18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
ControlYourMind 2012-08-21, 19:15
Corey_09 napisał/a:



Mówi się i pisze, jak założyć kaptur, kurwa.
Przecież w nic go nie ubierasz do chuja.



Czepiasz się...

Jestem kurwa ze wsi, mówię i piszę jak chcę. Czy każdy tutaj musi się przypierdolić do malutkiego błędu, zamiast skupić się na tym co jest w filmiku ?
Zgłoś
Avatar
piernik666 2012-08-21, 19:30
i jeszcze jedno jakim trzeba byc tepym uposledzonym idiotom zeby specjalnie zjezdzac na pobocze podczas wczesniejszych zakretow?
Zgłoś
Avatar
PeTeZ 2012-08-21, 19:32
Zatkało mnie... To jest po prostu piękne. Tyle emocji - strach, rozpacz, rozczarowanie, złość ... Lekcja na całe życie dla bananowego gimbusa
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-21, 22:06
Hehe hehehe heh hee.....BMW! Zajebiste auto, dla zajebistych ludzi...a nie dla zjebanych ludzi...
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-08-22, 0:44
czerwo64 napisał/a:

kurwa automatem ciota szpanowała i dobrze skończył, skrzynia manualna jest dla facetów



sam jesteś ciota bo jak zwykle chuja się znasz a pitolisz. jeżeli nie wiesz, to jest M3 czyli nie ma opcji żeby to był automat. manual lub SMG...
Zgłoś
Avatar
dziarski 2012-08-22, 1:15
albo tatuś siedział obok i zmieniał biegi
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-22, 8:19
BMWswap napisał/a:



sam jesteś ciota bo jak zwykle chuja się znasz a pitolisz. jeżeli nie wiesz, to jest M3 czyli nie ma opcji żeby to był automat. manual lub SMG...



A z tego co ja wiem to SMG ma kilka trybów pracy i na jednym z nich można jeździć jak na zwykłym automacie.
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-08-23, 0:04
BMWswap napisał/a:



sam jesteś ciota bo jak zwykle chuja się znasz a pitolisz. jeżeli nie wiesz, to jest M3 czyli nie ma opcji żeby to był automat. manual lub SMG...



debil z bmw się odezwał jakbyś nie zauważył kretynie na filmie następuje zmiana biegów, a koleś trzyma ręce na kierownicy wiec to jest automat, ładny masz avatar ale się chuja znasz, a wystarczyło trochę logiki i bystrości ;]
Zgłoś