18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
myownspace 2010-01-13, 21:01 2
Magik2501 napisał/a:

myownspace - gary czekają w kuchni



to zawołaj starą

Amy Haber napisał/a:

myownspace szkoda słów,tak się składa że ja do homo nic nie mam(maja prawo tak samo żyć jak hetero a zresztą orientacja seksualna to nie zboczenie).



a gdzie ja napisałam ze homo to zboczenie?
wypowiedziałam tylko swoje własne zdanie na temat naszej(ogólnej,ludzkiej) hipokryzji i to jeszcze w bardzo ironiczny sposób ale widze tylko ferro załapał o co mi chodzi
Zgłoś
Avatar
ferro 2010-01-13, 21:04 2
@Misiek87 - a wiesz ze to jest choroba?

@myownspace az puszcze Ci oko --->
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2010-01-13, 21:06 1
Zasady pisania tematów i postów

6. Wyzwiska, bezcelowe kłótnie, trollowanie, jawny razism objawiający się agresywnymi komentarzami nie są tolerowane na tym forum.

k4m1k4z3 ssać to Ty możesz swojemu księdzu - Ty i reszta darujcie sobie takie komentarze

PS
jestem Ciekaw czy aby wszyscy napewno zrozumieli co myownspace chciała powiedzieć
Zgłoś
Avatar
k................3 2010-01-13, 21:38
@up
ok sorry
PS. teraz to chyba Ciebie poniosło xP
Zgłoś
Avatar
Mati_UTD 2010-01-13, 22:07
akurat kolacje jadłem ;/
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-01-13, 23:07 4
ferro napisał/a:

@Misiek87 - a wiesz ze to jest choroba?



Homoseksualizm także jest chorobą. Bo jak wytłumaczyć sam fakt, że dwóch chłopa naprzemian zapina się w kakaowe oczko ?

Na pewno nei jest to normalne
Zgłoś
Avatar
s................j 2010-01-13, 23:15 1
jak dla mnie homoseksualizm nie jest żadną chorobą, a porównywanie pedofilów z homoseksualistami jest idiotyczne.

jak ktoś kiedyś powiedział 'heteroseksualizm jest normalny, bo jest powszechny'
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2010-01-14, 0:00
a dla mnie homoseksualizm to dobry powod zeby zapisac sie do kolka rozancowego - bo przeciez Bóg kocha wszystkich
Zgłoś
Avatar
prozal 2010-01-14, 0:06 4
wiadomość z wikipedii, ale nie chciało mi się szukać gdzie indziej:

Skala Kinseya – postulowana przez amerykańskiego seksuologa Alfreda Kinseya skala określająca orientację seksualną człowieka. Została opracowana przez Kinseya na potrzeby swoich badań i wg niej każdemu była przypisywana inna cyfra z zakresu od 0 do 6, gdzie:

0 całkowity heteroseksualizm
1 heteroseksualizm z lekkimi skłonnościami homoseksualnymi
2 biseksualizm z większymi skłonnościami heteroseksualnymi
3 biseksualizm, bez skłonności w żadną ze stron
4 biseksualizm z większymi skłonnościami homoseksualnymi
5 homoseksualizm z lekkimi skłonnościami heteroseksualnymi
6 całkowity homoseksualizm
X aseksualizm

Według Kinseya prawie każdy człowiek opisany jest liczbą pośrednią, a skrajności zdarzają się niezwykle rzadko. Uważał on też, że nasze zachowania seksualne różnią się od zachowań seksualnych galasówek tym, że ludzie w kontaktach płciowych używają jeszcze inteligencji.

btw myślałem że tam siedzi Walduś Kiepski
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2010-01-14, 1:14 2
I tak większość tutejszych napinaczy jak tylko zobaczy, że dwie laski (lub więcej) się zabawiają to od razu zmieniają zdanie.

Mi to obojętne. W sprawie gejów - przecież to ICH dupy i TO oni decydują co nimi robią.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-01-14, 1:42 10
ta, najlepsze jest to, że ci których tak obrzydzają geje, trzepią się przy lesbijkach. trochę konsekwencji panowie ;p
Zgłoś
Avatar
Isentor 2010-01-14, 14:18 1
Misiek87 napisał/a:

Ferro ,podobno pedofil też człowiek...Masz do niego szacunek??


Gej ma to do siebie, że nikogo nie krzywdzi w przeciwieństwie do pedofila. Pedalstwo obrzydza i tyle.
Zgłoś
Avatar
hypek 2010-01-14, 15:15
Są niestety ludzie i... popierdoleni człekokształtni. Niestety tych drugich na sadisticu również nie brakuje ;(
Zgłoś
Avatar
luki24 2010-01-14, 15:49 1
mi to przypomina Tenacious D
Zgłoś