18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
maniutekxxxx 2018-06-20, 19:33 1
@tarkar
tu masz temat identyfikatorów:
przegladsportowy.pl/pilka-nozna/mundial-2018/mundial-2018-kibic-musi-m...
Zgłoś
Avatar
proqix 2018-06-20, 19:35
Upadek europy, nawet czarni po sobie sprzątają... i jakie to dziwne dla rasy niegdyś panów, co by w tv pokazywać.
Zgłoś
Avatar
nano50 2018-06-20, 20:40 4
dominha napisał/a:

Gdyby nie naśmiecili to nie musieliby sprzątać. Widać tu jak garstka aktywistów maskuje zachowanie reszty buractwa. Kulturalny człowiek zabiera swoje śmieci i nie ma potrzeby po nim sprzątać.



To Ty chyba nie wiesz jak wyglądają stadiony i miejsca zaraz po imprezach masowych na kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

Tak to wygląda choćby w Polsce kulturalny człowieku.


Po drugie nie musieli sprzątać tylko chcieli, a to znaczna różnica. Mógłbyś pracować w tvn'ie.
Zgłoś
Avatar
xsamael 2018-06-20, 20:48
Kurwa kiedyś mówiło się 100 lat za murzynami, dziś okazuje się że 100 lat za Azjatami, chuj 200 lat to ja żył nie będę.
Zgłoś
Avatar
wigan77 2018-06-20, 22:28
nie zesrajcie sie kurwa czasem. zrobili syf to sprzataja, proste.
Zgłoś
Avatar
BogerPL 2018-06-21, 0:24 1
Nie wiem nad czym ten zachwyt. Niezależnie czy jest to kino czy stadion, to nie rozrzucam na około siebie żadnych śmieci, tylko zbieram je do pudełka po popcornie czy jakiejś siatki i wynoszę do kosza.

Inna sprawa, że Organizator imprezy masowej zakłada sprzątanie miejsca takiego wydarzenia bo zawsze znajdą się jakieś fleje - nie widzę powodu dla którego ja miałbym chodzić i zbierać śmieci po kimś - ktoś w końcu bierze za to kasę (chociażby w postaci ceny biletu).
Zgłoś
Avatar
Krak 2018-06-21, 11:09 1
Wiedzą, że na włościach tego pana żartów nie ma.

Po drugie jak wypierdalają śmieci za siebie a nie do kosza to potem wypadałoby je tam zanieść. Nie widzę w tym nic dziwnego.
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2018-06-22, 2:04
Ogólnie piwko, bo wiadomo jacy są ludzie, natomiast ja nie wyobrażam sobie zostawić swoje śmieci gdziekolwiek poza śmietnikiem - i nie czuję się bohaterem na swoim stadionie (lub gospodarzy;)
Zgłoś
Avatar
qiuve 2018-06-22, 18:48
mała rzecz a cieszy
Zgłoś
Avatar
Emis 2022-06-12, 22:20
nano50 napisał/a:

To Ty chyba nie wiesz jak wyglądają stadiony i miejsca zaraz po imprezach masowych na kilkadziesiąt tysięcy ludzi.
Tak to wygląda choćby w Polsce kulturalny człowieku.
Po drugie nie musieli sprzątać tylko chcieli, a to znaczna różnica. Mógłbyś pracować w tvn'ie.



Czyżby Śmierdzielostok
Zgłoś