18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Avatar
Juzwa 2020-09-27, 12:10
Whitey napisał/a:

Ty ze swoim chłopakiem?



14.Gumiś napisał/a:

Gdyby twoim największym talentem była walka i byś dostawał za to grubsze siano to byś tam na na kolanach prosił żeby się bić więc nie bądź hipokrytą.



Taaa, największe osiągnięcie to "umić siem napierdalać". Rozrywka dla przygłupów.
Zgłoś
Avatar
dunio90 2020-09-27, 12:29 14
Juzwa napisał/a:

Taaa, największe osiągnięcie to "umić siem napierdalać". Rozrywka dla przygłupów.



Człowiek miał marzenia, zrobił wszystko żeby je zrealizować, poświęcił wiele i w wieku 37 lat zdobył pas co jest osiągnięciem samym w sobie. Co jest Twoim osiągnięciem człowieku sukcesu? Wyprowadzenie się od matki? Przygłupa właśnie z siebie robisz. Poza tym nigdy nie zrozumiesz ile trzeba poświęcić żeby w tym sporcie coś osiągnąć skoro uważasz, że to sport dla przygłupów.
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2020-09-27, 12:37 7
widzę że ci co krytykują sporty walki, to najbardziej zagorzali fanatycy programów gdzie dorośli faceci pokazują penisy 12 letnim dziewczynkom. no ja w sumie się nie dziwie teraz dlaczego tak na hardzie popularne są filmiki z laskami z penisami, widzę że mamy tu spory odsetek spierdolonego lewactwa i innych maści zboczeńców.
Zgłoś
Avatar
Novik 2020-09-27, 13:12 1
burn1878 napisał/a:

Dałna masz?



A co sprzedajesz ? Czy chcesz kupic?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-09-27, 14:25
dunio90 napisał/a:

Człowiek miał marzenia, zrobił wszystko żeby je zrealizować, poświęcił wiele i w wieku 37 lat zdobył pas co jest osiągnięciem samym w sobie. Co jest Twoim osiągnięciem człowieku sukcesu? Wyprowadzenie się od matki? Przygłupa właśnie z siebie robisz. Poza tym nigdy nie zrozumiesz ile trzeba poświęcić żeby w tym sporcie coś osiągnąć skoro uważasz, że to sport dla przygłupów.



Nie znasz mnie pajacyku, a oceniasz. Wali mnie to, ile on poświęcił i ile razy dostał w mordę. Mam w dupie wszystkich co się kopią w klatce i tych co się tym podniecają. Ciebie też.
Zgłoś
Avatar
tarek_kubusio 2020-09-27, 15:41
nie rozumiem czemu jest to legalny sport. - bo jest sędzia ?
patologia.
Zgłoś
Avatar
dunio90 2020-09-27, 16:20 6
Juzwa napisał/a:

Nie znasz mnie pajacyku, a oceniasz. Wali mnie to, ile on poświęcił i ile razy dostał w mordę. Mam w dupie wszystkich co się kopią w klatce i tych co się tym podniecają. Ciebie też.



Lubisz mieć kogoś w dupie to Twoja sprawa. A mnie w dupie nie będziesz mieć. Jestem normalny, nie skorzystam.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-09-27, 17:14 1
dunio90 napisał/a:

Jestem normalny...



Teraz to pocisnąłeś chłopie.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-09-27, 20:09 1
Nie wiem kto to ale spoko ze zostal mistrzem
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-09-27, 20:13
Dopóki nie wygra z Jonesem ten tytuł nie jest kompletny
Zgłoś
Avatar
dunio90 2020-09-27, 20:27
suchysongoful napisał/a:

Dopóki nie wygra z Jonesem ten tytuł nie jest kompletny



Jones już zarobił. Zwakował pas i kwestią czasu będzie emeryturka.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-09-27, 20:40 3
Juzwa napisał/a:

Taaa, największe osiągnięcie to "umić siem napierdalać". Rozrywka dla przygłupów.


Łooo hooo. No prosze, kwiat inteligencji się pojawił.
Panie doktorze habilitowany w dupe prosze powiedzieć jakie to rozrywki mają takie osobistości i tuzy intelektu jak ty?

Brawo dla Janka!! Mamy pas UFC!!
Zgłoś
Avatar
heroes89 2020-09-27, 21:42 3
Zgłoś
Avatar
heartagram 2020-09-28, 9:48
Nie wiem czy bardziej nie wierze, że Janek wygrał niż że Costa tak przepierdolił :X
Zgłoś
Avatar
Olisadebe 2020-09-29, 19:36
Jones bierze sterydy,a Jan jest czysty jak łza,postanowiłem nie psuć wam zabawy.Kilku zawodników,którzy dostawali wpierdol od każdego,nagle przed 40-ką rozpierdala kozaków w 10s.W tych sportach powinno pozwolić się oficjalnie pompować zawodnikom,bo może to nieetyczne,ale przynajmniej.Kiedyś jak Zieliński wygrał,to gdzieś na forum napisałem koks pierwsza klasa i suchej nitki na mnie nie zostawili.Pięknie byłoby gdyby ktoś czysty wygrywał z koksami,ale czy to jest możliwe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie