18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:33
Avatar
Suczka_Stefana 2023-05-20, 11:42
motylekwbrzuchu napisał/a:

Niezłe kretynki, zaczęły histeryzować na sam widok burka. Spierdalają jak pojebane, po autach skaczą, a burek pewnie chciał tylko zapytać która godzina.



Jak czytam Twoje komentarze to zawsze jestem pod wrażeniem Twojego IQ, pewnie masz ze 100 albo i więcej.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-05-20, 12:43
To po chuj głaskasz Mojego pieska?? Sama kurwo jesteś winna!! Amstaffa się nie głaska!
Zgłoś
Avatar
Genius510 2023-05-20, 15:54 1
Ale się kurwisko darło...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-20, 16:20
Suczka_Stefana napisał/a:

Jak czytam Twoje komentarze to zawsze jestem pod wrażeniem Twojego IQ, pewnie masz ze 100 albo i więcej.



Wiem, często ludzie mówią mi, że jestem geniuszem, ale z racji tego, że jestem osobą bardzo skromną i twardo stąpającą po ziemi, to nie popadam w samozachwyt.
Jak byłem w podstawówce i stwarzałem tzw. "problemy wychowawcze", to wysłali mnie do takiej kliniki. Przez dwa dni badali mi baniak różnymi sprzętami, robili testy itd. O wynikach nie będę pisać, bo jak już wspominałem nie lubię się przechwalać.
Zgłoś
Avatar
gshock 2023-05-20, 17:20 1
Ta co wskoczyła na dach auta powinna dostać dobry wpierdol...od właściciela.
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-05-22, 11:44
Cieczka to zazwyczaj trudny moment zarówno dla suczki, jak i opiekuna. Suczka staje się wówczas rozdrażniona oraz nadpobudliwa.
Zgłoś