18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
thez 2013-04-08, 17:10 3
Ja wam powiem, że najlepiej to mógł kotwice z bagażnika wyrzucić.
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-04-08, 17:18
Bladz,i od razu lżej na duszy.
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2013-04-08, 17:30
heh komentarze ekspertów rozwalają system ....jebny wrot!!!
Zgłoś
Avatar
mecenaz 2013-04-08, 17:38 9
Tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-04-08, 18:30
@lareijux tsk kurwa, wyhamuje klaksonem? Ty to chyba prawka nie masz lub kupiłeś od armeńców
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-04-08, 19:20 1
mógł ominąć z lewej ale zachował sie odpowiedzialnie i nie zajebał w nadjeżdzającą akurat osobówkę. Taka sytuacja.
Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2013-04-08, 22:56
bardzo ladna wiazanka ! link zapisany juz na kompie! takze od dzisiaj nabijam po 2 moze 10 wejsc dziennie kiedy bedzie mi smutno !
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-04-09, 6:50
Gamge napisał/a:

Samochód wyposażony był w ABS, który jest układem obniżajacym cisnienie w
układzie hamulcowym o ile wykryje uslizg kół.
Ratunkiem w takim przypadku mogła by być ucieczka w śnieg lecz najczęściej powoduję to obrót pojazdu, a ciągniki posiadające naczepy wywrócenie na bok. Więc pulsacyjne hamowanie pojazdu w tym przypadku nic by nie dało.


Nie wiem dokładnie jak jest z abs-ami w dużych zestawach ale piszesz zupełnie odwrotnie jak jest w osobówkach. Auto posiadające ten system dzięki niezablokowaniu kół umożliwia skręcanie (zmianę toru jazdy) w momencie gdy wykonujemy awaryjne hamowanie.
A co do hamowania pulsacyjnego... Zapraszam poćwiczyć. Trzeba lat świetlnych treningu na bezpieczne i efektywne wykorzystanie tej metody w warunkach ekstremalnych.
Zgłoś
Avatar
trEBorek 2013-04-09, 12:30
To stare auto. Gdyby miał ABS ( a nie miał) to by waliło w pedał i trzęsła by cię cała ciążarówka. Mógł łagodnym ruchem kierownicy (miał czas) zjechać na przeciwległy pas załączyć długie świadła i trąbić. Osobówka z przeciwka szybciej się zatrzyma lub zjedzie jak ciężarówka. I nie pieprzyć mi tu, nie filozofować, bo lata już jeżdże zestawem 40T.
Zgłoś
Avatar
Gamge 2013-04-11, 22:58
trEBorek napisał/a:

To stare auto. Gdyby miał ABS ( a nie miał) to by waliło w pedał i trzęsła by cię cała ciążarówka. Mógł łagodnym ruchem kierownicy (miał czas) zjechać na przeciwległy pas załączyć długie świadła i trąbić. Osobówka z przeciwka szybciej się zatrzyma lub zjedzie jak ciężarówka. I nie pieprzyć mi tu, nie filozofować, bo lata już jeżdże zestawem 40T.



Ta pewnie walić w osobówkę jest poniżej kolan co?? lepiej zabić niewinnego kierowce osobówki niż samemu zginąć lub doznać urazów??
Zgłoś