18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Jak wkurwic murzynów
damian15snk • 2023-06-03, 16:59
Wystarczy przypomnieć im ich historie.
Angielski wymagany.




2023-06-04, 00:20
Angevil napisał/a:

Bardzo wątpliwe.



To Polka w 100% a akcja rozgrywa się w Londynie. Dziwne ze żadne z nich się na nią nie rzuciło, to wyglądałoby kompletnie inaczej jakby młodzi z tej rasy byli obecni obok

:mrgreen:

damian15snk napisał/a:

Ktoś rozszyfrował jej narodowość? Wyczuwam słowiańska krew



To Polka w 100% a akcja rozgrywa się w Londynie. Dziwne ze żadne z nich się na nią nie rzuciło, to wyglądałoby kompletnie inaczej jakby młodzi z tej rasy byli obecni obok

:mrgreen:

2023-06-04, 00:39
Zuch dziewczyna!

2023-06-04, 01:56
Oczywiście Polka, akcent nie do podrobienia. Pewnie wyedukowana na wykładach prawackich zjebów z youtube. "Bo byliście niewolnikami" to taki sam argument z dupy, jak "bo Niemcy to faszyści", "bo rządzą Żydzi", "bo Wołyń", albo "bo każdy złodziej to pijak". Stosowany gdy zabraknie argumentów zamyka dyskusję, bo z debilem nie da się dyskutować. Nie wiem o co tam poszło, niby murzyn popchnął ją, czy coś. Ale nawet jeśli miała rację to po tych słowach sama sprowadziła się do parteru. Też jestem emigrant i wstyd mi za takich rodaków-buraków. Kłócić się to trzeba umieć.
A sadolowe, zj***ne dzieci jeszcze się zachwycają tą idiotką, ja pie**olę! Jakim trzeba być życiowym przegrywem i frustratem żeby kibicować takim debilom?

2023-06-04, 06:26
Jaka k***a historie? Do historii potrzeba pisma i zeby ktos ja spisal. Siedzenie przed chatami z gowna i patykow i r*chanie czego popadnie z przerwami na napychanie bebzuna piaskiem bo nawet zarcia nie chce ci sie organizowac to niewiele ale i tak nawet tego nie spisali. Mogli przekazywac cos ustnie nie wiem imiona swoich wladcow z tych spodniczkach z trawy ale oni ustnie to tylko hpv i hiv pewnie umieja przekazywac. Ludzie przyjeci do cywilizacji gdzie nikt im nie ogranicza rozwoju a oni wiecznie niewdzieczni.

2023-06-04, 09:25
damian15snk napisał/a:

Ktoś rozszyfrował jej narodowość? Wyczuwam słowiańska krew





KrwawyEric napisał/a:

Prawie na 100% to Polka, jak myślicie?



No czyli że zwykły murzyn, emigrant zarobkowy gdzieś na zadupiu. Z czego wy idioci jesteście dumni? Że myje kible i się w zaszczanym metrze kłóci z bambusami?
Co za upodlenie, mało jest śmieszniejszych rzeczy niż ten wasz postkolonialny honorek :D

O k***a ale zakompleksione bydło z was

0dbytBiskupa napisał/a:

Oczywiście Polka, akcent nie do podrobienia. Pewnie wyedukowana na wykładach prawackich zjebów z youtube. "Bo byliście niewolnikami" to taki sam argument z dupy, jak "bo Niemcy to faszyści", "bo rządzą Żydzi", "bo Wołyń", albo "bo każdy złodziej to pijak". Stosowany gdy zabraknie argumentów zamyka dyskusję, bo z debilem nie da się dyskutować. Nie wiem o co tam poszło, niby murzyn popchnął ją, czy coś. Ale nawet jeśli miała rację to po tych słowach sama sprowadziła się do parteru. Też jestem emigrant i wstyd mi za takich rodaków-buraków. Kłócić się to trzeba umieć.
A sadolowe, zj***ne dzieci jeszcze się zachwycają tą idiotką, ja pie**olę! Jakim trzeba być życiowym przegrywem i frustratem żeby kibicować takim debilom?




Sadolowe piwniczniaki po prostu kibicowały z jakiegoś względu akurat temu emigrantowi zarobkowemu, jakby oni się czymkolwiek od siebie różnili.

Czego wymagasz od narodu który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę, a teraz jest dumny że ktoś myje kible w Londynie i się w metrze kłóci z innymi emigrantami? Normalna sprawa

2023-06-04, 10:46
no cóż, biali wylądowali na księżycu, a dzisiaj afryka to nadal lepianki gówno i gołe samice z cyckami i bachorami na rękach, nie mówiąc o chacie ze słomy

2023-06-04, 10:51
damian15snk napisał/a:

Ktoś rozszyfrował jej narodowość? Wyczuwam słowiańska krew



też mi się wydaje, że to polka, nawet stara się mówić akcentem, ale na pewno nie jest to londyński akcent :)

2023-06-04, 10:54
TerazPolska123 napisał/a:

no cóż, biali wylądowali na księżycu, a dzisiaj afryka to nadal lepianki gówno i gołe samice z cyckami i bachorami na rękach, nie mówiąc o chacie ze słomy


Normalnie można pomyśleć, że to ty sam wylądowałeś, tak cię rasowa duma rozpiera. Masz ty jakieś życiowe osiągnięcia oprócz bycia białym, czy siedzisz na garnuszku mamusi, lecząc frustracje komentami w necie?

2023-06-04, 10:55
istnieje druga część tej zadymy, w której negroidy skaczą jej po głowie?

2023-06-04, 11:06
NIe mam nic do Afroamerykanów ale jak by nie było to właśnie oni są największymi RASISTAMI. Obnoszą się z tym jak nie wiem co . A prawda jest taka że Wódz osady sprzedawał tych najgłupszych za paczkę fajek lub jakąś błyskotkę :D

2023-06-04, 12:16
ja pie**olę,jedyna normalna babka tam. Mówi im fakty historyczne a ci skaczą z mordą, nawet mulatka musiała się uruchomić. Biała nic złego nie powiedziała a i tak znajdą sie lewaki które bronią negroidów :)

2023-06-04, 15:39
To chyba jakiś uczony murzyn, bo w ręku trzyma gazetę.

2023-06-04, 17:28
Negroidy są nawet zabawne. Jak trzeba dostać bon żywnościowy to im się przypomina, że biały musi im dać bo byli ofiarami niewolnictwa. Jak się szympansowi przypomni, że jego dziadkowie przez całą drogę do Europy leżeli grzecznie pod pokładem to nagle małpie odpie**ala jak na filmie powyżej.

2023-06-05, 14:14
biedna pani mieszkalem w uk i wiem jak tam sie traktuje Polakow brytoidy to podludzie

2023-06-07, 16:49
Fajnie się murzyństwo zagotowało, ciekawi mnie jednak czy pani zna etymologię słowa "slave" ;-)
Swoją drogą, gdyby czarny ją znał, to mógłby babkę ładnie zaorać ; )