18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


Ale już nie będzie,bo nie żyje. Psa mu też odj***li

2024-02-10, 16:20
Kiedy ten gość wykitował? Bo na filmiku nie wyglądał na martwego. Dopiero później umarł z tęsknoty z psem tak? Xd

2024-02-10, 16:47
Przyjechali do kłótni rodzinnej zgłoszonej przez jedną osobę.
Wleźli na teren prywatny.
Chcieli bez powodu aresztować osobę mającą tam prawo przebywać za to że chciał wrócić do domu.
Odj***li psa.
Odj***li właściciela psa.

Wzorowa akcja.

ko...........en
2024-02-10, 16:51
Akurat przy tak dużej ilości funkcjonariuszy takie zatrzymanie to typowy obciach. Jak widzę takie nagrania policjantów z PRYWATNEGO rejestratora to normalnie aż śmiem twierdzić, że taki niezrównoważony funkcjonariusz bez tego nagrania nie byłby w stanie złożyć raportu faktycznego zdarzenia z wykonywanych procedur. Do tego jak widzę te tatuaże na łapach to aż mnie głowa boli, w dupach się poprzewracało tym policjantom po filmie Bad Boys.

2024-02-10, 16:51
Sadzone napisał/a:

Przyjechali do kłótni rodzinnej zgłoszonej przez jedną osobę.
Wleźli na teren prywatny.
Chcieli bez powodu aresztować osobę mającą tam prawo przebywać za to że chciał wrócić do domu.
Odj***li psa.
Odj***li właściciela psa.
Wzorowa akcja.



Wstawaj zesrales sie, prawilny ziomek tylko napie**alal swoja zone, nie wykonywal polecen interweniujacej policji, nie zabezpieczyl psa, nie zasluzyl na taki los

2024-02-10, 17:21
Irenvelle napisał/a:

Wstawaj zesrales sie, prawilny ziomek tylko napie**alal swoja zone, nie wykonywal polecen interweniujacej policji, nie zabezpieczyl psa, nie zasluzyl na taki los



Kazali mu podnieść ręce do góry, więc jak miał zabezpieczać psa? Głupie prawo pozwala trzymać takie gady jak by to były chomiki, to potem kundle giną. U nas to samo, dopóki nie pogryzie to nikt nie ma prawa zabraniać trzymania takiego kajmana. Zero k***a wyciągania wniosków.

2024-02-10, 17:29
Kundel bury, kundel bury, dostał w łeb z grubej rury. Będzie smalcu co nie miara, już się cieszy wokół wiara.

2024-02-10, 18:43
Ah kochane USA. Nic tylko kochać całym serduszkiem! A policja? MWAH wzorzec do nasladowania! Wbicie na prywatną posesję, napaść na człowieka z buta, zastrzelenie psa, strzelanie do chilllującego se chłopa który był trafiony paralizatorem. I co za to wszystko? Podwyżka! <333333

2024-02-11, 06:29
Idziesz znów do roboty szukać murzynów, myślisz sobie..
-będzie to dobry dzień.
A tu taka akcja.

2024-02-11, 07:13
HardyTwardy napisał/a:

Myślałem, że będzie mi żal psa, ale to jakaś gównorasa dla patusów z małymi kuśkami, więc dobrze, że go odj***li.



Ale swoje zadanie wykonał wzorowo. Bronił swojego pana i zadał paskudną ranę napastnikowi. 8-)

2024-02-11, 15:07
Pitbule czy amstafy i to psy jak wszystkie inne. To nie ich wina że zdarzy się właściciel niedoj***ny .

2024-02-11, 17:07
Pies bronił właściciela. Czy to amstaff czy inny kundel ze schroniska robiłby to samo. Niczemu ten pies nie był winien. Mam nadzieje , że tej pale wda się gangrena.

2024-02-12, 01:34
Irenvelle napisał/a:

Szkiely maja dziesiatki takich idiotow na miesiac co mowisz do nich a oni swoje, zamiast chwdp wczuj sie troche w policje ktora ma na sobie homonto prawa i musi nacodzien wchdzic w interakcje z jakims dnem spolecznym, jak nie nacpanym to przyglupawym co potwierdza ten film, a wszystko w sosie z niewiedzy czy gosciu zaraz klamki nie wyciagnie, czy nie jedzie na jakims kwasie od tygodniu i mu spalilo resztki mozgu itd, policja sie nie powinna pie**olic za duzo i ryzykowac ze nie wroca do domu przez jakies spoleczne zero, a tak przynajmniej goscia odj***li plus dla spoleczenstwa



Prawda jest taka, że odj***li gościa, bo jego pies pogryzł jednego z nich.
Gościu mówi że ranią jego żonę, po czym zostaje odepchnięty przez funkcjonariuszy i ją przygniata (ta wrzeszczy z bólu), podniósł się z niej i sobie stoi spokojnie, bez ruchu, plecami do nich.
Po czym dostaje paralizatorem i następnie 2 strzały w plecy, gdy upada porażony paralizatorem.

:roll:

Jeszcze bym zrozumiał paralizator, ale od kiedy można odj***ć kogoś tak sobie?
Jestem pewny że to odwet za psa, skoczyła adrenalina, strzały już padły, świr postanowił odebrać obywatela.

2024-05-06, 18:16
zjebistego miał psa co bronił właściciela do końca - szkoda, że właściciel się woził to go powieźli jak nie słucha komend od psa :) jak to się role odwracają haha