18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
G................D 2016-03-26, 10:42
czy ta lampka umie zmywać naczynia ?
Zgłoś
Avatar
JohnyGringo 2016-03-26, 10:47 7
ciekawy motyw, choć spodziewałem się czegoś lepszego.
a teraz grill.

Archeolog napisał/a:


<<link>>

Tyle w temacie. Pozdrawiam środowiska prawicowe.



wszystko zależy od definicji. artykuł traktuje o konserwatystach i liberałach, a podobne określenia w Polsce mają inne znaczenie i dotyczą innych grup ludzi. badanie, które cytuje "Time" dotyczy tych amerykańskich "prawicowców" i "lewicowców", czyli sporą część rednecków, pijaczków, a także... imigrantów. oni też są w zdecydowanej większości konserwatystami. zatem, szanowny kolego Archeologu, spierdalaj z portalem i gazetą, którego markę i renomę zjebał doszczętnie inteligentny lewicowiec, jeden z lepszych manipulatorów, Tomasz Lis.
zresztą, inteligencja to nie wszystko. ogromna część ludzi myli mądrość z intelektem. w skrócie, kolego Archeologu: możesz mieć IQ 200, a zarazić się syfem, bo byłeś głupi i uwierzyłeś kurwie, że jest zdrowa.

PS: Na wszelki wypadek - mówiąc o manipulatorze, mam na myśli manipulację jaka występuje w relacjach międzyludzkich, nie taki, jaki można znaleźć w maszynach produkcyjnych i laboratoryjnych. A jeśli nie pomyślałeś o tej drugiej opcji, to jak to świadczy o Twoim intelekcie?
Zgłoś
Avatar
~DMT 2016-03-26, 10:59 16
Archeolog napisał/a:



polska.newsweek.pl/naukowcy-dowodza---ludzie-prawicy-nie-sa-zbyt-inteligentni,91884,1,1.html

Tyle w temacie. Pozdrawiam środowiska prawicowe.



Wrzucasz link do szmatławca lisa, w dodatku ślepo w niego wierząc?

Tyle w temacie. Pozdrawiam środowiska idiotów.
Zgłoś
Avatar
lapps 2016-03-26, 11:46 1
SQT napisał/a:

Ja pierdole jakby każdy miał się chwalić takimi "pierdołami" to by internetu brakło.



na chwalenie sie kotami, pieskami i posilkiem starczylo, wiec...
Zgłoś
Avatar
C................t 2016-03-26, 11:49 1
Srodowisko prawicowe z gory musi byc uposledzone... Sa niedoorozwinieci emocjonalnie poniewaz najczesciej to prawica wywodzi sie z patologi i maja problemy z samym soba a swoj intelekt wykorzystuja w doszukiwaniu sie gowna i teori spiskowych zamiast skupic sie na rozwoju. Sa zajebisscie krotkowzroczni i plytcy. Kazdy naukowieec jest lewicowy bo inaczej bylby ogrranniczony
Zgłoś
Avatar
mathew_petrov 2016-03-26, 11:52 3
Consument, zainteresowanych gównoburzą "bo ja jestem fajniejszy" zachęcam do założenia odrębnego tematu.
Zgłoś
Avatar
lapps 2016-03-26, 12:05 1
mnie urzekl ten kawalek

Cytat:

...maja problemy z samym soba a swoj intelekt wykorzystuja w doszukiwaniu sie gowna (...) zamiast skupic sie na rozwoju...



no i doszukal sie gowna zamiast samemu zrobic lampke
Zgłoś
Avatar
Rogovic 2016-03-26, 12:30
Wszytko ładnie poskładane. Widzę układ esp8266. Akurat dwa do mnie idą z Chin. Będę wrzucał temperatury z solarów i zbiornika CWU do sieci aby statystykę prowadzić.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-03-26, 12:32 2
Dannybow napisał/a:

Ale nie, lepiej żreć chipsy i popijać browarem i pisać na sadolu, że chujowe.



No kurwa, proste że lepiej.
Zgłoś
Avatar
ironik 2016-03-26, 12:35
Mnie takie patenty jarają, bo za młodu nie kumałem za bardzo podstaw fizyki, silników i innej elektroniki i teraz zajebiście nad tym ubolewam, bo bym sobie takie właśnie gadżety porobił, zwłaszcza że samo programowanie ogarniam
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2016-03-26, 12:41 4
Archeolog napisał/a:



polska.newsweek.pl/naukowcy-dowodza---ludzie-prawicy-nie-sa-zbyt-intel...

Tyle w temacie. Pozdrawiam środowiska prawicowe.

Podawanie newsweeka jako źródła informacji.

Ahahahahahahahahahahahahahah nie
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2016-03-26, 12:44 1
Myślałem że lampka będzie się włączać/wyłączać na słowo kurwa
Zgłoś
Avatar
mathew_petrov 2016-03-26, 13:06 8
_Azazel napisał/a:

Myślałem że lampka będzie się włączać/wyłączać na słowo kurwa



Jakby lampka miała się włączać na słowo "kurwa" to bym miał w pokoju dyskotekę.
Zgłoś
Avatar
Parzo 2016-03-26, 13:07
Dobra dobra, powiedz mi lepiej jak rozwiązałeś paradoks kiedy wyłączysz lampkę przez internet, to masz styk normalnie otwarty. Zgadza się? Wtedy jeśli masz widoczną przerwę w obwodzie to jak włączysz lampke manualnie, jeśli masz przez http ustawione na OFF? Następnie, sprawa ma się tak samo w drugą strone. Wyłączysz mechanicznie czerwonym pstryczkiem elektryczkiem, również masz widoczną przerwe w obwodzie. Plan fajny, ale niedopracowany lekuszko. Lepiej byś poszedł w strone sterowania grupowego bądz fazowego. Od siebie polecam fazowe, jeśli ja dałem rade na inzynierce takie gówno stworzyć to Ty tez dasz rade. (ja nie umiem programować). Jeśli powyzsze problemy są rozwiązane to byłbym ciekaw w jaki sposób. Jakiś schemacik byś mógł zarzucić na PW Elektrycznie to moge sobie popatrzeć, kodzić ni ciula.
Zgłoś
Avatar
mathew_petrov 2016-03-26, 13:10
Parzo napisał/a:

Dobra dobra, powiedz mi lepiej jak rozwiązałeś paradoks kiedy wyłączysz lampkę przez internet, to masz styk normalnie otwarty. Zgadza się? Wtedy jeśli masz widoczną przerwę w obwodzie to jak włączysz lampke manualnie, jeśli masz przez http ustawione na OFF?



Ten film to inspiracja do myślenia. Rozwiązałem ten problem, więc i Ty sobie dasz radę!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie