18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
tranzystor 2014-11-23, 18:44 2
To "allah akbar" na filmie brzmi tak rozczarowująco, że raczej chuja tam zdziałali, a nie zabili znajpera. Co zresztą jest dla mnie nieprawdopodobne, bo nie wierzę, że po trafieniu w budynek snajper jeszcze tam był i czekał na finałowe pierdolnięcie.
Zgłoś
Avatar
Brokol 2014-11-23, 19:50
Żem się wystraszył...
Zgłoś
Avatar
omm80 2014-11-23, 20:12
wszystko fajnie pięknie.... ale na chuj oni cały czas pierdolą do tego allache.... akcja z ukrycia a ci nadają jak pojeby
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2014-11-23, 20:20 1
Ciekawi mnie jedna rzecz. Syryjscy żołnierze nie wyją allah akbar gdy coś pierdolnie, prawda? Nie są aż tak jebnięci.
Czyli to oznacza iż filmik nakręcają kozojebcy. Mam rozumieć iż chcieli wyjebać w kosmos syryjskiego żołnierza, bo to oni nagrywają budynek i to oni wiedzą co się święci.

Zatem rodzi się u mnie pytanie? Skąd oni mają TAKI sprzęt? Nie mówcie mi że tam takie rzeczy można łatwo dostać...

Wiem że nie odkryłem ameryki ale kurwa... Sprzedawać broń tym pojebom jest godne potępienia i stryczka na szyi. Ciekawe tylko czy robią to hamburgery czy matrioszki...
Zgłoś
Avatar
Nekol 2014-11-23, 20:45 1
up.
I hamburgery i matrioszki. Żadna nowość. Ciapki chcą broni i mają hajs to przecież ją dostaną.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-11-23, 21:22
Gl0BaL napisał/a:

atem rodzi się u mnie pytanie? Skąd oni mają TAKI sprzęt? Nie mówcie mi że tam takie rzeczy można łatwo dostać...



Taki sprzęt mają od usa i izraela, które to kraje stworzyły ISIL (amerykanie mieli doświadczenie po tworzeniu AlKaidy w Afganistanie). Później, jak świat obiegły zdjęcia terrorystó z ISIL na tle namiotów z napisami USArmy i amerykańską bronią, to twierdzili, że przejeli to od irackiej armi. Jest wojna, jest żydowsko-amerykański interes. Po wojnie trzeba kraj odbudować, to się wpierdala amerykańskie firmy, które za krocie sprzedają każde gówno. Tak było w m.in. Iraku. Ruscy nic przeciwko Assadowi nie zrobią, bo to nie w ich interesie (Assad sprzyja Ruskim).
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2014-11-23, 21:52
Trza kurtkę wdziać, pada arabami
Zgłoś
Avatar
marekvader 2014-11-23, 23:18 3
Tak sie wkurza snajpera
Zgłoś
Avatar
sudajew 2014-11-24, 0:19 3
w3 napisał/a:

Dziadek podczas II WŚ walczył pod Lenino jako snajper. Należał do polskiej dywizji piechoty im. T. Kościuszki.
Opowiadał mi, że Niemcy bali się na tyle snajperów, że strzelali z dział przeciwpancernych do ich kryjówek.

PS Przeżył wojnę i żyje wciąż. Ma 90 lat.



To weź dyktafon, albo kamerkę, podejdź do sprawy z głową i nagraj reportaż z Dziadkiem. Zachowaj potem takie nagranie dla potomnych lub wrzuć na yt. Takich ludzi jest coraz mniej i szybko niestety ich ubywa
pzdr.
Zgłoś
Avatar
munio163 2014-11-24, 17:01
technologia z nasa...
Zgłoś