18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
na kilka miesięcy wyprawy?
Nie trzeba wielkich pieniędzy, żeby wyruszyć w wyprawę dookoła świata. Stary bus może posłużyć za transport ale też za dom - sypialnię i kuchnię. Na długą wyprawę trzeba jednak zabrać wiele rzeczy o których łatwo zapomnieć - zobacz co powinno znaleźć się w wyprawowym aucie i jak to pomieścić.

Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2012-06-19, 18:01
Zajebista sprawa.
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2012-06-19, 18:14 2
Krew mnie zalewa gdy słyszę jak ktoś mówi "kaRnister"
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-06-19, 18:19 5
"Karnister"... Wiocha to stan umysłu...
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-06-19, 18:30
Miałem napisać o tym karnistrze, ale widzę że mnie uprzedziliście, to się nie będę produkował.
Zgłoś
Avatar
theszponder 2012-06-19, 19:15
o benzynie nikt nie wspomniał.
Zgłoś
Avatar
mua 2012-06-19, 19:17
A oni czasami już nie wrócili ?
Zgłoś
Avatar
obrso 2012-06-19, 19:59 1
gówno nie wyprawa, przygotowują się przez rok cały, mają taką ilość sponsorów , że pewnie na tym zarabiają

znam ludzi co pewnego wieczoru wpadli na pomysł zjedzenia prawdziwego kebaba, a gdzie takie robią ? w Turcji, następnego dnia zakupili fiata 125p 1300 z roku 1976 za kwotę 600 zł, kolejnego dnia "przygotowali" go do drogi a jeszcze kolejnego wyruszyli. wyprawa wypadła jakoś na wigilię a powrót na sylwestra. przebili się przez zaśnieżone góry w Rumuni, strome podjazdy jak i zjazdy, brak dróg , nawigacji itp.

do Stambułu wpadli na kebaba. wrócili cali i zdrowi z masą fotek i wspomnień.

dwa lata później na podobnym spontanie pojechali do Kirgistanu na dwie łady 2107 które notorycznie odmawiały posłuszeństwa, dróg nie było wcale lub były takie, że land rover miał by problemy. cała wyprawa pomimo benzyny prawie za darmo pochłonęła grube tysiące.

ludziom z bangbusa trzeba jedynie przyznać siłę przebicia, że znaleźli kretynów co chcą płacić za realizację ich marzeń.
Zgłoś
Avatar
savage 2012-06-19, 20:23 3
My z chłopakami też zjeździliśmy całą Europę takim busem. Było nas sześciu, wyszło po 2000zł na osobę. Ze wszystkim. Paliwo, opłaty za autostrady, żarcie itp. Bez żadnych sponsorów. Z tym, że nasz bus nie był praktycznie wcale przerobiony. Tylko tyle, co kumpel zrobił przegląd zawieszenia przed wyjazdem. Jechaliśmy VW T3 Multivan i mieliśmy trumnę na dachu. Także te przeróbki, o których mowa w filmie to trochę zgapione z wersji Multivan. No i powodzenia życzę jak im padnie coś w silniku (tak jak np. nam pompa wody, czy notorycznie spadający plus z rozrusznika). Tą zabudowę w bagażniku będą pół dnia rozwalać, zanim się dokopią do komory silnika...
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-06-19, 20:25 6
Po tytule spodziewałem się jak spakować terminatora, a tu o busa chodziło
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-06-19, 20:57
Rower to w razie gdyby trzeba było holować taaaaa???
Zgłoś
Avatar
CongoBongo 2012-06-19, 21:14 1
taa 2000 zł sama kamera Go Pro tyle kosztuje ^^
Zgłoś
Avatar
Kotierez 2012-06-20, 0:20
Baba "pokazała" a faceci zapierdalają....
Równouprawnienie w dupe jebane fuj
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-06-20, 3:32
O kanistrze już ktoś wspominał, to ja przyczepię się w takim razie do ich tego całego zapasowego akumulatora i przetwornicy.
Z tego co było widać ten aku nie jest niczym ładowany tylko sobie leży.. Jak podłączął samego laptopa to po około 18h korzystania akumulator będzie rozładowany. ładna mi wyprawa na 3 miesiące.
Zgłoś
Avatar
FibexXx 2012-06-20, 8:30
Fajnie ale kto w tym czasie będzie za mnie zapierdalał w Polandi Rudy?
Zgłoś
Avatar
k................k 2012-06-20, 9:53
jakbym miał tyle łóżko rozkładać to bym chyba nie spał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie