18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Jak to zgrać?
xincognito • 2013-09-11, 21:16
Czy lecą z nami muzycy, którzy odpowiedzą na pytanie -
Jak goście tworzą dany materiał?

Przypatrzcie się proszę na wideo i zgrajcie to z dźwiękiem - moim zdaniem zagranie i zatańczenie tego na raz jest prawie niemożliwe do wykonania przez zwykłych ludzi (pomijając że to skośnoocy i oni wszystko zrobią ). Nie mają rozpisanych ruchów/bitów/scenariuszy czy dźwięków przed sobą, a często są one spontaniczne i "nie równe".




PS. Witam po aktywnej stronie mocy.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-09-13, 15:33 2
czuryszkiewicz napisał/a:

Kurwa, tych chinoli to lepiej profilaktycznie wybić, zanim ich jeszcze bardziej przybędzie!



w każdym calu lepsi są od takiego żałosnego europejczyka jak ty.
Zgłoś
Avatar
qwedud 2013-09-13, 19:20 1
@xincognito,

pytasz czy to możliwe że goście robią to na żywo - oczywiście że tak, po prostu dużo ćwiczą i nie widzę w tym nic dziwnego, z resztą gdyby Ci się chciało i przemógłbyś się to wstąp kiedyś do filharmonii na np. recital fortepianowy, albo jakiegoś skrzypka - posłuchaj zmierz czas i zastanów się jak to jest możliwe

pozdrawiam, jest żem ekspert
Zgłoś
Avatar
xincognito 2013-09-15, 12:51
qwedud,

Generalnie zdaję sobie sprawę że wszystko jest możliwe po odpowiednim przygotowaniu, mam trochę muzykujących w rodzinie, sam staram się coś tam zdziałać, ale ci chłopcy pozytywnie mnie zaskoczyli pomimo tego że nie interesuję się ani beatboxem ani takimi wygibasami.
Mają skilla : )
Zgłoś