18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Avatar
LubięFacetów 2021-06-06, 10:23 6
TomRar napisał/a:

Zastanawia mnie jak wygląda ten typek po procesie kruszenia? Ktoś, coś na harda?



Mięsko mielone, tylko obsmażyć i ziemniaczkami na niedzielny obiad
Zgłoś
Avatar
piterrulez 2021-06-06, 10:28 5
Miał odblokować. Jak coś głupio wygląda ale działa to znaczy, że nie jest głupie.
Zgłoś
Avatar
jaszczomp69 2021-06-06, 10:33
Ma ktoś zdjęcia z Akcji?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2021-06-06, 10:50 13
Robotnik 1: Kamienie się znowu zablokowały
Robotnik 2: Ok daj łoma to skoczę odblokuje
Robotnik 1: Wyłączyć maszynę?
Robotnik 2: Pojebało Cię? Po co?
Robotnik 1: BHP
Robotnik 2: BHP to tylko zbiór niepotrzebnej teorii dla noobów, profesjonaliści tego nie potrzebują!
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2021-06-06, 11:17
I gitara! pińcet złotyk premii dla nieutulonej w bólu wdowy i następny proszę.
Jeśli to ciapak albo żóte ścierwo to dobrze. Ich tak jest za dużo.
Zgłoś
Avatar
Aleo 2021-06-06, 11:24 3
Ciekawe jak długo umierał, co czuł, o czym myślał...
Zgłoś
Avatar
Praxis 2021-06-06, 11:27 1
Wciągająca robota
Zgłoś
Avatar
piorun343 2021-06-06, 11:55
Ale premia i dyplom za zasługi dla rodziny będzie!
Zgłoś
Avatar
IcoJaRobieTu 2021-06-06, 12:03 1
Tak zmarł mój wujek, tylko maszyna trochę inna, ale też z kruszywem XD
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-06-06, 12:12 4
Aleo napisał/a:

Ciekawe jak długo umierał, co czuł, o czym myślał...



Umierał 19 sekund, czuł ból, myślał - no to zjebalem.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-06-06, 12:12 2
No kurwa mózg w dupie aż nie do wiary.... a może to była kobieta ? To by wyjaśniało brak mózgu . Ale hujowa śmierć . Ale co by nie było przedstawienie i muzyka gra dalej.
Zgłoś
Avatar
mitakana 2021-06-06, 12:57 1
czemu ja placze ze smiechu? koles co kreci czekal. wiedzial. no mistrz
Zgłoś
Avatar
Xenon 2021-06-06, 13:07
Chiński postęp cywilizacyjny
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-06-06, 13:24 1
garota napisał/a:

Każdy zasługuje na życie ale kurwa niektórzy pracują na śmierć. Co za pajac, serio tego nawet nie da się zrozumieć. Ryzyko zawodowe to jedno, podejście zdroworozsądkowe to drugie.



A tam pierdolisz... Znasz ataki sklep jak Media Markt? w Krakowie M1 tam na magazynie jest zgniatarka do kartonów która NON STOP się blokuje gdy byłem młody pracowałem i magazynier KAZAŁ włazić o środka i upychać bo taki długo 4-6 m kij nie dawał rady... Szef wymaga sługa musi więc popierdoliłem prace tego dnia , najlepsze JOB MAN zatrudniła mojego kuzyna jak studiował i to samo dostał M1 magazyn i ubijanie kartonów w zgniatarce podziękował xD więc to dalej tak samo jest... Niestety każda praca jest popierdolona gdy nad głową stoi leń pierdolony mający w dupie innych ale potrafiący wyjebać cię i zrujnować życie.
Zgłoś
Avatar
Direct1 2021-06-06, 13:46 22
Było już. Kruszarka szczękowa. Na codzień mam z takimi do czynienia. Takie zaklinowania zdążają się bardzo często kilka razy w ciągu zmiany 8h. Ale w życiu nie kazałbym komuś a tym bardziej nie wszedł do pracującej paszczy. Rozklinowanie robi się na PRACUJĄCEJ maszynie bo jak ja zatrzymasz to potem jest mega ciężko uruchomić bo silnik ma obciążenie w postaci kamienia w kruszarce. W normalnych firmach robi się to dużym motem udarowym zamontowanym na ramieniu (takim jak od koparki) i wszystko jest wykonywane z pilota i to zdalnie. Ewentualnie wpuszcza się wielki hak zamontowany na suwnicy i podważa kamień aby się obrócił i ułożył inaczej w paszczy ale nigdy przenigdy nie wchodzi do środka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie