18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Zygmundo 2020-11-12, 3:00 5
A czo tam robi kamera TVN?
Prowokacja jak co roku? Budka pod ambasadą ver. 2.0?
lurker.pl/post/g-1JF4QYz
Zgłoś
Avatar
Voyton 2020-11-12, 5:30 1
Czolem Wielkiej Polsce Katolickiej i Monarchistycznej. Precz z lewakami z pisu i po. Smierc demokracji no i hwdp.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2020-11-12, 6:10 4
@DzidaZawodnik

To zwykły troll to wrzucił wpisz w google albo na fb nazwę tego konta to się przekonasz.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-11-12, 8:42 3
sad_pl napisał/a:

No dzisiaj wybiło szambo w kraju i gówno wypłyneło na ulice.



A nie miesiac temu?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-11-12, 8:56 28

Jezdę patryjotom.
Wiadomo było że tak się skonczy. Środowiska neofaszystowskie onr i mw zawsze muszą rozpierdalac Warszawę. Dla mnie to jest bliżej do SS ktore orało Wawe niż do patriotyzmu. Ale ja się nie znam bo jestem tylko prostym lewakiem.



Zgłoś
Avatar
janlew 2020-11-12, 9:01 12
sad_pl napisał/a:

No dzisiaj wybiło szambo w kraju i gówno wypłyneło na ulice.

Nie, gówno wypłyneło jakieś 2 tygodnie temu jak kurewki aborterki na żydowskiej smyczy, zaczęły atakować kościoły i blokować drogi normalnym ludziom.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-11-12, 9:21 1
W tvp info powiedzieli ze lewaczkolesbijki bily policjantów i rzucaly race.
Zgłoś
Avatar
t................r 2020-11-12, 9:34 4
Bąkiewicz poszedł uspokajać tych co rzucali:

zyciestolicy.com.pl/tego-nie-pokaza-zadne-media-robert-bakiewicz-broni...
Zgłoś
Avatar
Yanush 2020-11-12, 9:37 5
Ta strona już schodzi na psy, już od dawna. Powinna być bezstronna. Ale co chwila jakieś zjebane polityczne tałatajstwo, chuj w matkę tego co wrzuca i w tego co dodaje potem taki materiał.
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2020-11-12, 9:41 7
Wiewór napisał/a:

Jezdę patryjotom.
Wiadomo było że tak się skonczy. Środowiska neofaszystowskie onr i mw zawsze muszą rozpierdalac Warszawę. Dla mnie to jest bliżej do SS ktore orało Wawe niż do patriotyzmu. Ale ja się nie znam bo jestem tylko prostym lewakiem.



Dlaczego zamazałeś mordę tego prowokatora? Powinni go dojechać bo sądzę że to przebrany antifiasz czy inny śmieć. Te symbole narodowe tak dojebane na widoku że mi to śmierdzi. Dojebać tego cwela
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-11-12, 9:46 4
Yanush napisał/a:

Ta strona już schodzi na psy, już od dawna. Powinna być bezstronna. Ale co chwila jakieś zj***ne polityczne tałatajstwo, ch*j w matkę tego co wrzuca i w tego co dodaje potem taki materiał.



Niestety. Do czasow wyborow prezydenckich, bylo calkiem spoko, choc dzieciarnia sie rzucila, bo w domach siedzieli.
Teraz dzieci, tiktoki, polityczni niedojebancy.
Kiedys ogldalem kazdy material, obecnie 1/3 jak nie polowe omijam, bo albo smierdzi fejkiem albo gowno z TikToka.

No ale skoro moderacja to akceptuje, to co zrobisz jak nic nie zrobisz...Smutne.

russian-roulette napisał/a:

Wypierydalaj stąd faszysto religijny pie**olony



Za to powinien byc ban na rok conajmniej
Zgłoś
Avatar
wins89 2020-11-12, 9:59 10
spedalone lewactwo z komentarzy sram na was totalnie oby was arabowie wszystkich w dupe ruchali
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-11-12, 10:13 3
tarkar napisał/a:

Bąkiewicz poszedł uspokajać tych co rzucali:



No to się przekonał na własnej skórze, że bez kija i łańcucha bydła wyprowadzać się nie da

lskkks napisał/a:

Dlaczego zamazałeś mordę tego prowokatora? Powinni go dojechać bo sądzę że to przebrany antifiasz czy inny śmieć. Te symbole narodowe tak dojebane na widoku że mi to śmierdzi. Dojebać tego cwela



Jak widać na zdjęciu - reszta bydła nie ma nic przeciwko temu.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-11-12, 10:53 1
Justynka99 napisał/a:

No to się przekonał na własnej skórze, że bez kija i łańcucha bydła wyprowadzać się nie da

To już wiadomo odkąd żydokomuna rzuciła swoje kurewki na Polskie miasta.
Zgłoś
Avatar
Erich_Priebe 2020-11-12, 11:03 6
janlew napisał/a:

Nie, gówno wypłyneło jakieś 2 tygodnie temu jak kurewki aborterki na żydowskiej smyczy, zaczęły atakować kościoły i blokować drogi normalnym ludziom.



Ciekawe czy twoja mamusia dziwka wie, że jesteś taki głupi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie