18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Avatar
KillerLaugh 2018-01-29, 20:35 2
Czy morda pomiędzy Maria-Rokitą, a Stuhrem oraz ta na samym dole maksymalnie na prawo, to te same postacie, bo widzę Wojewódzkiego?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2018-01-29, 20:36 1
Zapominałem dodać >>>nawoź ...Rzecz jasna regulamin zabrania stąd analogia ;D..
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-01-29, 20:41 1
Niezwyciężony
chętnie bym zobaczył, jak wygląda podobna maść w izraelu,
jesteś chyba kumplem
więc poproszę o fotkę
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2018-01-29, 21:12 2
Wojciech Mann, też?
Masz ty, autorze tego plakatu, rozum i godność człowieka?
Zgłoś
Avatar
B................k 2018-01-29, 21:27
Dobre. Ale żeby nie okazało się że pejsy wykorzystają takie coś na swoje potrzeby. A z drugiej strony kto wie czy nie sami sponsorują takie bilbordy. Nie zdziwił bym się wcale. Prowokacje, akcje fałszywej flagi stosują od zawsze, na przykład tak zwany "pogrom Kielecki"
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-01-29, 21:37
Cara_Al_So
tak
man dla mnie jest co najmniej dziwną osobowością,
niemniej nie napiszę dlaczego
bo to wspomnienia własne, poniekąd ciekawe
Zgłoś
Avatar
N................y 2018-01-29, 21:47 1
elfis napisał/a:

Niezwyciężony
chętnie bym zobaczył, jak wygląda podobna maść w izraelu,
jesteś chyba kumplem
więc poproszę o fotkę


Proszę bardzo, wygląda tak, importują z cebulandii
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-29, 22:03 3
Kurwa ale się uśmiałem. Robicie mi każdy dzień
Wszędzie ogólnoświatowy spisek żydowski...
Jak wy chcecie, żeby Polskę szanowano na świecie

Tak hipotetycznie. Skoro według waszej teorii Żydzi rządzą światem to czemu z nimi walczyć? Nie lepiej się z nimi układać?
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-01-29, 22:35
Abraxus napisał/a:

Kurwa ale się uśmiałem. Robicie mi każdy dzień
Wszędzie ogólnoświatowy spisek żydowski...
Jak wy chcecie, żeby Polskę szanowano na świecie

Tak hipotetycznie. Skoro według waszej teorii Żydzi rządzą światem to czemu z nimi walczyć? Nie lepiej się z nimi układać?


układaj się z kim chcesz
hipotetycznie

KillerLaugh napisał/a:

Czy morda pomiędzy Maria-Rokitą, a Stuhrem oraz ta na samym dole maksymalnie na prawo, to te same postacie, bo widzę Wojewódzkiego?


dobrze widzisz, ale chyba się nie dziwisz
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-01-30, 9:08
Obrazki to lipa. Żydów łatwo poznac po nazwiskach. Nie chce pisać elaboratu, ale w XIX wieku zaborcy naturalizowali ich nazwiska. Albo na jezyk niemiecki jak w Prusach, stąd tyle "pnaczy" i "kamieni", czyli baumów i steinów w koncówce nazwiska. Tutaj zaborca po prostu mial beke i nazywał zydka jakas roslina albo numerował jak kamienie.

W polsce nadawano czesto nazwiska odnośnie dnia lub miesiaca kiedy naturalizowano nazwiską sta mamy Piątki, Środy i Poniedziałki, ale też Marce i Kwietnie. Druga fala naturalizacji nastapiła zaraz po wojnie ale tu juz sprytnie przyjmowali nazwiska tymu Kowalski, czy Nowak.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-30, 10:27
Hej. A nie myśleliście, żeby zorganizować w Polsce coroczną gonitwę za Żydem jak w Boracie?

Znalazłem dla was poradnik jak rozpoznać Żyda.

alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/113549-jak-rozpoznac-zyda

Mam nadzieję, że się przyda. Jak znajdziecie podejrzanego to nie zapomnijcie o donosie do partii
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-01-30, 11:19 1
"Znalazłem dla was poradnik jak rozpoznać Żyda. '

Głupi jestes i głupi umrzesz. To co pisze to wiedza powszechnie dostepna.

Jednocześnie na terenach zaboru prowadzono politykę asymilacji Żydów z niemieckim społeczeństwem. W tym celu nakazano Żydom przyjęcie niemieckich nazwisk. Były one przydzielane przez niemieckich urzędników, którzy je wymyślali stosownie do bogactwa własnej wyobraźni. W ten sposób powstały nazwiska w rodzaju: Silberstein, Weissmann, Schwartzkopf, Apfelbaum, Rosenblum i podobne.

żródło:

izrael.badacz.org/zydzi_w_polsce/dzieje_zabor_pruski.html
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-01-30, 13:40 1
Katolik każdego, kogo nie lubi, nazwie Żydem. Taka to pokojowa religia, w której każdy miłuje bliźniego.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-01-30, 13:46
"Katolik każdego, kogo nie lubi, nazwie Żydem. Taka to pokojowa religia, w której każdy miłuje bliźniego."

A dlaczego katolik? Wszak sam ojciec załozyciel protestantyzmu Luter miał bardzo symaptyczny stosunek do zydów"

„Po pierwsze, podpalić ich synagogę czy szkołę, a to, co nie chce spłonąć, zasypać ziemią, aby żaden człowiek nie zobaczył kamienia ani żużlu na wieki […]

Po drugie, rozbić i zburzyć tak samo ich domy. Bo oni uprawiają w nich to samo, co w swoich szkołach. Za to trzeba ich umieścić w jakimś przytułku lub stodole, jak cyganów […]

Po trzecie, należy odebrać im modlitewniki i Talmud, bo w nich uczy się bałwochwalstwa, przekleństw i bluźnierstw.

Po czwarte, ich rabinom pod karą śmierci zakazać nauczania. Bo ten urząd zupełnie słusznie utracili […]

Po piąte, znieść całkowicie straż na ulicach dla Żydów, bo oni są niepotrzebni w kraju, bo nie są władcami ani urzędnikami, ani handlarzami, ani kimś podobnym […]

Po szóste, zabronić im lichwy i zabrać im całą gotówkę i klejnoty w srebrze i złocie, i odłożyć na bok na przechowanie […]

Po siódme, młodym Żydom i Żydówkom dać do rąk cep, siekierę, motykę, łopatę, kądziel, wrzeciono i kazać im zarabiać na chleb w pocie czoła […].

Bo słusznie gniew Boży nad nimi jest wielki, przez łagodne miłosierdzie stają się coraz gorsi, a przez surowość staną się trochę lepsi. Dlatego precz z nimi na zawsze”.

Islamistów pomine ale tez maja spory dorobek, zwłaszcza współcześnie.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-01-30, 15:48 1
poligon6 napisał/a:

"Katolik każdego, kogo nie lubi, nazwie Żydem. Taka to pokojowa religia, w której każdy miłuje bliźniego."

A dlaczego katolik? Wszak sam ojciec załozyciel protestantyzmu Luter miał bardzo symaptyczny stosunek do zydów"

„Po pierwsze, podpalić ich synagogę czy szkołę, a to, co nie chce spłonąć, zasypać ziemią, aby żaden człowiek nie zobaczył kamienia ani żużlu na wieki […]

Po drugie, rozbić i zburzyć tak samo ich domy. Bo oni uprawiają w nich to samo, co w swoich szkołach. Za to trzeba ich umieścić w jakimś przytułku lub stodole, jak cyganów […]

Po trzecie, należy odebrać im modlitewniki i Talmud, bo w nich uczy się bałwochwalstwa, przekleństw i bluźnierstw.

Po czwarte, ich rabinom pod karą śmierci zakazać nauczania. Bo ten urząd zupełnie słusznie utracili […]

Po piąte, znieść całkowicie straż na ulicach dla Żydów, bo oni są niepotrzebni w kraju, bo nie są władcami ani urzędnikami, ani handlarzami, ani kimś podobnym […]

Po szóste, zabronić im lichwy i zabrać im całą gotówkę i klejnoty w srebrze i złocie, i odłożyć na bok na przechowanie […]

Po siódme, młodym Żydom i Żydówkom dać do rąk cep, siekierę, motykę, łopatę, kądziel, wrzeciono i kazać im zarabiać na chleb w pocie czoła […].

Bo słusznie gniew Boży nad nimi jest wielki, przez łagodne miłosierdzie stają się coraz gorsi, a przez surowość staną się trochę lepsi. Dlatego precz z nimi na zawsze”.

Islamistów pomine ale tez maja spory dorobek, zwłaszcza współcześnie.



Nie stoi to w opozycji do mojego twierdzenia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie