18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Jak tak można...
L................4 • 2013-10-19, 21:52


Żeby nie dostać po raz kolejny warna za brak opisu, postaram się jak najlepiej przedstawić zilustrowaną sytuację:
Dziewczynka ( prawdopodobnie lat osiem ) po raz pierwszy ma do czynienia z "Biblią", która opisuje między innymi powstanie jak i zagładę świata oraz chyba najważniejszą jej część: historię Jezusa z Nazaretu. Fakt, że dziewczynka dopiero zaczyna swoją przygodę z bestsellerem wszech czasów, można stwierdzić właśnie po nie znaniu przez nią tej opowieści. Sama główna postać, jest zafascynowana postawą i czynami Jezusa Chrystusa, co wskazuje na to głębokie zainteresowanie się Jego przyszłym losem, który jak wiemy, prowadzi do tragicznej śmierci syna człowieczego. Swoją dezaprobatę dziewczynka wyraża słowem " o kurwa", które korzeniami sięga aż starodawnego kraju Polan i może być na różny sposób interpretowane, jednak w tym przypadku może ono oznaczać jedynie szok, związany ze sposobem śmierci, jaką poniósł Jezus Chrystus ( ukrzyżowanie ).

Dziękuję
Zgłoś
Avatar
NoAbla 2013-10-20, 0:31
Interpretacja niczego sobie ale niestety nie osiągnąłeś wymaganej liczby słów (250), użyłeś ich zaledwie 137, tak więc zapraszamy ponownie za rok ;D
Zgłoś
Avatar
Freakky 2013-10-20, 3:32
Lipton94 napisał/a:


Dziewczynka ( prawdopodobnie lat osiem ) po raz pierwszy ma do czynienia z "Biblią", która opisuje między innymi powstanie jak i zagładę świata oraz chyba najważniejszą jej część: historię Jezusa z Nazaretu. Fakt, że dziewczynka dopiero zaczyna swoją przygodę z bestsellerem wszech czasów, można stwierdzić właśnie po nie znaniu przez nią tej opowieści. Sama główna postać, jest zafascynowana postawą i czynami Jezusa Chrystusa, co wskazuje na to głębokie zainteresowanie się Jego przyszłym losem, który jak wiemy, prowadzi do tragicznej śmierci syna człowieczego. Swoją dezaprobatę dziewczynka wyraża słowem " o kurwa", które korzeniami sięga aż starodawnego kraju Polan i może być na różny sposób interpretowane, jednak w tym przypadku może ono oznaczać jedynie szok, związany ze sposobem śmierci, jaką poniósł Jezus Chrystus ( ukrzyżowanie ).



ale na chuj spoilujesz?
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-10-20, 5:57
@up, żebyś się pytał, ma chuj on spoiluje
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-10-20, 9:57
@ coursus: choć =/= chodź

Obrazek świetny.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-10-20, 14:01
Za dużo powtórzeń, Trust me im a humanist :3 Bardzo ładne 2/10
Zgłoś
Avatar
L................4 2013-10-20, 14:52
Dowaliłeś. Ponieważ powtórzyłem 3 razy "dziewczynka"? Jak dojdziesz do klasy maturalnej będziesz wiedział, że taki błąd jest dopuszczalny, jeżeli nie jest on kardynalnie powtarzany np, zamiast "bestsellera" mogłem znowu napisać "biblia", albo zamiast "syna człowieczego", po raz kolejny "Jezus" aa humanista... cóż, nie będę po Tobie jechał, bo sam uczęszczałem do klasy o takim samym profilu, więc nie ucz ojca dzieci robić fakt, to tylko dwa lata różnicy, ale ja już maturę mam za sobą. btw, żeby teraz nie zostać nazwanym sprzedawcą frytek, to oświadczam, że studiuję ekonomię.
Zgłoś
Avatar
SirPEWLOK 2013-10-20, 15:35
Na moje oko jest za stara...
Zgłoś