18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Jak poderwać dziewczyne
Xenonxes • 2013-11-28, 21:20
Kawał po angielsku bo po polsku nie ma sensu.
What is the best chatup line?

Just start like this:

You: After tonight there will be only 7 planets in our solar system.

Girl: What? Why?

You: Because I am going to *destroy* Uranus

Zgłoś
Avatar
VoodooS 2013-11-29, 2:33 21
To i ja sypnę żarcikiem po angielskiemu.

-What sets anal sex apart from regular sex?
-Regular sex can make your day, but anal sex can make your hole weak.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-29, 6:39 8
Avalanger napisał/a:


A teraz grzeczne, lecz wyraźne WYPIERDALAĆ wszystkim życiowym, pierdolonym nieudacznikom, którzy sądzą że znajomość najpopularniejszego języka na świecie czyni z nich bogów życia i śmierci.


Chodzi o to, że od czasów mojego pokolenia i kilku wcześniej, angielski był obowiązkowo w każdej szkole. Tak więc pierdolonym nieudacznikiem życiowym jest ktoś, kto chodził przez te 9 lat do szkoły (12/13 dodając do tego liceum/technikum/zawodową) i tego języka nie zna.
Zgłoś
Avatar
omel 2013-11-29, 9:10 1
@BongMan ktoś tu nie zna znaczenia słowa "pokolenie". Tak tak, właśnie ty.
Zgłoś
Avatar
Ant4gon1st 2013-11-29, 9:11
@up BongMan

Piękna riposta, aż się łezka szczęścia w oku zakręciła.

@up x4 Jozinb

Widzę że czytanie ze zrozumieniem Ciebie chłopcze ominęło w szkole?

Ant4gon1st napisał/a:

I tak, wiem, że czepiam się jak stara pizda i nie, nie musisz tłumaczyć, że nie o to Ci chodziło.



Więc nie wiem po co te Twoje wypociny. Aha i tylko nie "pierdolisz" bo w ryj dać mogę dać.
Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2013-11-29, 10:42 1
@up - ale pierdolisz...
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-11-29, 12:40 2
BongMan napisał/a:


Chodzi o to, że od czasów mojego pokolenia i kilku wcześniej, angielski był obowiązkowo w każdej szkole. Tak więc pierdolonym nieudacznikiem życiowym jest ktoś, kto chodził przez te 9 lat do szkoły (12/13 dodając do tego liceum/technikum/zawodową) i tego języka nie zna.



Warto jeszcze dodać że...filmy po angielsku(z napisami),podobnie większość gier itd. kurwa angielski jest praktycznie wszędzie i zgodzę się że ktoś kto poniżej 50 roku życia w Polsce w dalszym ciągu nie rozumie tego języka ni w ząb jest po prostu jebanym ułomem.

Toć język wchodzi chociaż w małym stopniu do baniaka jeżeli tylko słyszy się go dosyć często.

Ale i tak najbardziej rozpierdala mnie nasza zajebista polonia,niektórzy siedzą w "czikago" pierdolone 20 lat i przez te pierdolone 20 lat nie nauczyli się jak poprosić w pierdolonym sklepie o pierdolone pieczywo po angielsku do kurwy nędzy - to już jest kurewsko ciężki przykład debilizmu...KUREWSKO. A później na ten jebany plebs mówi się dumnie "polonia amerykańska" TFU KURWA !
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-11-29, 14:27
Gdyby nie było WWII to niemiecki byłby również takim angielskim w dużym stopniu:>
Zgłoś
Avatar
jozinb 2013-11-29, 19:41
Ant4gon1st napisał/a:

@up BongMan

Piękna riposta, aż się łezka szczęścia w oku zakręciła.

@up x4 Jozinb

Widzę że czytanie ze zrozumieniem Ciebie chłopcze ominęło w szkole?

Więc nie wiem po co te Twoje wypociny. Aha i tylko nie "pierdolisz" bo w ryj dać mogę dać.



napisalem ci kretynie ze najpopularniejszy =/= najczesciej uzywany urzedowo, a ty dalej brniesz i kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2013-11-29, 23:42 1
@Avalanger
A jak mieszkam w Anglii i nie zrozumialem dowcipu to dobrze?
Zgłoś
Avatar
soadfan 2013-11-30, 13:23
@Avalanger

Jesteś śmieszniejszy niż ten kawał xD
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2013-11-30, 14:58
Kimo36 napisał/a:

@Avalanger
A jak mieszkam w Anglii i nie zrozumialem dowcipu to dobrze?



To źle, że się musiałeś tak lamersko pochwalić, że mieszkasz w Anglii i do tego to oi w avatarze... W chuj anglik z ciebie. Szacun... A teraz do pały lamusie
Zgłoś
Avatar
newschoolrider 2013-11-30, 15:42
ćmoki bez szkoly, albo bez wymowy destroy *jur anus* kmioty
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2013-12-02, 0:52
Ja pierdole ale się tutaj sralnia zrobiła Ogarnijcie dupy
Zgłoś