18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Perhydrol 2012-09-22, 19:22
zachar1345 napisał/a:

no kurwa. Polak potrafi!


Wiesz że dokładnie to samo mi przyszło na myśl ? Już przewijam na dół,żeby napisać komentarz,a tu jeb taki wał.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-09-22, 19:33
W tej chwili jestem bardziej dumnym polakiem
Zgłoś
Avatar
Czeczeńczyk 2012-09-22, 19:35
Boże, jak czytam te posty typu "Polak potrafi", albo "Jestem dumny z bycia Polakiem" to nie wiem, czy się smiać, czy płakać.To, że jest on Polakiem w niczym mu nie pomogło.Każdy człowiek na ziemi (nawet żyd i murzyn) może coś takiego zrobić, ale potrzeba dużo ciężkiej pracy, a nie narodowości.
Zgłoś
Avatar
mestrem 2012-09-22, 19:48
Cudze chwalicie swego nie znacie! dla mnie bomba. Największa miazga z tym Lawowym/ burzowym gigantem.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-22, 19:49 1
Czeczeńczyk napisał/a:

Boże, jak czytam te posty typu "Polak potrafi", albo "Jestem dumny z bycia Polakiem" to nie wiem, czy się smiać, czy płakać.To, że jest on Polakiem w niczym mu nie pomogło.Każdy człowiek na ziemi (nawet żyd i murzyn) może coś takiego zrobić, ale potrzeba dużo ciężkiej pracy, a nie narodowości.



te kościelny, nie bądź taki mundry.

Może inaczej: Jestem dumny, że Polak był tak pracowity.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-09-22, 20:06
Jeżeli myślicie, że te sceny z "Gniewu Tytanów" on sam jeden wykonał, to macie nierówno pod sufitem.
Gość był jednym z kilkudziesięciu ludzi, którzy odpowiadali za animację, projekty, rendering i w chuj innych jeszcze elementów składających się na F/X w tym filmie.
imdb.com/name/nm3430377/

A tutaj macie pełną obsadę Starcia Tytanów. Grygier nie był jedynym Polakiem pracującym nad efektami
imdb.com/title/tt1646987/fullcreditscast

btw.
Skończcie z tymi tekstami: "Polak potrafi", "jestem dumny, żem Polak", bo gdybyście się trochę interesowali dokonaniami naszych animatorów to nie dziwiłyby Was takie filmiki.
Mamy świetnych speców pracujących przy efektach i to nie od dziś. Większość zna tylko Bagińskiego, bo o nim w tefałenie i tefałpe parę razy napomknięto.
Zgłoś
Avatar
Mr Zool 2012-09-22, 20:29
Fajnie wyglada ale bez sensu sklepione
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2012-09-22, 20:32
evilmatt napisał/a:

xts, urodziłbyś się w, np.: Niemczech, to byś był dumny z bycia szkopem i osiągnięć innych szkopów? Gość stworzył zajebistą grafikę, aie przesadzajmy
Tak się tylko czepiam



Ale urodzil sie w Polsce więc na chuj pieprzysz?
Zgłoś
Avatar
Eddies 2012-09-22, 20:37
I tak chlubą i dumą narodu powinni być bracia Wachowscy reżyserzy "Matrixa".
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-22, 20:38
Eddies napisał/a:

I tak chlubą i dumą narodu powinni być bracia Wachowscy reżyserzy "Matrixa".



chuj im w cyce, jeden jest już baba z ręka przyczepioną do brzucha, drugi nie ma ręki i powiększony palec środkowy :DDD
Zgłoś
Avatar
Javen 2012-09-22, 20:43
Bogusław Łęcina napisał/a:

Efekty specjalne zrobione przez polaka



Jest moda na patriotyczne poprawianie, więc się włączę. " Polaka "
Zgłoś
Avatar
d................i 2012-09-22, 20:56
chyba film animowany... efekty specjalne to co innego
Zgłoś
Avatar
krystcla 2012-09-22, 21:24
Witam, ja siedzę w tym kilka lat i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że sam wszystkiego nie zrobił, poza tym pisze wyraźnie "Matte Painter" czyli ten który odpowiada za iluzje otoczenia, kompozycje elementów na nim (ten co składa wszystko do kupy), dziesiątki jak nie setki innych ludzi nad tym pracowało (od rysownika, przez modelatora z animatorem aż po ludzi odpowiedzialnych za render. Sam pracuje na naprawdę potężnej maszynie ale do zrobienia tak zwanych "hollywoodzkich" efektów potrzeba rzeszy takich maszyn jak moja, głównie mam na myśli render (przeliczanie dla niedoinformowanych) który przy takiej jakości, formacie i rozdzielczości (zazwyczaj 1080p lub 2K) potrafi trwać kilka dni.

Cytat:

(...)Mamy świetnych speców pracujących przy efektach i to nie od dziś.(...)



Tak, z czego większość nie w Polsce...

a tak zapomniałem jeszcze wspomnieć o budżecie na takie dzieła, na które Polska nigdy nie wyda, woli swoje "komedie romantyczne"...
Zgłoś
Avatar
kalinka21 2012-09-23, 0:33
Zanim zaczniecie komentować i się sprzeczać przeczytajcie uważnie. Digital Matte Painter zajmuje się otoczeniem i wnętrzem co znaczy, że on projektował krajobrazy a nie te potwory i smoki.
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2012-09-23, 1:10
Nikt przy zdrowych zmysłach z takim talentem nie zostanie w Polsce, bo nic z tego nie będzie miał, w Polsce się nic nie osiągnie, nikt tego nie docenia, że się w czymś ma talent, trzeba wyjechać za granicę i w sumie nie wiem czy mam być dumny, że jestem Polakiem? Może i jestem, ale nie jestem dumny z dzisiejszej Polski...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie