18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
hogg 2014-02-27, 23:35 2
Techno ma wiele odmian tak samo jak metal.
Iron Maiden i Asphyx bardzo się różnią.

Tu jest fajne techno

Zgłoś
Avatar
Tiquer 2014-02-28, 0:09 1
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2014-02-28, 0:21 2
hogg napisał/a:

Techno ma wiele odmian tak samo jak metal.
Iron Maiden i Asphyx bardzo się różnią.

Tu jest fajne techno



To nie jest Techno a Hardcore. Te dwa style mają ze sobą wspólnego tylko to, że oba to elektronika. Nic więcej.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-02-28, 1:31 3
Melbourne kurwy!

Zgłoś
Avatar
cojo100 2014-02-28, 1:38 1
O dziwo ja thunderdome ,terrordrome , hardcore lubie . mam nie ktore czesci jeszcze na kasetach. z tym czerwono żółtym trójkątem WARNING!!! 100% hardcore (dystrybucji Gm Music)
Zgłoś
Avatar
SirQrczak 2014-02-28, 1:43
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Skora2 2014-02-28, 1:57 2
Magnus napisał/a:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza o białych rękawiczkach, dropsach, blacharach, dresach i wiejskich dyskotekach? Dziwne...



Bo to nie techno, tylko zwykłą VIXA z dropsami i rekawiczkami.

Pulsdriver napisał/a:

Do tego filmu można wstawić też srocka metal i inne tego typu gówno.



Nie zeraj sie.

Film sam w sobie rozbawił mnie, trzeba mieć dystans do tego, że ktoś hejtuje akurat gatunek muzyczny który lubisz, jeżeli robi to w sposób inteligentny, zabawny, wymagający jakiegoś wkładu własnego - tak jak ten film, a nie po prostu techno jest chujowe, bo jest chujowe...

Sam słucham techno, minimalu itd. od dzieciaka, bo po prostu odpowiada mi ta muzyka, nigdy na oczy nie widziałem jakiś dropsów, tabletek itd. kilka razy fetę bądź kokainę sam nie wiem co to było, jakieś białe, a potrafię wybawić się przy tej muzyce do rana, moi znajomi tak samo więc na prawdę nie wiem dlaczego kojarzy się to głównie z ćpańskiem.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-28, 3:22 2
Davidzior napisał/a:



To nie jest Techno a Hardcore. Te dwa style mają ze sobą wspólnego tylko to, że oba to elektronika. Nic więcej.



Ja jestem starej szkoły i dla mnie hardcore to:

Zgłoś
Avatar
TB303 2014-02-28, 3:26 2
Ale głupie(nie, nie oceniam tak bo lubie Techno). Poza tym większość ludzi ma taką wiedzę o Techno, że wszystko co ma "kick" - nazywają Techno.
Zgłoś
Avatar
ROpoK 2014-02-28, 8:49 1
Lepsze marne techno niż "wypociny" gamonia rapera... Takie moje zdanie

Każdy słucha tego co lubi. Ja słucham metalu, rocka, techno, dubstepu, hardcore, klasycznej, poważnej, rapu(tylko dobry) i hip hopu(tylko dobry). Wszystkiego co się podoba. Tylko nie reggae i pionków co "nawijają"
Zgłoś