18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Jak umrzeć na motocyklu
Beton69666 • 2015-02-26, 20:45
Filmik stary, koleś żyje, nie umarł, nie było żadnego wypadku, ale fajnie się patrzy. Btw. inne filmiki tego kolesia to taka całkiem spokojna jazda.



Szukałem i nie było, a jak było to chujowo otagowane.
Zgłoś
Avatar
Kwasiu 2015-03-01, 13:17 8
Do Panów/Pań które podróżują jendośladami: czy opłaca się wymijać wolniej poruszające się auta osobowe na żyletki? Czy nie lepiej poczekać aż się zrobi więcej miejsca i zgodnie z przepisami wyprzedzić? Jeździcie szybkimi maszynami i tak dojedziecie wszędzie szybciej niż koleś w osobówce, więc te parę sekund was nie zbawi. Druga sprawa to gdzie znajduje się zasada ograniczonego zaufania? Wszyscy doskonale wiemy, że często bardzo szybko poruszające się jednoślady są gorzej widoczne w lusterkach kierowców osobówek niż inne pojazdy toteż można przy tej prędkości łatwo się zderzyć z bokiem wymijanego auta zmieniające niespodziewanie pas. W większości filmików prezentowanych przez motocyklistów widzę, że podczas jazdy mało który bierze to w ogóle pod uwagę. Zostawiają sobie niewielki margines bezpieczeństwa, którego szerokość i tak zależy głównie od innych uczestników ruchu. Ja mam jedynie prawo jazdy kat. B i licencję pilota samolotowego zawodowego. Na szczęście nigdy nie spowodowałem żadnego wypadku, ale to też w gruncie rzeczy spowodowane jest tym, że zawsze dążyłem do zwiększenia marginesu bezpieczeństwa niż odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
KOLABORACJONISTA 2015-03-01, 14:07 3
@up
Ale to wszystko się nie liczy... bo oni jedyni mają lek i usprawiedliwienie na wszystko - PASJĘ!
Zgłoś
Avatar
naczelny 2015-03-01, 15:09
sam jeżdżę 600, daleko mi do jazdy zgodnie z przepisami, ale w momencie jak auto przed nim zatrzymuje się żeby gość z przeciwka się zmieścił to gość powinien się zatrzymać, a nie ryzykować czołówkę. Czy tak samo na wąskiej drodze w górach próba wyprzedzenia... wiadomo, z przeciwka nikt nie jechał itd, ale takie rzeczy robi się na prostej, nie na zakręcie, szczególnie że w byle 600 ma się spory zapas przyspieszenia w porównaniu do samochodów...
Zgłoś
Avatar
N................k 2015-03-01, 15:47
Jebaniec wpierdala się na zakręcie na ciągłej i jeszcze trąbi na kogoś... Pierdoleni idioci myślą, że są paniami dróg. Nie mam nic do motorów bo to świetne sprzęty ale 3/4 gości, którzy na nich jeżdżą to bezmózgie bufony zapatrzone w siebie. Nie jest mi żal gdy widzę rozjebany mózg takiego debila który się wpycha bo myśli, że motorem może wszystko...
Zgłoś
Avatar
agatb22 2015-03-02, 1:38 1
Film jak i sam temat powinien się nazywać "jak nie jeździć na motocyklu"
Zgłoś
Avatar
jHc 2015-03-02, 11:33
Wszystko fajnie, pięknie ale gdzie tu są te sytuacje w których prawie motocyklista zginął? Ty chyba nie widziałeś filmików jak debile jeżdżą na motorach 300 km/h po mieście - to jest jazda ocierająca się o śmierć a nie to ścierwo gdzie koleś nie przekracza 80.... Jedyne co on robi to jeździ po prostu jak ciota i się wpierdala gdzie tylko może.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2015-03-02, 12:48
Ja tu widzę film typu "jak nabić sobie punktów i stracić prawko" nieprzepisową jazdą, stwarzając zagrożenie na drodze. Więcej tam wymuszeń pierwszeństwa przejazdu niż bliskich spotkań ze śmiercią.

Film dobitnie pokazuje, że nie trzeba szybko zapierdalać na moto, żeby być kretynem i piratem drogowym.
Zgłoś