18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Murekkk 2013-08-21, 14:46
stud3nt napisał/a:

Cioty biją ciotę.

No przepraszam, ale w kilku na jednego + kopanie leżącego? Dobrze, że chociaż na twarz mu nie skakali... Jakby najpierw dali mu ostrzeżenie, żeby ludzi nie gorszył, a dopiero po jakimś czasie jeden z nich mu wpierdolił, żeby się nauczył - stałbym i klaskał. Jakby to był pedofil, gwałciciel, morderca, a nie zwykły pojebany cwel - j/w. A tak - zachowali się jak cioty. W odróżnieniu od prawdziwych facetów, okazali się nie mieć prawie żadnych zasad.



Jakby to miało być pobicie to by nie wstał i nie uciekł tylko dostał soczysty wpierdol, wydaje mi się, że chcieli go trochę przestraszyć i pogrążyć.
Zgłoś
Avatar
subaru123456 2013-08-21, 14:46 2
Pizdy bez honoru w 4 dorwali transa, który nie dość, że zniewieściały to bić się nie umie. Wielcy mi obrońcy moralność, poziom rozwoju intelektualnego na poziomie przeciętnego zgniłego jabłka.
Zgłoś
Avatar
skarpety_atlety 2013-08-21, 14:55
nie lubie tych pedałów gejów cwelów pedziów i ogolnie to jestem homofobem, ale dresów bez zasad kurew jeszcze bardziej nie toleruje JEBAĆ DRES KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-08-21, 15:06
Wcale nie został mocno okopany. Dla mnie ekstra inicjatywa! Więcej poproszę !
Zgłoś
Avatar
maciek55 2013-08-21, 15:08
Ver0 napisał/a:

Wcale nie został mocno okopany. Dla mnie ekstra inicjatywa! Więcej poproszę !


To wdziewaj się w pantalony mamusi i wyjdź na miasto.
Aha i nie zapomnij kamery
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-08-21, 15:13 6
wpierdol za to, że ktoś się ubiera jak chce jest ok? matko, wiedziałem, że na sadisticu udziela sie sporo debili ale nie wiedziałem, że jest tu aż tylu mentalnych niedorozwojów. i jeszcze po spodem jakiś pedał wrzuca gifa z Jokerem, który sam jest gościem z wymalowaną gębą (jestem jego fanem ale warto zwrócic uwagę na ten fakt). zakładam, że cioty popierajace takie zachowanie rozpisuja się tu co rusz o tym, żeby jebać muslimów a tym czasem goście z powyższego filmiku specjalnie się od nich nie różnią. to już chyba wolę sadolową gimbazę niż bandę kretynów o IQ taboretu... <facepalm>
Zgłoś
Avatar
Jariiiiiiiii 2013-08-21, 15:19 2
Dobrze skurwielowi , szczerze jeszcze mocniej powinni mu najebać bo trochę słabo...

raphael gadasz o tym że nam przeszkadza to że ktoś się ubiera jak chce , zgadzam się że każdy ma prawo sie ubierać jak chce ale przyznaj że topless w kościele nie wypada tak samo jak ubieranie stringów , płaszczyka i chodzenie po mieście. Przez takich skurwieli jak ten "swobodnie ubierający się mężczyzna" ludzie boją się dzieci wypuścić na podwórko bo nie wie czy ich kutas nie zgwałci.
To nie jest w porządku swoją drogo terapia "butowa" powinna go choć trochę poskromić, nikt nie chce mieć takich osób wokoło siebie .
Zgłoś
Avatar
LooC 2013-08-21, 15:30 3
RavenRR napisał/a:


Zobaczymy, jak ciebie kiedyś złapią 20:1, czy wtedy będziesz taki mocny . Zero honoru, widocznie boją się 1vs1, bo dostaliby od transa.



Powiedziałem o napierdalaniu ciot, a nie ludzi, złamasku

Najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy mowią, że powinni albo z nim pogadać, albo zrobić tak zwany honorowy pojedynek 1v1, tylko nasuwa się pytanie: Po jakiego chuja?

Taki dewiant jest pozbawiony wszelkiej normalności, facet wychodzący w stringach i pończochach, kiecce i kurwa chyba jeszcze morde miał umalowaną to jest umysłowe zero, dno, gruz.

Straszy i gorszy normalnych ludzi którzy nie wiedza czego sie spodziewać po takim pederaście. A jeszcze zajebisty jest koleś który powołał się na Jokera z tych filmów o Batmanie. hhahaha, stary zacznij rozróżniać sztukę filmową od życia

Popieram kolegę powyżej i pluję w twarz wszystkim, którzy pedalstwo za normalność. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
27Pablo 2013-08-21, 16:01 5
Jak zwykle śmieszne komentarze prawicowców którzy każą się nazywać "Patriotami". Ja pierdole siedzicie dupą na fotelu przed komputerem,pałacie nienawiścią do wszystkich którzy są inni,tylko po co?

Kurwa to jest łamanie praw człowieka.Człowiek ma prawo chodzić jak chce i gdzie chce!

Najlepszym waszym wytłumaczeniem jest to że " Nie pozwolicie żeby pedał Was dotykał" kurwa kiedy ostatnio pedał Cię dotknął?

Nie wiesz czy Pedałem nie jest kierowca autobusu w którym jedziesz,a może twój lekarz?

Znaleźli się kurwa Patrioci od siedmiu boleści. Chcesz zrobić coś dla kraju? Wstąp do Armii a nie kurwa siedzisz
jak dupa wołowa na fotelu!

Tak jestem Lewakiem.

PS: Wszystko to żydowski spisek a telewizja kłamie (szczególnie TVN)
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-21, 16:03 3
27Pablo napisał/a:


Kurwa to jest łamanie praw człowieka.



Z lewej też dostał.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-08-21, 16:08 2
Chuja do dupy. Biją w kilku gościa, który jest transwestytą... pizdy nie faceci. Chciałbym dodać ,że to nie jest obrona żadnych wartości w ten sposób bo tego człowieka nie zmienią. Poza tym nie wiadomo czy on komuś wgl przeszkadzał, obnosił się z tym czy narzucał taki sposób bycia jaki on preferuje. Jeśli nie to KOGO powinno to kurwa mać obchodzić co robi ze SWOIM ciałem ....
Zgłoś
Avatar
kam332 2013-08-21, 16:09 1
brawo!!! pedalstwo trzeba tępić...

leginek, ja osobiscie nie mam tez ochoty na takie cos patrzec, niech sie przebiera tak, zeby nikt nie widzial
Zgłoś
Avatar
Wuk 2013-08-21, 16:12 2
To takie męskie... napaść na transseksualistę pobić go w czterech, ROZEBRAĆ, chcieć zobaczyć jak se wkłada butelkę i zajebać mu ciuszki
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-08-21, 16:19
co wy kurwa płaczecie że kilku na jednego? i co z tego? to trans kurwa i nie ma zmiłuj się.
poza tym nie dostał wpierdolu tylko go szturchali, parę kopów w dupę i trzymali go za stringi jak psa na smyczy. elegancja francja.
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-08-21, 16:28 3
Pomijając sam filmik, ciekawe, że wrzucone przez moda pod takim tytułem. A potem modzi się plują że na sadolu jest nienawiść do tych czy innych grup. Nie oceniam nienawiści samej w sobie, ale ktoś tu ma chyba głębsze kłopoty samookreśleniem się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie