18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jaką rasę psa wybrać?
~Angel • 2018-02-27, 14:33
Najlepiej agresywną bo w razie czego stanie w mojej obronie. Przy nim będziesz się czuł bezpieczniej i... taaaaakiiiii chuj



Wg źródła właściciel pieska dostał oklep i dodatkowo został pogryziony przez własnego psa.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2018-02-27, 18:35
Pewnie kupił na olx rasowego z kennel clubu po rodowodowych rodzicach
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-02-27, 18:37
nie na próżno się mawia że pies jest mądrzejszy od właściciela, kiedy psina zrozumiał co zrobił właściciel to postanowił też go ukarać
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-02-27, 18:47 2
Jaki "Pan", taki pies. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
MArbas01 2018-02-27, 19:53 7
pies wyczuł najsłabszego w stadzie
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-02-27, 20:34 1
To jest ta jedna z "ras" inteligentnych i obronnych, tak wielbionych przez Sebixów.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-02-27, 21:02 2
No bo przecież psy to debile to czego innego się po nich spodziewać?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-02-27, 22:17
EdmundKemper napisał/a:

No bo przecież psy to debile to czego innego się po nich spodziewać?


Większe debile to ludzie którzy kupują silnego psa myśląc że jak będą z nim spać, razem jeść, ciągle głaskać i tłumaczyć słownie czego ma nie robić a co robić to będzie to ich przyjaciel. Pies to pies, zwierze które mimo inteligencji ciągle jest zwierzęciem.

Coś jak zaproszenie kilku milionów dzikusów (bo cierpią, bo wojna, bo głodni) a potem zdziwienie dlaczego oni gwałcą i kradną skoro okazaliśmy im serce? Hmmm.
Zgłoś
Avatar
jimiq 2018-02-27, 22:58
@up
Łał cóż za pseudo anal iza zachowań behawioralnych sie komuś włączyła...
Brakuje tu tylko komentarza odnośnie k... jud... i gips...
Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
radzioouu 2018-02-27, 23:25 2
Jakby mnie mój własny, karmiony oraz którym opiekowałem się pies, pogryzł mocno i poszarpał do krwi za nic, przywiązałbym go za ryj do drzewa, bił biczem na zmiane z podpiekaniem palnikiem. Pozdrawiam użytkowników!
Zgłoś
Avatar
ner3k 2018-02-28, 0:33
@up
Otóż to, nigdy mnie mój własny pies nie upierdolił, bo gdy tylko miał takie przejawy jak jeszcze nie wiedział co jest co, to przez łeb dostał i zapamiętał. Pies to pies, ma być posłuszny i tańczyć tak jak mu właściciel zagra.
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2018-02-28, 1:21
radzioouu napisał/a:

Jakby mnie mój własny, karmiony oraz którym opiekowałem się pies, pogryzł mocno i poszarpał do krwi za nic, przywiązałbym go za ryj do drzewa, bił biczem na zmiane z podpiekaniem palnikiem. Pozdrawiam użytkowników!



Słusznie, kocham psy ale zdrajców należy niszczyć. Chuj z tym pedałkiem ale ten jebany kundel zdradził go 2 razy.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-28, 8:41 3
Co drugi w komentarzach bardziej pojebany od poprzedniego.

To zwykły buldog angielski a jakimś cudem wam się pierdoli z amstafem... no gratulacje dla was.
Zapraszamy do optyka.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2018-02-28, 9:07
@up

Tyś widział buldoga... Chyba tylko jak Cię Twoja stara rodziła
Zgłoś
Avatar
Szyba 2018-02-28, 10:02
To logiczne że pies wybrał i bronił małpkę, to jednak dalej zwierze
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2018-02-28, 12:40
Wyczuł krew i wystarczyło. Te psy są miłe ale od zapachu krwi zamieniają się w maszynki do zabijania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie