18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Psycho pl 2010-08-10, 23:33 1
kuba6922 napisał/a:

@Psycho pl
Mówiąc "Nic by się nie zmieniło" masz na myśli to , że Pis by nic nie robił tak?. Jedyne czego jestem pewniem za władzy Pis-u to plagi krzyży i moherów broniących krzyża słowiami "Jarek , Jarek".Do niedawna miałem dosyć dobre zdanie o Kaczyńskim ale to co zrobił po wyborach jest żałosne i tyle .



Nie wiem czy to że jakimś staruchom zachciało zatrzymać krzyż nie znaczy to że to propaganda PiSu według mnie... to po prostu znaczy że ludzie znowu robią takie głupoty jak po wypadku w Smoleńsku. w jednej chwili z " cha cha cha cha mamy krasnala na tronie , wielki brat patrzy , Podpieprzmy im Słońce przechodzimy do ludzkich fal tsunami w kościołach i wynosimy kogoś kto jedyne co zrobił to zginął w wypadku na Wawel " . Nie bierzmy wszystkiego aż tak politycznie. A Ci od krzyża zapewne wzięli to jako atak ze strony PO... I koło się kręci , tryby też , cała maszyneria pracuje i kręcimy się dalej i obstawiamy komu nas PO sprzeda.
Zgłoś
Avatar
Szczurek95 2010-08-10, 23:33 2
"Czym się różni Komorowski od wibratora?

Tym ze Komorowski to prawdziwy chuj.

Pozdrawiam wszystkich fanów Bronka."

to to samo.I chuj, kurwa!
Zgłoś
Avatar
think666 2010-08-10, 23:48 2
@Psycho pl
Ty chyba nie pamiętasz co się działo za rządów PISu. Giertych ministrem edukacji, wyłączność dla TVTrwam na emisję 'uroczystości' podpisania paktu KaczGierPera. W ogóle kto głosuje na polityka, który się zmienia jak trzeba - totalny populizm. Tusk dał 6 tysięcy dla powodzian, a ja bym dał 12 jakbym rządził.
Co do krzyża - czyje imię skandują ludzie go broniący? Kaczor przegrał wybory, wyczuł, że traci poparcie tych co się dali nabrać na 'polityka lewicy starszo-młodszego' i się jawnie fundamentalizuje żeby utrzymać poparcie tych twoich babuniek, którym chce się trzymać krzyż.
Nie głosowałem ani na kandydata PO ani PIS w pierwszej turze, ale już chyba wole PO.

PS: was też wkurwia jak ktoś pisze "POlityk, POlicja, POpapraniec, POlonia" itd? wrr
Zgłoś
Avatar
Jakuś 2010-08-11, 0:12 9
Ja wam dam autentyk komentarzy na wp.pl
-Żona Komorowskiego jest gruba
-A Kaczyńskiego ma ogon i miauczy
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-08-11, 1:06 4
Psycho pl napisał/a:

Powiedzmy sobie szczerze... Jakby PiS pozostał "przy władzy" to nic by się nie zmieniło... Z PO na czele będzie już tylko gorzej. .



"To były takie super, super chwile
Nie złodzieje rządzili lecz debile"

pozdrawiam rodziców a w szczególności mamę i tatę
Zgłoś
Avatar
alorkar 2010-08-11, 1:38 1
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Wszystkie PiSiory mają małe pisiory

Tak mi się na rym zebrało.



chujowy ten twój rym.
Zgłoś
Avatar
Earth 2010-08-11, 8:28
To co teraz pIs odpierdala to żal aż wzbiera w człowieku.
Zgłoś
Avatar
Dziki_Chrzan 2010-08-11, 10:39 1
@Szczurek95 - ta, ale jednak mniej śmieszne. Nie pasuje do sytuacji
Zgłoś
Avatar
Wujaszek_Adam 2010-08-11, 12:06
To troche stary kawal ale przekrecona odpowiedz, powinno byc:
Tym ze wibrator nigdy nie bedzie prawdziwym chujem
Zgłoś
Avatar
gumol 2010-08-11, 13:40
@up no tak bo tego wcześniej nikt nie rozumiał... musisz wpierdolić swoje 3gr co?
Zgłoś
Avatar
malydupek 2010-08-11, 13:47
Prawda jest taka, że każda władza, czy PO, czy PiS, czy Lewica, czy jeszcze inny chuj, zrobi nam z dupy dokładnie tę samą jesień średniowiecza. Pytanie tylko czy chcemy się temu, do cholery poddać, czy mamy jakąkolwiek godność człowieka i potrafimy się temu jakoś stawić.
Zgłoś
Avatar
HoseBanditos 2010-08-11, 14:27
alorkar, Jesteś krypto-fanatykiem PIS-u, czy zawsze wszystko Ci nie pasuje? A w ogóle to chyba dział dowcipów, a nie powielania tych samych pyskówek politycznych?
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2010-08-11, 17:31
mój e-penis jest wielki, jestem za PO.
Zgłoś
Avatar
Psycho pl 2010-08-11, 19:40 1
think666 napisał/a:

y chyba nie pamiętasz co się działo za rządów PISu.



owszem pamiętam... ktoś tu już powiedział że wcześniej rządzili debile a teraz będą rządzić złodzieje.

think666 napisał/a:

Nie głosowałem ani na kandydata PO ani PIS w pierwszej turze, ale już chyba wole PO.



Też nie głosowałem na żadnego z nich. Ja poparłem Mikke aby miał ten 1% a tu się okazało że ma 3% . a drugie to Jaruś bo jak już powiedziałem wole debila niż złodzieja mieć za prezydenta.

think666 napisał/a:

żeby utrzymać poparcie tych twoich babuniek



czemu MOICH ? ja nie popieram tych kretynów spod krzyża. W takich chwilach ZOMO powinno powstać i spacyfikować takie badziewie bo sobie już ludzie na za dużo tak jakby pozwalają. ( marsze równości mogliby pacyfikować z użyciem ostrej amunicji )
Zgłoś
Avatar
kuba6922 2010-08-11, 20:20
Sądze że lepiej reprezentuje kraj złodziej , niż debil bo kto tam wie za granicą ze on kradnie ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie