18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
OL3K 2009-06-21, 22:07
Linekk, w kilu tematach ktore się dublowały podawałeś linka do tematu z tą samą zawartością który był już wcześniej napisany a yarzapp, dumnie pisal " bylo " itd sam zwracales na to uwagę chyba ;P
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-06-21, 22:09 1
Ale jestem dumny
Zgłoś
Avatar
maciejpiet 2009-06-21, 22:25
Rhox napisał/a:

btw. "muza" jest zjebana.



no i co z tego ? ty masz zjebany avatar. nie rób popłochu drogi "patrioto", bo i tak wszyscy normalni ludzie mają to w dupie (tak w ramach uświadomienia)

OL3K2 napisał/a:

pierdolnełem literówkę i juz wielka afera kurwa ?? Taki kurwa z Ciebie znawca muzyki to powiedz co to jest !!

Pozatym lepiej jak Ty pisać w tamatach które się zdublowały ze juz było jak nad Twoim postem Linekk podał linka do tematu. Jebnij sie w banie ze tak powiem . jak masz problem to zapraszam na gg



a poza tym, to najlepiej zamknąć gębe i umieszczać nowe rzeczy na forum. jestem tutaj nowy, ale od zawsze rzygam jak patrzę na idiotów co nic nowego nie wnoszą a kłucą się o byle pierdołe. tak samo mam w dupie twoją literówkę jak i zdublowane posty twojego koleżki. albo korzystaj z tego forum jak normalny człowiek i nie rób popłochu, albo załóż sobie konto na naszej klasie - tam będziesz mógł do woli uprawiać internetową chuligankę, i czepiać się o byle gówna.

[/offtopic]
Zgłoś
Avatar
Jedker 2009-07-21, 20:37
yarzapp napisał/a:


zwyczajna vIxIaRsKa RURA, ot co.

Z trance'u to się ma tak jak durczok do baletu

Ja pierdolę



nie udzielaj się w kwestiach o których nie masz pojęcia
do wixy temu jeszcze na szczęście daleko..

i TO może być trans.. tylko, że chodzi tutaj o trAns, a nie o pedalski trEns, który tworzy cudowny tjesto, armin i reszta współplemieńców śpiewających o miłości i lataniu

peace
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-07-23, 1:37
Jedker napisał/a:

nie udzielaj się w kwestiach o których nie masz pojęcia
do wixy temu jeszcze na szczęście daleko..

i TO może być trans.. tylko, że chodzi tutaj o trAns, a nie o pedalski trEns, który tworzy cudowny tjesto, armin i reszta współplemieńców śpiewających o miłości i lataniu



Wskaż mi utwór, w którym Armin (którego bardzo lubię), albo Tjesto (za którym nie przepadam) cokolwiek śpiewa!
To po pierwsze po drugie Tjesto sporo może tworzy, Armin tworzy bardzo mało, bardziej zajmuje się miksowaniem, panie Znawco.
Trans to jest stan umysłu w jaki podczas rytuałów wprowadzali się szamani we wszystkich w zasadzie kulturach pierwotnych.
Dla mnie taka muza to jest denna rura, tyle mam do powiedzenia
Zgłoś
Avatar
Jedker 2009-07-23, 14:09
chodziło mi raczej o to, że są jeszcze gatunki muzyki Goa/Psychodelik trans, o których pewnie nie masz pojęcia i właśnie o nich mówił olek.

Nie będziemy rozmawiać o muzyce i o Twoich trensach, bo nikogo nie obchodzi moje zdanie na ten temat* i zresztą nie ma sensu, powodu, ani nawet temat nie jest o tym

peace, howgh, elo 300, trzymaj sie o/

*
zacytuje :
"Nie mogę znieść tego tandetnego ,tranc'owego gówna - wszystko jest do bólu do przewidzenia, wszystkie breaki, perkusje i te głupie słowa o ekstazie i miłości. " Chris Liebing
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-07-23, 17:44
Właśnie, każdy lubi, co lubi, nie ma o co się spierać. Na marginesie, temat i tak jest trupem
Zgłoś
Avatar
Centurion 2010-02-04, 18:00 1
Zgłoś
Avatar
adeqs74 2010-11-19, 10:13 2


Pan przesadził
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2019-09-15, 1:54
Patrzac na ten post, i reszte wynurzeń zastanawiam sie co te syntetyki robią z Ludzi.
Zgłoś