18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jak znaleść pedofila?
Vendal • 2013-01-05, 18:38
Diś na 4chanie zagościł pewien temat o facecie, który doszukał sie dokładnych danych pewnego zboczeńca z czatu.

Oto rozmowa:



Znalazł go na FB po e-mailu i powysyłał log do jego rodziny i znajomych:



Kolo ma troche przesrane

A teraz jak to zrobić:

Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2013-01-06, 0:16
no kurwa nie do wiary top coment na moj koszt ;_;
Zgłoś
Avatar
fifus92 2013-01-06, 1:13
straszne dobrze tak temu pedofilowi, jak on mogl tak ja namawiac do czynnosci seksualnych! zadal pytanie na ktore padla odpowiedz "tak".. coz za wymuszenie, brutal.. seks z nieletnimi przez internety, boze jak mozesz trzymac przy zyciu takich zwyrodnialcow??

takie pytanko? jakbym napisal do kogos czy ma ochote na cyber morderstwo i bysmy zamordowali w ten jakze okrutny sposob papieza to czyni mnie morderca+ bylo to namawianie do popelnienia przestepstwa??

aha i na facebooku mojego kosciola bedzie info o tym ze jestem morderca papieza?
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-01-06, 1:44
wreszcie jakiś pożytek z gówna (czyt. fejs)
pogarda na wieki, wieków, amen.................
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-01-06, 12:50 1
Cytat:

Up@ Od 4 klasy będziesz miał angielski, nie martw się wszystko przed Tobą.


Wkurwiają mnie trochę takie komentarze co to jest kurwa jakiś obowiązek władania językiem angielskim? Nie każdy musi napierdalać po angielsku, moi rodzice też nie potrafią mówić po angielsku mimo, że mają 40 lat bo w szkole uczono ich ruskiego, ja też podstawówkę i gimnazjum już dawno skończyłem i nie umiem biegle nakurwiać po angielsku i nie znam wszystkich słów Ogarnijcie się już kurwa debile, którzy się podniecają, ze znają angielski, nie każdego stać na dodatkową naukę i nie każdy się uczył tego pierdolonego języka, po za tym to jest polska strona, jak bd chciał poczytać po angielsku to wejdę sobie na anglo jezyczną stronę kurwa
Zgłoś
Avatar
megamo 2013-01-06, 18:26
Apox @ napisze tylko ze ip możesz zmienić nawet z 1500100900 x algorytm jest jeden zresztą ip jest usługodawcy wiec ..uj bombki strzelił więcej nie będę pisać bo się jeszcze "NAUMIESZ" i dopiero będzie "uwaga hakiery tu są" :] q®•©p
Zgłoś
Avatar
dth 2013-01-07, 2:11 1
o losie, dzieciaki w gimnazjum mają przejebane, lat 15, dziewczyna młodsza o rok i chuj. Do więzienia za pedofilię. Opanujcie się ludzie.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-01-10, 2:26
Vendal napisał/a:

Diś na 4chanie zagościł pewien temat o facecie, który doszukał sie dokładnych danych pewnego zboczeńca z czatu.

Oto rozmowa:


No i gdzie masz problem ? Z 15 latkami legalnie możesz uprawiać seks.
Zgłoś