18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
Od wieków wielu twierdzi że w czoko jest spoko, jednak już wtedy Japonia zaczęła dawać znaki ogólnego popierdolenia. Bardzo stara rycina, przedstawiająca parę uprawiającą seks analny na pierwszy rzut oka wszystko ok, jednak po chwili okazuje się że występuje na niej kobieta godna tego portalu- czyli baba z kutasem

źródło obrazka: wikipedia
Zgłoś
Avatar
sztefan 2011-11-14, 21:42
Ja pierdole też mi coś. Byś był w Tajlandi to byś widział takie laski, z takimi cyckami, że sam byś im gałę pociągnął i nawet byś nie jęknął. Obrazek dobry dla dzieci z gimnazjum poznających swoją tożsamość seksualną. Piwa brak.
Zgłoś
Avatar
zbronkoo 2011-11-15, 1:40
nie od dziś wiadomo, że japońce to zjeby, wobec czego może się okazać, że tu to po prostu słabo narysowane żeńskie genitalia. ale nie wiem, jak się te ich rysuneczki nazywają, więc nie będę tego szukać, żeby potwierdzić moją tezę. tymczasem przyjmijmy, że to baba z chujem.
Zgłoś
Avatar
Didi666 2011-11-15, 21:57
Japońce maja 10cm kutasa, nie sięgną przez pośladki

Tak blisko a tak daleko
Zgłoś
Avatar
Flack 2011-11-16, 1:22
No człowieku historykiem to byś nie został: "Bardzo stara rycina". Daj jakieś źródło z jakiego to roku, bo jestem ciekaw i dlatego się czepiam
Zgłoś
Avatar
misiu 2011-12-01, 19:01
Cytat:

Wg badań Zbigniewa Izdebskiego także w Polsce coraz więcej osób uprawia seks analny. Podczas gdy w 1992 tego typu stosunki uprawiało 6% badanych, to w 2008 było to już 18%.


chyba same pedały. mało jest kobiet lubiących to.

MrWhite, obczaj postawiłem ci piwo, to twoje pierwsze, więc zostałeś przeze mnie rozdziewiczony.
Zgłoś