18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Jak zrobić granat
BongMan • 2013-11-14, 20:46
Gość w 8min kleci granat z rzeczy, które można kupić na lotnisku już po przejściu przez bramki.


Oczywiście czekam na eksperta, który dokładnie wyjaśni zasadę działania takiego granatu.
Zgłoś
Avatar
AmatorKrupnika 2013-11-14, 23:42
ciekawe kiedy będą pierwsze zdjęcia osób, którym ten "granat" pourywał ręce?
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-11-15, 0:01 1
Z tym ze majac proch, raczej cie wykryja. Z tego co slyszalem technologia na lotniskach jest troszke bardziej zaawansowana od tej podawanej w oficjalnych raportach. Jednak jakis komando-chemik stworzylby cos bardziej wyszukanego z ogolnodostepnych produktow z lotniska, niczym Macgyver bombe z herbatnika... Tylko zasadnicze pytanie - po co?

swoja droga kiedys kupilem portfel i dolaczony byl do niego ,,survival card"
Odlatujac z kraju ojczystego nawet zapomnialem o obecnosci tej ,,karty przetrwania" w portfelu, jednak pomimo kontroli, nikt nadzorujacy skanery tego niewykryl... mysle wiec ze jak ktos zna sie na robocie, to nic go nie zatrzyma by cos odjebac.

Ale by przerwac ten pesymistyczny akcent proponuje Carlina ktory dosadnie skomentowal kontrole na lotniskach :
Zgłoś
Avatar
Archilus 2013-11-15, 0:23 2
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2013-11-15, 0:52
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
q................5 2013-11-15, 1:19
Bonguś, takim samym "granatem" jest każdy dezodorant, piersiówka spirytu albo kilka paczek sody plus ślina w szczelnym pojemniku. Ba, jak weźmiesz ze sobą zaspawany termos z wodą i będziesz go miał czym podgrzać odpowiednio to ci gwarantuję. Jebnie lepiej niż na tym filmiku.
Zgłoś
Avatar
eithe 2013-11-15, 2:18
@lordzik92

Miałem podobną sytuację. W portfelu miałem schowany wkład łamany do nożyka budowlanego. Również zupełnie o nim zapomniałem i przeszedłem z nim dwie kontrole na dwóch różnych lotniskach, warszawa i londyn tak swoja droga, zastanawiam sie jak bardzo mialbym przejebane jakby zobaczyli, ze cos takiego mam przy sobie. A z drugiej strony jakis muslim spokojnie moglby tym narobic sporego zamieszania na pokładzie samolotu.
Zgłoś
Avatar
piotrek_WRO 2013-11-15, 10:51 2
petarda nie petarda, w samolocie wystarczyłoby żeby wszyscy się zesrali
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-11-16, 15:09
Gurgul99 napisał/a:

@up

Zauważyłem, że jednak Ty.

Jestem ekspertem, dziękuję.

Nie bardzo.
Zgłoś