18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
blade2206 2013-05-24, 16:58 9
Możecie narzekać, że niskie IQ itd. ale nikt nie zaprzeczy, że człowiek bardzo kulturalny. Nawet drzwi za sobą zamknął :]
Zgłoś
Avatar
tfojastara 2013-05-24, 17:27 1
Ten filmik jest starszy od wrzucającego go gimbusa.
Zgłoś
Avatar
miniszuta 2013-05-24, 17:52
nie wiem co sie stalo na tym filmiku:D wydawaloby sie ze dzwi mialy jebnac tego w czerwonym a wylatuje w czarnym o.o no chyba ze on wypadl z auta otwierajac drzwi ale takie debilstwo wydaje sie nieprawdopodobne
Zgłoś
Avatar
garota 2013-05-24, 20:07 1
bziktheblue napisał/a:



Daun to cie robił tępa cioto!



Widać że frajer bez zasad z ciebie. Wjeżdżać na rodziców innych to tak jak przyznawać się że lubisz jeść własne gówno. Bez sensu.
Zgłoś
Avatar
666masakra 2013-05-24, 20:26
Gościu kultura, przyknął drzwi wysiadając a nie jak niektóre chuje coby by w posiadaniu ogona byli! Piwo!
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-05-24, 20:41 1
Cytat:

Widać że frajer bez zasad z ciebie. Wjeżdżać na rodziców innych to tak jak przyznawać się że lubisz jeść własne gówno. Bez sensu.



Sam zacząłeś, a teraz ze łzami w oczach sadzisz jakieś zjebane blokerskie pseudo-honorowe teksty. WYzywasz ludzi od Daunów (zachowuję oryginalną pisownię), ten Cię spławia najszybszym płytkim tekstem, a Ty stroszysz te perlicze piórka. Weź wypierdalaj na ławke i poudawaj z chłopakami, że jestes gangsterem.
Zgłoś
Avatar
dex19 2013-05-25, 7:48 1
@FryzjerZG

Nie zaczął - bziktheblue stwierdził, że na tym filmiku nic nie widać. Jak dla mnie komentarz do tego był odpowiedni...

Ja bym na jego miejscu otworzył oczy, puścił filmik jeszcze raz i siedział cicho.
Zgłoś