18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Sick_Stick 2013-12-20, 21:38 1
lem111 napisał/a:

miałbym wybierać w przedszkolu między wizytą mikołaja a wizytą specjalisty od gender który przebrałby mnie za dziewczynkę



KURWA, jak nie islam to gender. Naprawdę musicie wszędzie wpierdalać te swoje gówniane wypociny?
Pokazuj, że jesteś mega zajebistym samcem alfa, a na koniec okaże się, że więcej cię łączy z homoseksualizmem niż z hetero.
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2013-12-20, 22:04
Ja nie musze nic synowi tłumaczyc.. ma prawie 3 lata i wystraszyłem go strojem św.Mikołaja (niechcący) .Znienawidził go
Zgłoś
Avatar
F................6 2013-12-21, 0:30
Karinko nie denerwuj się. :*
Zgłoś
Avatar
xFareNx 2013-12-21, 0:55
Wyglądało na kolejny denny filmik ale od czasu jak zaczął tłumaczyć to sporo się pośmiałem
Zgłoś
Avatar
l................1 2013-12-21, 10:41
@stick_stick, nie wiem o chuj ci chodzi, ale z homoseksualistami łączy mnie tylko to że mnie cytują w komentarzach..
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-12-21, 23:57
Zarammoth napisał/a:

@SteelMike: Akurat TEN Mikołaj bazuje na Dziadku Mrozie / Gwiazdorze / Santa Clausie, którego oczywiści KK przemianował na św.Mikołaja, żeby gdzieś wepchnąć swoje cuś, jak to było również ze wszystkimi świętami pogańskimi.



Ok, Dziadek Mróz pojawił się dużo później, Gwiazdor nie mam pewności, ale raczej pojawił się później, no i Santa Claus to już kompletnie inna bajka, bazuje na holenderskim Sinterklass, który bazuje na biskupie Mikołaju. Jedynie wizerunek uległ zmianie na hamerykański, jak byłem mały to pamiętam na zabawach, że Mikołaj miał pastorał, nakrycie głowy jak biskup itp.
Zgłoś
Avatar
Uderzinho 2013-12-22, 1:59
@Zammaroth

Trzeba być skończonym debilem, by uważać, że kult świętego z IV/V w. n.e. jest zgapiony od Dziadka Mroza, czy Santa-Clausa. Było chodzić na historię, a nie chlać wódę za szkołą.
Zgłoś