Avatar
TurboDown 2014-01-20, 11:43
Polecam wybrać się, zobaczyć jak się tam żyje, szczególnie daleko od wielkich miast - a wtedy wylewać swoje teorie.
Zgłoś
Avatar
W................t 2014-01-20, 12:19
ale o co chodzi? nie kminie? przecież po dłuższym pobycie na zachodzie wracająć do Naszego kraju odnosi się identyczne wrażenie, dopiero z czasem człowiek się znowu przyzwyczaja do "polskich" warunków. u nas nie jest aż tak całkiem lepiej jakby się mogło wydawać bo też jest duży kontrast w porównaniu z UK na przykład. a no i żeby wyprzedzić pare osób z komentarzami to nie najeżdzam na swój kraj bo go kocham tylko mówie otwarcie jak sprawa wygląda, czego nietórzy nie dopuszczają do wiadomości (wiadomo największe miasta w PL są zajebiście zrobione ale reszta czyli mniejsze miasta i miasteczka często wyglądają tak samo jak te pokazane na filmiku) z reszta nie ma się co dziwić jak ruskie nam kraj rozkradali przez tyle lat a i teraz to samo robią nasi...
Zgłoś
Avatar
Cembrowina 2014-01-20, 12:30 5
Właśnie, płaczecie nad ukrainą, a wystarczy zjechać z trasy na mazurach, podlasiu czy sląsku. I mamy dokładnie identyczny obraz. Może nawet gorzej bo tam na ukrainie jeszcze są ludzie. A w polsce znam takie miejscowości gdzie domów jest więcej niż ludzi. Czasami kilkakrotnie więcej bo tych ludzi można policzyć na palcach jednej ręki.
Żyjecie w zasranym matrixie na państwowej pensji w dużym mieście, macie bogatych rodziców i macie wyjebane na wszystko co sie dzieje dookoła.
Niektórym z was przydała by się szkolenie takie jak na tym filmiku.
Suvirval jebany
W komunie była dobra jedna rzecz.
Każdy kto chciał pracować, miał pracę i dostawał za nią godziwe pieniądze. Były fabryki, produkowano i gdzieś to wszystko wysyłano, bo dziwnym trafem w sklepach nie było nic.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-20, 12:55 1
Tak czułem że będzie ból dupy na Ukraińców, jacy to źli, że Polaków zabijali, bo przecież Polacy to najświętsi z najświętszych

WhiteIsRight, jest różnica między nami i UK, taka sama różnica jaka między Ukrainą a nami.
Zgłoś
Avatar
Lares86 2014-01-20, 13:03
Polecam wam pracować w polsce, a jezdzic sie bawić na ukraine. Czyli, najebałem się, pojadłem pizze, bawiłem się w klubie, zaruchałem dziwkę, i spałem w hotelu. I teraz pewnie zapytacie, za ile. Za 140 złoty. Kocham weekendowe wypady na Ukraine.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-01-20, 16:21 2
jesteśmy lubiani przez litwinów ukraińców białorusinów czechów itd a tę nienawiść wmawia się nam bo razem bylibyśmy gigantyczną potęgą. Dbają o to byśmy się nienawidzili bo boją się nas nie osobno ale razem
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2014-01-20, 17:03 1
Chuj z ukrainą. Zawsze chcieli być kozaki - wypieli się dupą do rosji jak szły niemce i dostali za to od ruskich po cipce.
Odwrócili sie od Polski i pokazali jakimi są kurfami.
Dla mnie ten naród nie powinien istnieć za to że są fałszywym ścierwem.
Wyjebać to w pień, wyrównać i zrobić pola golfowe a ich kobiety powinny u nas pracować co i tak było by łaską za to jak banderowcy traktowali polki.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-20, 20:58
Griszaa napisał/a:

Smutny obraz spadku po czerwonej hołocie.
Szkoda tych ludzi, tyle lat bezpośrednio pod butem komuny spełniło założenie systemu, złamano ich ducha, pozbawiono zdolności samodzielnego działania, a potem zostawiono samych sobie.
Dobrze, że w Polsce jest chociaż trochę lepiej...



Ty to masz iloczyn, a nie iloraz inteligencji.
Zgłoś
Avatar
bravo77 2014-01-22, 13:53
Bigos, żurek i flaczki
Zgłoś