18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Gdy masz na plecach tatuaż małpy grającej na bongosach i każdy się z Ciebie śmieje gdy zdejmujesz koszulkę, to idziesz do nie byle jakiego salonu, zamawiasz nowy tatuaż i mówisz, że chcesz epicką walkę człowieka z ośmiornicą. Zaczyna się od zrobienia pierwszego szkicu na tle małpy.



Kilka dni później dostajesz gotowy pełny wzór.



Następnie spędzasz kilka sesji na leżance, z dumą przechodzisz przez 21 godzin bólu.



Pod koniec gdy wszystko jest już gotowe możesz ze spokojem zdejmować koszulkę, a wtedy to już nie ma chuja we wsi



Tatuażysta nazywa się Dan Wysuph
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-03-06, 21:39 36
SalvaCzoko napisał/a:

Sorry bardzo, ale nawet kutasa na ławce zamażesz markerem. Brak piwa, bo dziary są chujowe.



Co gnoju? Matka ci nie pozwoliła wytatuować sobie tęczowego kutasa na klacie? Zmień datę urodzenia na prawdziwą.

To samo się tyczy hejterów powyżej.

Nos do dupy śmiecie kto sobie co robi, jak będę miał taki kaprys to sobie upierdolę nogi dla designu i to nie jest wasz interes.

Ktoś ma tatuaż? jego sprawa. Ktoś ma z tego tytułu kłopoty np. w znalezieniu pracy? jego sprawa. Co innego jest wytatuowanie sobie PEJA na ramieniu a co innego zajebista dziara na plecach/nogach czy gdzie ktoś chce. To tak jak z graffiti, jedni dewastują tytułem CHWDP a inni robią z tego sztukę, malując genialne obrazy w 3D.

Jak wam się tatuaże nie podobają to przejdź się jeden z drugim na zlot motocyklistów, gdzie połowa ma wydziarane garnitury. Podzielcie się tam swoimi poglądami. Wykurwią wam w ten wyprany z intelektu łeb i skończy się dyskusja.

Czekam niecierpliwie na komentarze zwierząt które poczuły się urażone.

Pragnę także zauważyć, że mam je w dupie.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-03-06, 21:40 3
@up nie spinaj się, każdy ma wyjebane.
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-03-06, 21:52 13
Cytat:

Dla mnie osobiście tatuaż robią ludzie którzy nie potrafią wyróżnić się z tłumu osobowością,inteligencja czy kreatywnością.



A ty to potrafisz, ergo nie posiadasz tatuażu. Najbardziej kreatywni ludzie, których znam posiadają tatuaż.
A jak ktoś nie ma osobowości to na pewno nie zrobi sobie tatuażu ;].

Ogólnie to chuj wam do tatuaży, jakieś kurwa zaściankowe polskie myślenie, że to kryminał itp.
Zgłoś
Avatar
grondir 2014-03-06, 21:53 1
2x up W końcu głos rozsądku ,propsy

edit: 3x up
Zgłoś
Avatar
Enriquillo 2014-03-06, 22:10 1
NafazowanyKoleś napisał/a:

Czekam niecierpliwie na komentarze zwierząt które poczuły się urażone.



A proszę bardzo. Łap najważniejszy fragment który jak widać pomijasz.
crystaldragon napisał/a:

Dla mnie osobiście



Może jednak fragment o inteligencji miał w sobie ziarnko prawdy
Zgłoś
Avatar
heniu_sikor 2014-03-06, 22:22
Małpka lepsza
Zgłoś
Avatar
Warcrimer 2014-03-06, 23:16
Nie prościej było po prostu wrzucić link do Joemonstera?
Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2014-03-06, 23:37
jak pozbyć się starego chujowego tatuażu? a może to żylaki?
Zgłoś
Avatar
polszczpob 2014-03-07, 0:05 4
NafazowanyKoleś napisał/a:



Nos do dupy śmiecie kto sobie co robi, jak będę miał taki kaprys to sobie upierdolę nogi dla designu i to nie jest wasz interes.


Jak bede mial taki kaprys to bede pisal komentarze hejtujace tatuaze i to nie jest twoj interes.

NafazowanyKoleś napisał/a:



Jak wam się tatuaże nie podobają to przejdź się jeden z drugim na zlot motocyklistów, gdzie połowa ma wydziarane garnitury. Podzielcie się tam swoimi poglądami. Wykurwią wam w ten wyprany z intelektu łeb i skończy się dyskusja.


To znaczy ze maja racje? Sila argumentow i argument sily, mowi ci to cos?

Ogolnie twoj poziom intelektualny to dno i kilometr mulu.
Zgłoś
Avatar
brandon 2014-03-07, 10:39
crystaldragon jka dla mnie ty nie popisales sie intelektem. moze lepiej zrob sobie dziare, bedzie bardziej cool
Zgłoś
Avatar
qras 2014-03-07, 14:23
ludzie ograniczeni nie rozumieja calego otaczajacego ich swiata ;] rodzice zabraniali tatuazy bo to kryminal itp ;D elo koksy
Zgłoś
Avatar
foxfck 2014-03-07, 14:31
Ludzie ogarnijcie się, gówno wam do tego, czy ktoś sobie strzeli tatuaż czy nie.
Chcesz - dziaraj, nie chcesz - nie dziaraj, ot kurwa proste i prawdziwe.
Ale rozpierdalają mnie typy próbujące wmówić innym ciemnotę i brak intelektu, gdyż ci nie lubią tatuaży albo ich nie posiadają...
Śmiech na sali
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-03-07, 16:59
Chodź w niedziele do kościoła, raz w tygodniu jedz bigos i zapuść wąsa.
Broń boże nie rób tatuażu bo za ambony ksiądz nagada.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-03-07, 17:03
Jesteście kurwa niemożliwi.

Z tematu o tatuażu, przeskoczyć na religię....
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2014-03-08, 22:46
NafazowanyKoleś napisał/a:

To tak jak z graffiti, jedni dewastują tytułem CHWDP a inni robią z tego sztukę, malując genialne obrazy w 3D.



Zgoda, ale nie ma czegoś takiego jak tatuaż 3d A jeśli chodzi ci o realistyki: Tam gdzie oldchool (w ogóle prace konturowe) przetrwają lata wyglądając tak samo to real będzie szaro-gównianą plamą, liczy się, żeby było zdjęcie na fejsbuk ładne bo następny klient przyjdzie. A prostą kreskę trudniej (w chuj trudniej dla ścisłości) zrobić niż ładny cień

Za dziary piwo zawsze!
Zgłoś