18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
jak ułatwić życie kobiecie
T................r • 2012-10-19, 8:44

film pokazujący jak zrobić kobiecie wszystko w jednym... tylko która bidula opanuje swoim umysłem wiertarkę
Zgłoś
Avatar
balbinka 2012-10-19, 21:47
To jest WKRĘTARKA - pisze babeczka znająca się nie tylko na tak małych sprzętach ;D
Funkcja zmywająca warta piwka
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-10-19, 22:37
@UP idz gotowac obiad

to jest AQ i chuj.
Zgłoś
Avatar
balbinka 2012-10-19, 23:24
Sataris, nie wiem jakie Ty masz doświadczenia, ale mnie wystarczy z reguły godzinka ws. obiadu jeśli Ty zacznasz przygotowania już dzień wcześniej to radzę solidnie potrenować się w gotowaniu, bo nie zawsze mama będzie wyręczała
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-10-19, 23:35
zeto88 napisał/a:

To jest wkrętarka, nie wiertarka.


Chyba raczej wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 19,2V sądząc po wielkości baterii 3.0Ah.

______________

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań."
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2012-10-20, 0:03
Autor filmu kilka razy twierdzi, że to wiertarka.
Ja mu wierzę.

power drill - wiertarka elektryczna
rechargeable screwdriver - wkrętarka akumulatorowa
jest zasadnicza różnica ^^

Zacznijcie udowadniać dlaczego uważacie tak, a nie inaczej zamiast pisać "To jest wiertarka", " To jest wkrętarka" i tak na zmiane do usranej śmierci bez żadnego celu byle coś napisać.
Chuj mnie obchodzi, że ty uważasz, że to wiertarka bądź wkrętarka skoro nie przedstawiasz na to żadnych dowodów.
Zdajmy się na autora filmu skoro on twierdzi, że używa wiertarki to używa wiertarki(chyba wie co miał napisane na pudełku i na paragonie).
Poza tym koleś wywiercił parę otworów przy użyciu tego urządzenia. Wiecie co służy do wiercenia? wiertarka...
Nie widac za to żeby coś przy pomocy tej wiertarki wkręcał ale to nie wyklucza opcji, że jest to także wkrętarka.
Wniosek: Jest to napewno wiertarka, aczkolwiek niewykluczone, że jest to także wkrętarka.
Co to za różnica czy użyjesz wiertarki czy wkrętarki skoro działają na tej samej zasadzie? (w celu takim jak na filmiku)

Może zastanówmy się nad tym:
Czy do oglądania telewizji używamy telewizorów, czy może jednak monitorów z wbudowanymi dekoderami, albo czy używamy chłodziarko-zamrażarkę, czy może jednak lodówkę? Sens jest taki sam...

Tak sobie pomyślałem, że poszukam tego tajemniczego narzędzia o które tak dzielnie się spieracie.
Daje linka do strony producenta:
craftsman.com/craftsman-17191-19.2-volt-c3-cordless-drill-driver/p-009...
Jak widać jest to wiertarko-wkrętarka, która to podczas filmiku używana jest tylko i wyłącznie jako wiertarka.
Analogia dla osób, które mają zamiar nadal się upierać, że to wkrętarka. To tak jakbyś powiedział do osoby, która wkłada ser do chłodziarko-zamrażarki, że wkłada go do zamrażarki gdy tak naprawdę wsadza go do chłodziarki.
Zgłoś
Avatar
bluzuk 2012-10-20, 9:10
Jak to jest wiertarka, to ja kurwa jestem Dalajlama!

______________

A kto umarł, ten nie żyje...
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-10-20, 10:40
matasusek napisał/a:

znalazł się mądry... jak chcesz zabłysnąć to to jest wkrętarko- wiertarka....Obrazek


nie widziałem żeby miała funkcję wiercenia ale niech Ci bedzie.
btw. lekcje odrobione?

______________

tnij.org/freee50
POKER TO NIE HAZARD I CHUJ!!
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-10-20, 12:12
Wkrętarka służy do wkręcania albo wykręcania, mam takie coś, końcówka przyjmuje tylko bity, wiertła nie założysz.

______________

Pieprzyć głupków.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-10-22, 10:49
zeto88 napisał/a:

To jest wkrętarka, nie wiertarka.



RAczej wkrętarko-wiertarka
Zgłoś