18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
~krzys.toxic 2012-10-29, 20:14 1
sadistic.pl/lekcje-polskiego-na-euro-vt118940.htm

sadistic.pl/furious-pete-sadysta-vt138806.htm?highlight=pete
jak widać brakuje niektórym zajęcia i normalnej pracy. Ja chocia bardzo bym chciał to nie mam tyle czasu na siłownie ani czasu na kręcenie głupich filmików.

btw żeby nikt mi tutaj nie ubliżał- zazdroszczę mu tego, je jego doba ma również 24h a wolnego czasu w niej poza spaniem ma 16...
Zgłoś
Avatar
merh 2012-10-29, 20:53 2
zaraz i tak sie znajdą tacy,ktorzy powiedzą,ze wystarczy chciec,zeby tak wygladać.. chcieć moze i tak,ale móc to druga strona,gdy na głowie masz przeżycie za własny hajs i nie masz go na odżywki,suple i konkretne diety,a nie każdy ma swoją dobrze rozwijajacą sie firmę.
...i tu znow zaczyna się "wystarczy chieć.." i pierdolenia nigdy dość,a realia swoją drogą.
Zgłoś
Avatar
Galazka 2012-10-29, 23:08
na przymus zrobil jeszcze chujowa "przerobke" zeby tylko wyswietlen zdobyc ;o
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-10-29, 23:10
wczoraj na discovery go oglądałem jak wpierdalał z 10 pizz
Zgłoś
Avatar
kamik306 2012-10-30, 13:04
merh napisał/a:

zaraz i tak sie znajdą tacy,ktorzy powiedzą,ze wystarczy chciec,zeby tak wygladać.. chcieć moze i tak,ale móc to druga strona,gdy na głowie masz przeżycie za własny hajs i nie masz go na odżywki,suple i konkretne diety,a nie każdy ma swoją dobrze rozwijajacą sie firmę.
...i tu znow zaczyna się "wystarczy chieć.." i pierdolenia nigdy dość,a realia swoją drogą.



Własną, dobrze rozwijającą się firmę, myślisz, że to właśnie dzięki temu mają więcej czasu ? Jest taki zapierdol, że sobie nie wyobrażasz, pomimo tego, co napisałeś mam 12-14 godzin dziennie w robocie, po robocie laptop i dalej planowanie itd itp.

Śmieszą mnie teksty- masz swoją firmę, możesz się opierdalać, zarabiasz kokosy i nic nie robisz, załóżcie swoje firmy i zobaczcie jak to potem wychodzi
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-10-30, 13:37 1
@mesh, wystarczy stosować podstawowe zasady odżywiania (zdrowego) +ćwiczenia (nawet nie trzeba na siłke chodzić, jest ogromna ilość ćwiczeń do wykonywania w domu) i można lepiej wyglądać od tego nerwuska.
Nie mam firmy, nie sram pieniędzmi, ale nie żre byle czego jak świniak(słodycze, słodkie napoje, itd-nie jem tego) no i wykonuje jeden program ćwiczeń. Zawsze widać jakieś efekty.
Trzeba tylko chcieć. I zacząć to robić.
Dużo moich kumpli ćwiczy, ale z różnymi efektami. Jedni idą w siłę, drudzy w wytrzymałość, inni w rzeźbe. To wtedy budowa jest inna.
Jak chodziłem na jedną siłke, to widziałem takich kolesi: przyłazili dwa tygodnie i odpuszczali: "aa bo nie widać efektów".
No ale co tam, lepiej spamować takimi chujowymi postami jak twój zamiast napierdalać brzuszki.
Jak mnie ta polaczkowatość irytuje. "Aaa wezme ponarzekam, zamiast zacząć robić to samemu"
Jak wolisz siedzieć przed kompem i się żalić, to gówno osiągniesz w budowaniu formy.
Twój wybór.
Spaślaku.
Zgłoś
Avatar
~krzys.toxic 2012-10-30, 16:26
Pierdu pierdu:) pacuję na hucie w utrzymaniu ruchu na przygotowaniu wsadu, nie raz zdażały się dni gdy ładowało się młotem przez całą zmianę(nie takim do gwoździków) 20kg- i tak przez kilka dni. siłka przez 2 lata bez przerwy i jakie efekty? z moim metabolizmem i brakiem kasy- poza siłą i za małymi koszulkami żadne.

i powiem jedno- nie mów do ludzi spaślaku czy w inny obraźliwy sposób ale żeby mieć 10% tłuszczu i taką masę mięsniową trzeba wpiergalać jak należy zdrowo i za grubą kasę- lekką ręką 600zł miesięcznie plus dodatkowo regularne posiłki i inne...
co z tego że siłke mam za darmo- nei mam kasy jak lodu(jak większość) chęci kłucia pośladów, czasu na pierdoły- spróbój wstać o 4 przez miesiąc pracować fizycznie w warunkach cieżkich pójść później na siłkę zrobić jakieś głupie analizy wody na hudrogeologię, nauczyć się na koło z mineralogii i nie wykitować to porozmawiamy...

póki co skończ wciskać ciemnotę bo w zaledwie 5 lat temu też miałem czasu od zajebania a na siłowni siedziałem po 2h....
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2012-10-31, 11:38
@krzys.toxic

Mylisz sie, dieta wcale nie musi byc "droga". Metabolizm mozna poprawic naturalna droga i nie musisz miec 10% tluszczu zeby bylo widac, ze cos robiles na silce. Zapraszam do poczytania forum kulturystycznego, jezeli odnajdziesz troche czasu.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-10-31, 11:38
@krzys.toxic
Po twoim poście widać, że znasz się na uprawianiu sportu jak ja na obróbce metalu. Czyli wcale.
Zgłoś
Avatar
mikkkki41 2013-01-21, 22:12
przesadził ale mile dla oka
Zgłoś