18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
B................o 2013-01-12, 0:43
Najlepszym filmem z jego udziałem jest "Snatch"
Zgłoś
Avatar
tysonic 2013-01-12, 2:48 1
lasyk napisał/a:

@Up Co ty pierdolisz człowieku.. Protektor, mechanik-prawo zemsty, blitz, elita zabójców, adrenalina, wyścig śmierci, włoska robota, angielska robota. Wszystkie te filmy są albo dobre albo zajebiste. Poza tym jaki film by nie był, to jeżeli jest w nim Jason ogląda się zajebiście. Mój ulubiony aktor.



Jak pierdolę, to słychać jęki i prośby o więcej a te filmy które podałeś, (poza andrenaliną) to jak wspomniałem - gnioty. Death Race...nie, no stary - gusta gustami ale nawet kino klasy c musi trzymać jakiś poziom. Lubię kino akcji i to mniej ambitne ogólnie też ale jeśli mam ciary na plecach podczas seansu to tylko z dwóch powodów - albo film jest tak dobry albo czuję się po prostu zażenowany jego poziomem. Na filmach z udziałem tego pana ciary mam zawsze - niestety tylko 3 razy jak dotąd z tego pierwszego powodu.

p.s. ale jeśli Ty lubisz to co ja uważam za żenujące to proszę bardzo, nic mi do tego.
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-01-12, 14:09
Jeden z niewielu aktorów który ma klasę i styl, cham (kiedy trzeba) i dżentelmen w jednym.
Nie to co u nas teraz, jakieś "Karolaki" z przerwą na papierosa i "Szyce" bo Wyższej Szkole Słabych Aktorów. Czasy Lindy, Pazury, ŚP. Kozłowskiego i Perepeczko minęły. Amen.
Zgłoś
Avatar
witekkij 2013-01-12, 16:07 2
SadystycznyRoman napisał/a:

Jeden z lepszych aktorów kina akcji, dużo lepszy od wszystkich tych Schwarzeneggerów razem wziętych.



to że jesteś za młody żeby pamiętać premierę Terminatora I i II jeszcze nie wpływa na ocenę obu aktorów
Zgłoś
Avatar
KoTu 2013-01-12, 18:29
Statham przypomina mi Willisa z lat 90' + wysmienity twardy styl obijania ryja

btw jednym z moich ulubionych filmów jest "ostatni skaut"... w latach 90' były najlepsze filmy akcji.
Zgłoś
Avatar
diaboliq 2013-01-13, 1:58
gdyby pojawił się jakieś 10 lat wcześniej moje dzieciństwo nabrało by sensu
btw czemu nie było scen z "Revolver" ??? zarypiaszczy film
Zgłoś
Avatar
tysonic 2013-01-13, 13:43
Revolver to był najsłabszy film Guya Ritchiego,porażka i totalny niewypał.
Zgłoś
Avatar
luki_wch 2013-01-14, 12:04

To jest konfrontacja
Zgłoś