18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Kiedy amerykański filmowiec Luke Aker zdecydował się wystawić na sprzedaż swojego wysłużonego Nissana Maximę z rocznika 1996, uznał że zwykłe ogłoszenie nie wystarczy. Skorzystał więc z filmowego doświadczenia i w celach marketingowych stworzył w pełni profesjonalny spot reklamowy utrzymany w konwencji reklam luksusowych samochodów. Na odzew nie musiał długo czekać. Wrzucony do internetu film zdobył dużą popularność i został zauważony przez przedstawicieli Nissana, którzy nie dość że samochód odkupili, to jeszcze zdecydowali się przeznaczyć 1000 dolarów na wybrany przez Akera cel charytatywny.

Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-01-06, 9:55
avalanch napisał/a:

Mr.Hardistic Jak już dajesz coś normalnego do dodaj źródło skąd pochodzi temat. Do reszty gówna też daj źródło, czasami mnie interesuje czy po prostu znajdujesz przypadkiem te gówna, czy uparcie szukasz czegoś w swoim guście, i na siłę próbujesz zainteresować tym innych



Czy kurwa Ciebie już popierdoliło do końca? Chciałeś zabłysnąć skurwiałym tekstem coś o gównie?

Gościu masz link z Youtube, specjalnie dla Ciebie mam dodać źródło , że filmik zajumany z YT?
Co za kretyn, o boże sićko. Hah! Dobre, dodawać źródło skoro w temacie jest player z YT.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2014-01-06, 12:58
Mr.Hardistic napisał/a:



Czy kurwa Ciebie już popierdoliło do końca? Chciałeś zabłysnąć skurwiałym tekstem coś o gównie?

Gościu masz link z Youtube, specjalnie dla Ciebie mam dodać źródło , że filmik zajumany z YT?
Co za kretyn, o boże sićko. Hah! Dobre, dodawać źródło skoro w temacie jest player z YT.



Ja mówię o tekście, żywcem wziętym z np. joemonster ty siorbaczu damskich napletków, a to ze wrzucasz gówno to nawet bangman w sosnowcu wie.

I nie gotuj się tak bo ci rozeta z dupska wyskoczy. I znowu będzie gówno na hardzie.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-01-06, 13:13
@up

Dobra, dobra... Nie ma sensu z Tobą dyskutować.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2014-01-06, 13:32
Mr.Hardistic napisał/a:

@up

Dobra, dobra... Nie ma sensu z Tobą dyskutować.


No to ciach bajera, i wrzucaj na harda dalej gówno.
Zgłoś