18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
askar 2013-03-31, 13:22
SzronMieszkamWLodowce napisał/a:

Młode kurwiszątko rośnie ! Nosz kurwa ile to ma lat?! 10!? Gdzie są tego małego gada rodzice?!

"Ale mówię wam ten pachnie zajebiście" ... Nawpierdalał bym kaloryferem i przywiązał do stojaka na rower na trzy dni! Ale WKURWA złapałem!



Rodzice pewnie sie wyrażaja tak samo jak ty, to sie nauczyła.
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2013-03-31, 15:23
poczekam jeszcze 10 lat i mogę się z nią wtedy umówić na niezobowiązującą kolację z moim salami bo taka właśnie kurwa z niej wyrośnie. amen.
Zgłoś
Avatar
clinton 2013-03-31, 15:46
internet jak seks powinien byc legalny od 16 roku zycia, jak dla mnie to palenie trawki przy takim wychowaniu dzieci to zadne nawet wykroczenie, takie wychowanie to ciezka zbrodnia
Zgłoś
Avatar
minusator 2013-03-31, 16:03
Nie spinajcie tak swoich dupek. Jak w końcu będziecie mieli jakąś kobietę to dowiecie się że koszt jej utrzymania w połowie wypełniają właśnie różnego rodzaju upiększacze. Dobitnie pokazuje ten filmik że kobiety poprawianie swojego wyglądu mają w swej naturze bo też od najmłodszych lat o to dbają. Żeby łąpać wkurw dlatego że jakaś 10 latka się maluje to albo trzeba być niedojebem albo pedofilem. Ciekawe jak MorsWin1 natrafin na ten filmik w sieci
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-03-31, 16:04
clinton napisał/a:

internet jak seks powinien byc legalny od 16 roku zycia, jak dla mnie to palenie trawki przy takim wychowaniu dzieci to zadne nawet wykroczenie, takie wychowanie to ciezka zbrodnia



Eam, za lat 10 opierdoli ci taka gałę na perłowo za 2 nowe, 4 wymiarowe pliki .mp7 na holoplayera
Zgłoś
Avatar
paco17 2013-03-31, 18:02
1:45 Taka mloda a juz wasy ma... nielugo beda jej piwo sprzedawac
Zgłoś
Avatar
gabriela494 2013-03-31, 18:34
Prze ci*a, zamyka oboje oczu i maluje powieki haha.
Zgłoś
Avatar
Kopulator 2013-03-31, 19:01
kurwa niby takie głupie, ale jednak nagrany filmik potrafi wrzucić do neta!! Ździra !
Zgłoś
Avatar
g12345 2013-03-31, 23:57 1
Nie no jasne, rodzice powinni wiedzieć co robi dziecko w internecie, ale bez przesady z tymi komentarzami...
Wystarczy sobie przypomnieć swoje dzieciństwo, chociażby ja nagrywałam z rodzeństwem na kasety różne głupoty, a jak dorwałam się do kosmetyczki mamy to wyglądałam 100 razy gorzej od tej dziewczynki. Całe szczęscie nie znałam internetu i nie zostałam wyzwana od setki ludzi że jestem kurwą. Ludzie ogarnijcie się, skąd ta nienawiść do dziecka...
Zgłoś
Avatar
butcher25 2013-04-01, 0:52 1
Jestescie popierdoleni i nic wiecej. Na chuj hejtujecie filmiki z jakas srala co ma góra 10 lat? wiecie ile kurwa dzieciakow nagrywa rozne pierdoly i na szczescie nie trafiaja one do neta? A tu siedzi banda nieudacznikow i komentuje kurwa takie pierdoly. NA chuj w ogole ten filmik wlaczyliscie psychole? Co tam chcieliscie kurwa zobaczyc? Nie mam pojecia o czym to jest, ale jak czytam komentarze to szkoda mi Was. Wyobrazam sobie jedynie jak zalosne zycie musicie miec, skoro spinacie dupe z tak chuja wartego powodu. Najlepiej powiedzcie to wszystkie jej prosto w twarz, zeby sie dzieciak załamał. Dno i nic wiecej pedały
Zgłoś
Avatar
kuba_5115 2013-04-01, 1:02
Ja pier*ole, możemy się nawet dowiedzieć przez ile sekund się pryskać dezodorantem, czuje w kościach, że zostanie konsultantką avon.

Jedyna rzecz, która mnie rozbawiła podczas oglądania tego czegoś to jest ta mina



I jeszcze suchar na koniec o mydełku Fa.
Zgłoś
Avatar
Zosisko 2013-04-06, 9:22
Szron napisał/a:

Młode kurwiszątko rośnie ! Nosz kurwa ile to ma lat?! 10!? Gdzie są tego małego gada rodzice?!

"Ale mówię wam ten pachnie zajebiście" ... Nawpierdalał bym kaloryferem i przywiązał do stojaka na rower na trzy dni! Ale WKURWA złapałem!



Czemu od razu wyzywasz dzieciaka? Prawie każda dziewczynka w jej wieku zapieprzała mamie kosmetyki i się malowała, kiedyś po prostu nie było internetu dlatego wszyscy teraz myślą, że to dzieciaki się zmieniły, bo nie było jak tego puścić dalej w świat. Nie bierzcie tego tak bardzo na poważnie, ona się po prostu bawi, tak jak ty kiedyś bawiłeś się samochodzikami za dzieciaka.
Filmiki są żałosne, to prawda, ale trzeba pamiętać, że to tylko małe dzieci.
Zgłoś