18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
RedIsGood 2017-06-29, 10:20 1
lordindycznik napisał/a:

To jest chyba jakiś nowotwór.... tak czy siak nic przyjemnego ani fajnego. Wielu z was śmieje się z tej kobiety a pomyślie sobie, że wyrywacie laskę swojego życia, zakładacie rodzinę macie dzieci, po czym wasza piękna żona której zazdrościli wam wszyscy znajomi i nie tylko dostaje takiego choróbska i co robicie dalej... ?



Pewnie zamkną ją w piwnicy i będą napierdalać kablem tak długo aż umrze. To sadole. Nie oczekuj tutaj choćby szczątkowej empatii.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2017-06-29, 10:24
Ciekawe jakby obciągała takimi warami?
Zgłoś
Avatar
zairland 2017-06-29, 11:02
Prawdziwy sadol związałby się z nią tylko po to żeby sprawdzić jak robi gałę, po czym rozstałby się zostawiąjąc ją z takim kacem moralnym że popełniłaby samobójstwo. Ale on zmanipulował by ją do tego stopnia że całe zajście zostałoby utrwalnone na wideo. A to wszystko tylko po to, żeby pochwalić się na hardzie jaki z niego chuj, nie bojący się żadnej odpowiedzialności.
Zgłoś
Avatar
blacks77 2017-06-29, 12:07
@biała suka
najlepiej mixokretem
Zgłoś
Avatar
lordindycznik 2017-06-29, 12:19
@ up RedIsDoog

No to mi poprawiłeś humor 99% tych sadoli to są ludzie którym zaczęły się wakacje...
Zgłoś
Avatar
Piesu 2017-06-29, 12:45 2
podobno kiedyś upośledznych ludzi brało się do cyrków i robiło z nich atrakcje dla tłumu

mówi się o tym w kontekście że to było złe i nietolerancyjne

dzisiaj z tego powodu nikt nie odważy się zatrudnić dziwadła w cyrku a dziwadła jak widać mają parcie na szkło bo pełno ostatnio takich artystów na YT i oglądalność mają sporą i mogą swoim kalectwem na siebie zarobić, co chetnie wykorzystują
Zgłoś
Avatar
Yamakashi07 2017-06-29, 23:12
Ja wiem, ja wiem... każda kobieta chce wyglądać pięknie, wiele również sądzi że kilo tapety załątwi sprawę....
Tutaj pomogłaby tylko amputacja, głowy.
Zgłoś
Avatar
koko_0 2017-06-30, 23:26
Zgłoś