18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Testovironnn 2015-02-03, 22:02
Sławihuj napisał/a:

@picek

Jakiś niedojebany jesteś czy co, że wstawiasz wszędzie to gówno ?



Zgłoś
Avatar
konop720 2015-02-04, 0:00
i tak by mu się nie udało, zła technika po chuju
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2015-02-04, 0:30
wodzwioski napisał/a:



A co ty tak się spinasz?



Może jest rodzicem takiego chwasta
Zgłoś
Avatar
bogusxxx 2015-02-04, 6:54
Pamiętam czasy gdzie nie było tyle gimbów, gdzie film jak miał 800 piw na sadolu to byl naprawde popierdolony albo śmieszny, wrecz byly tak zjebane ze mnie jako gowniarzowi nie smacznie bylo przychodzic. A tu... żałosne gify z mroczkiem, pod filmikiem co mu patelnia spierdoliła, drugi kwejk. Quo Vadis, Sadolu?
Zgłoś
Avatar
explorer1406 2015-02-04, 11:43
No i przewrócił, udało mu się
Zgłoś
Avatar
Tamaryszek 2015-02-04, 12:25
SADOMASO95 napisał/a:



Może jest rodzicem takiego chwasta



Nie jestem ojcem chwasta.
Jak ja byłem na studiach, dawno dawno temu to się robiło różne rzeczy, czasami popolupo*, ale mieszkałem w pokoju z 4 chłopakami w klitce wielkości budy dla psa i człowiek szanował to, że rodzice wyciągają kasę na moje studia, chociaż z kasą było bardzo różnie.
Teraz dzieciak "idzie na studia" się bawić, bo jak zapierdoli sesje czy cały rok to starzy dadzą kasę na poprawki, przedłużający się wynajem mieszkania.
Jakoś za starych czasów ludzie byli nawet na studiach mądrzejsi i bardziej rozsądni. Teraz się idzie na studia bawić i dymać, a na sesje letnią córa wraca do domu bo zaciążyła z kolegą z imprezy.

*popolupo-Popierdolone ponad ludzkie pojęcie
Zgłoś
Avatar
TwoiOjcowie 2015-02-04, 13:52
@Tamaryszek

nawpieprzałeś się za dużo cebuli polski buraczku czy może Ci Twoi czterej koledzy Cię za bardzo przeorali , że takie żale przelewasz na klawiaturę? Jebnij się w łeb parówkarzu :/
Zgłoś
Avatar
Tamaryszek 2015-02-05, 8:06
TwoiOjcowie napisał/a:

@Tamaryszek

nawpieprzałeś się za dużo cebuli polski buraczku czy może Ci Twoi czterej koledzy Cię za bardzo przeorali , że takie żale przelewasz na klawiaturę? Jebnij się w łeb parówkarzu :/



o kurwa specjalista-komentator.
Raptem wczoraj założyłeś konto na sadolu, a już specjalista.
Co, zablokowali Ci konto na kwejku czy innym ścierwie, że tutaj przylazłeś?
Zrób kilka rundek po sadolu, poczytaj komentarze przy podobnych filmach, a sam zobaczysz, że jest tu mało osób o poglądach podobnych do twoich czyli " śmieszkowych".
Jak narazie zamilknij, napij się zimnej wody i ochłoń dzieciaku z tą twoją gadką o cebuli. Sam pewnie pochodzisz z wioski zabitej dechami(tak tak, zaraz napiszesz że ze STOLYCY, jak to każdy najezdny po tygodniu w Warszawie), a śmiejesz się z innych ludzi nazywając ich cebulakami. To nie kwejk, tu furory cebulą nie zrobisz
Zgłoś